• Mr Anderson
    6k
    Za Bakrara se na kraju saznalo što je bilo. Istra je dobila odličnu ponudu iz MLS-a i prodali ga tamo. Jeli netko misli da smo mi trebali parirati toj ponudi za jednog Bakrara? Moguće i da se za Ujrajinca netko javio naknadno. Pitanje je što je istina i do koje granice bi se mi trebali nadmetati za njega.
  • diebalo77
    174
    Bitno da smo lako dali Jankovića
  • DiddyGuela
    1.3k


    Uspoređujes gotovo neusporedivo.

    Bakrar iz Istre koji bi bio recimo treci napadac po hijerarhiji VS LB koji nam je rak rana, 7 nastupa za reprezentaciju, iskustvo igranja LP.

    DA, trebali bi zapeti za Ukrajinca i povecati ponudu.
  • San Lorenzo
    12.6k
    A što se tu točno moglo drugačije ako druga strana mijenja uvjete u zadnji tren?Kaktus Car

    Vidjet ćemo što stoji iza svega, ali nije baš da vjerujem našoj strani...osim na nekim sumnjivim lokalnim stočnim sajmovima, nisam baš čuo da netko preko noći digne cijenu za više nego duplo.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Pitanje je što je istina i do koje granice bi se mi trebali nadmetati za njega.Mr Anderson

    Igrač koji u CV-u ima repku, Anderlecht, DK, Shaktar, koji je upravo postigao najveću vrijednost svoje karijere po TM-u će uvijek imat udvarače. Jedino igrače kojim ni sami ne vjerujemo tipa Bernauer možemo dovest, a da se neki drugi klub ne uključi.

    Uostalom, mi ne pričamo o 18 milijuna nego o 1.8 mil. Ako on po našoj upravi ne vrijedi toliko, ne znam zašto smo uopće zainteresirani za njega kad onda nije kvaliteta za nas, jednostavno.

    Ovaj sirotinjsko-hajdučki pristup će nas pokopat, no dobro, bar imamo još nekoliko tjedana da se tješimo da nije tako.
  • mali M
    4k
    Od kuda vas je sad toliko isplivalo... :yikes:
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Ja se nadam samo da nije kopenhagen ušao u igru
    Očajnički im treba lijevi bek, a u dobrom su odnosima sa belgijancima
  • Orc123
    6k

    Frende, mi se ne bi trebali bojati jednog Kopenhagena jer smo rezultatski 10 puta ispred njih....financijski su nesto mocniji ali ovdje ne govorimo odsteti vecoj od 2m eura i to uvrh glave!
  • Ivanmtk
    805
    Čekam kraj prijelaznog roka da dam svoj stav o ovoj upravi oko transfera. Sutra očekujem Kaneka, a do Astane i dvojac iz Lokomotive. Što se tiče Ukrajinca. Ne pristaješ na ucjene, ali ako ga stvarno želiš ne odustaješ tek tako od igrača koji ima reputaciju kakvu je imao malo koji igrač, pogotovo stranac, koji je dolazio u Dinamo. Uz to ti pokriva deficitarnu poziciju na koju za 1.8 mil ne možeš dovest ni izlaznog juniora.
  • vjeko1701
    6.1k
    Dal bi dao za Bogdana 1,8M, vjerojatno bi ali ako je ovo istina i oni su nakon lječničkog doslovce više nego poduplali zahtjev, ne smijemo samo tako pristati na to. Opet ponavljam, ako je navedeno istina onda ne kužim ovu najezdu na ljude iz našeg kluba. Kužim da ima dosta nezadovoljstva ali postoje mjesta i prilike kada je opravdano ali i mjesta i prilike kada je potpuno promašeno. Ova situacija je ovo drugo.
  • SAS1987
    14k
    Svakodnevno čitanje turskih tračeva promjenilo Zonaše :lol:
  • Orc123
    6k
    Kako raditi lijecnicki s igracem ako nemas nista na pismeno od kluba? Kako je to moguce? Tko to jos radi?
  • Beowulf112
    301
    Ma nasim ljudima je puna pipa sto mi zavrsavamo transfere po mjesec dana..ocemo odmah vidjeti rezultate a ne da nas tu masakriraju mediji i razni insajderi svaki danom sa nekim novim informacijama i bacaju razne bombe jer mi nismo u stanju zavrsit transfer u par dana vec od svega radimo sagu
  • Mr Anderson
    6k
    Savjet: Što manje obraćati pažnju na medije i insajdere.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions