• Dragon1Warrior123
    3k
    Ako i ovo propadne, a navodno je bilo gotovo već. Nek se gone svi zajedno iz uprave. Pa da su toliki klaunovi ja nemogu vjerovat...
  • Armagedon13
    958
    Bar LB imamo na lageru.Ovu temu više ne otvaram,čekam samo službene potvrde
  • Captain America
    15.2k
    Ako misle da je taj dečko rješenje, daj 1.8 milijuna. Ako se imalo za popunu klupe iz druge francuske 1.3, može i za potencijalnog prvotimca 1.8. Zaseru li ovo, nek se maknu jer za ovaj posao očito nisu.
  • marcio amoroso
    33.9k
    Kad se dogovore sa igračem zajebe klub (Mihajlicenko), a kad se dogovore sa klubom zajebe igrač (Satriano).
  • Nogo
    1.7k

    Nas imam osjećaj *ebe tko god stigne. Na kraju Kaneko neće pogoditi aerodrom, Titrauiju će isteći osobni dokument, Šikić tražiti veće pare...

    Na kraju ma ipak smo zadovoljni sa unutarnjim rezervama... :/
  • BBBaranja
    2.1k
    Jel moguce da klaun od dolje ima prste u ovome?
    Sve si mislim da preko svojih ljudi minira novu upravu..ili sam samo zabrijao
  • Mr Anderson
    6k

    Moguće je, itekako je moguće.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Jedino mi nismo krivi nikad :smirk:
  • Captain America
    15.2k
    Jel moguce da klaun od dolje ima prste u ovome?BBBaranja

    Što je nazvao Bruxelles da podignu zahtjeve za transfer lijevog beka? Možda je ipak do teške nesposobnosti trenutne uprave kojoj je ovo 3. igrač u 3 tjedna kojem propada "gotov" transfer.
  • Mr Anderson
    6k

    Ajde ne seri, ako je istina da su ovi povisili odštetni zahtjev za milju eura bili bi ludi da ispadnu ovce za šišanje.
  • BBBaranja
    2.1k
    Sve bilo dogovoreno,nebi igrač dolazio u Zg bezveze..
    I sad odjednom ako su oni stvarno za toliko digli cijenu,ne kužim gdje je problem u našima?
  • NitkoBitan
    13.5k
    Usmeni dogovor je bio 800 tisuca, igrac je dosao u Zagreb i ovi odjednom povise na 1,8 milijuna. Ako nam stvarno treba onda nek se nademo na pola puta, da im damo 1,8 milijuna ispali bismo teske budale.
  • Nogo
    1.7k
    Bakrar odradio liječnički pa ništa, Mihajličenko odradio liječnički...tko je slijedeći?
    Vrhunac mi je da je Bakrar slikan s dresom, u salonu, čak se i video krenuo snimati. Ovo nema nigdje.
  • BBBaranja
    2.1k

    On nije zvao sigurno,ali ima hrpu agenata i razno raznih ljudi s kojima je suradivao i vjerojatno imao dobre odnose..
  • Keyser Soze
    8.7k
    Dobro, i da su digli uvjete pa plati ga jebote, do kad ćemo se ciganit na transferima više? Ako hoćeš kvalitetu, plati ju i pokaži da imaš ambicije za ovu sezonu koja će po svemu sudeći biti najbitnija u zadnjih ohoho godina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions