• Orc123
    6k
    Daj me nemoj...znaci moze jednom, dva put ali ovo vise smijesno i zalosno ... Ali bas zalosno ....za jedan klub renomea Dinama. Pa realno tko ce ti dati beka za 800tis eura....pa to ti je rak rana ekipe...ako treba daj malo vise i rijesi posao! Ne mogu uvijek svi deugi biti krivi...kaj sutra ce za Kaneka reci da ima preduge siske i takav ne moze igrati u Dinamu jer mu smeta za vid? Uvijek svi drugi krivi....
  • BBBaranja
    2.1k

    Nije 100.000e u igri pa da kažu ajde ko ga jebe..
    Ako plate mil više od dogovorenog,pa svi će ih ubuduće zavlačiti i levatiti..
  • Ivdzo11
    3.4k
    Ma moramo se nekako dogovoriti oko ovog ukrajinca... Dati 1,3-1.5 mil dosta im za igraca kojeg su otpisali.... Mi svoje dajemo besplatno skoro
  • Zagi
    5.8k
    Ne vjerujem narkomanovom psiću ništa.
  • Mr Anderson
    6k

    Lako s tuđim kurcem po koprivama mlatiti. Ako je dogovor bio 800.000, ne možèš onda drugi dan tražiti milju i 800, a mi bi ko dudeki trebali to prohvatiti. Ako se nađu na milju-milju i 100 onda OK, ako ne vraćaj ga nazad.
  • Captain America
    15.2k
    Ne vjerujem narkomanovom psiću ništa.Zagi

    I 24 sata su prenijele kao i da je Ukrajinac u Duduovoj agenciji.
  • Keyser Soze
    8.7k
    Nije u redu od Belgijaca, ali strašno trebamo pojačanja ne danas, nego prije 2 tjedna. Najavljivalo se 5-8 pojačanja, a došao je stoper koji ima 0 minuta u 2 službene utakmice. Jučer nismo imali ozbiljnijih šansi, u superkupu nas stisli kao da doma igraju, ulazi nam Topić kao zamjena za Petka, vezni nam igra beka, tanki smo jebiga i treba nam hitno još igrača.
  • Kaktus Car
    403
    Ako se stvarno sve dogovorilo i ako su nakon toga pokušali prijeći preko dogovora i zahtijevati više onda ih treba (kao i sve takve) odmah otkantati za sva vremena.

    To je pitanje principa. Ne dozvoliti se navlačiti i zafrkavati.
  • BBBaranja
    2.1k

    Stoji sve što si napisao,ali valjda imaju još koje ime na listi ako ovo propadne..
    Ja se nebi dao vući za nos..
  • San Lorenzo
    12.7k
    Nije realno ni dobiti takvog igrača za 800k eura.
  • Captain America
    15.2k
    Ima sigurno u Alžiru povoljnih bekova kad je već za igrača dokazanog na najvećoj sceni previše 1.8 milijuna.
  • Nogo
    1.7k
    Meni nije jasno kako je igrač u Zagrebu, prošao liječnički i onda se dogovaraju odštetni zahtjevi.
    Pa čekaj malo, tako je bilo i s Bakrarom.

    Prvo se klubovi dogovore, potpišu neki k...i igrač dođe na liječnički kao recimo Kaneko.
  • xyz
    840
    Meni ovo ništa nema smisla. Kako to igrač dolazi na liječnički pregled na temelju usmenog dogovora između klubova? Pa valjda se pismena ponuda šalje i tek kad je prihvaćena, dolazi obaviti liječnički pregled te se transfer zaključuje ako ga prođe. Kao da dva seoska kluba rade transfer, a ne klubovi s ozbiljnom europskom reputacijom.

    P.S. Sada vidim da je i @Nogo napisao skoro isti komentar (istovremeno smo pisali).
  • Mlađi referent
    11.4k
    Može li kako Ukrajinac za 100 kuna na 37 rata, godinu dana posudbe, još 100 za otkup ako nama bude pasalo, oni mu isplaćuju plaću i paralelno nama bonuse jer im razvijamo igrača koji je na posudbi?

    Ako ne, onda ih odma treba odjebat. Neće nas nitko zajebavat i tjerat nas da preplaćujemo igrače. Pa mi nađemo gotovog beka u Francuskoj za te pare.
  • Orc123
    6k
    Do kad cemo vise sve odjebavati? Pa nema 100 igraca na spisku...ako su odlucili da je on taj onda se nađite negdje na sredini s klubom. Malo igrac napravi pritisak, malo klub i dogovor je tu. Oni ga ne trebaju vise, tj. Stavili su ga na transfer listu kao sto smo đi Jankovica ili Tolica ili smo digli rampu Orsicu kad je zelio u englesku...i jesmo li se uvijek mi nasli sa kupcima? Jesmo! Pa i nerealno je bilo za ocekivati da za 800 tis dovedes takvog beka koji je prosle godine igrao standardno u Shahtaru u LP! Govorimo o ozbiljnom beku koji ocito zeli doci kad je u zg..onda napravi sve da ga i zadrzis!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions