• Captain America
    15.2k
    Većina nas je tu za Fruka rekla da je zanimljiv igrač koji bi dobro došao za rotaciju. Nije za upad u prvih 11, ali za ovo što imamo na klupi je premija.
  • San Lorenzo
    12.7k
    I onda ti vjeruj insajderima koji pričaju o gotovom poslu sa Kačavendom, Stojkovićem i Šotičekom. :lol:
    Očekujem još jedan neočekivani obrat gdje nas je netko namagarčio, a mi se jebat nedamo.
  • Droljo
    6.4k
    a mi se jebat nedamoSan Lorenzo

    Nikad i nikome! :brow:
  • Olmic
    3.1k
    Ako propadne i ukrajinac onda stvarno vec riskiraju ugled kluba
  • serbus
    3.8k
    Meni se čini da su problem agenti igrača koji su naviknuli od dinama imati velike provizije pa kasnije to podijeliti svakom svoje a sad odjednom bi u d drugačije radili. Ovaj rok mi se čini promjena načina rada kluba, a očito to baš ne odgovora svima.
  • San Lorenzo
    12.7k
    Je, agenti Khaouia, Bakrara, Satriana i Mihaljčuka znaju za provizije Dinama i sad kad iste nisu dobili su se povukli iz posla...čekam i da Kaneko propadne jer ima ravna stopala.
  • Nevo7
    636
    Koštat će nas glave ciganjenje za parsto eura. Dovest ćemo, ako uopće koga dovedemo, igrače koji nisu niti prošli pripreme jer su na prodaju u svojim klubovima, pa su zato jeftiniji za našu Upravu sa zmijom u džepu.
    A naše unutarnje rezerve, koje su bile nepoželjne, bi nam tako dobro došle. Kao da nam ne bi dobro došao jučer Kule za skok igru i presing, za razliku od Drme koji, nije čovjek krov, ima probleme sa koljenima i zdravljem. Ili Janković, Tolić. Ili Fruk kojeg smo htjeli pa nismo imali. Ili odugovlačenje sa Lokomotivom za Stojkovića i Kačavendu jer znamo da su u financijskoj krizi, nemaju novaca, pa ćemo ih uhvatiti na krivoj nozi na kraju prijelaznog roka, možda, a igrači nit su prišli pripreme sa Lokomotivom niti su prošli sa nama, pa će ući u ritam Dinama tek krajem listopada. Ili ciganjenje sa Friganom, Viptonikom, onim iz francuske lige itd.
    Japanac već dva tjedna putuje u Zagreb, možda se predomisli na aerodromu. Alžirca (ili možda Alžirci) koliko čeka vizu misli da smo neozbiljni.
  • emilperska
    4.4k

    U nijednom svom postu nisam podrzavao presadivaca kose.. samo sam rekao da od ukrajinca ocekujem da djeluje na terenu za razliku od Moubandjea kojeg i je dovela spodoba. Ukrajinac na kraju ne dolazi i dzabe svi postovi od jucer..
  • Patak
    2.6k
    Vidim pet stranica na transferima, mislim si ili je netko sletio na aerodrom ili je nešto zapelo na već sigurnim dolascima ili je neki kapitalac otišao. Baš frustrirajuće.
  • Dragon1Warrior123
    3k
    Pošto padaju teže riječi moram odgovoriti. Ajde reci mi jel tebi normalno da je igrač došao tu, prošao liječnički vec navodno i da sad najednom ovi dižu cijenu??? Pa ja to u životu nisam nikad NIGDJE vidio. Kako sad da klub poput Anderlechta (mislim, ne da mi se gledat jer nisam za laptopom) ide mjenjat dogovorenu cijenu dok je igrač već tu?!? I da ta vijest izađe van uopće. Ja se nadam da je to laž Germanijaka i možda sam pregrub u riječima bio. Ali prvo Bakrar ode u k jer je izašlo prerano, onda Satriano, nije nitko doveden, a vec se debelo kasni s pojačanjima. I još da propadne lijevi bek onda stvarno nešto ne valja. I jos nam nisu došli Alžirac i Japanac, a od KAD je to već navodno sve riješeno. Nije ovo ozbiljno i amen. Sad jel je to nekakva sabotaža iznutra, nesposobnost ili bad luck, ne znam. No ne možeš reć da je normalno. Još kad se desi NAKON onog mutavog poraza jučer logično da su ljudi napeti...
  • LovroZG
    1.3k
    Meni se čini da se sad zna svaki korak u transferu i svaki igrač koji nam (ni)je nuđen ili oko kojeg smo se raspitivali pa ljudi misle da ništa ne valja jer ne može svaki kontakt završit transferom. Pogotovo ne kad nam se preko agenata nude razni igrači na dnevnoj bazi.

    Vremena je sve manje, a novi igrači nam definitivno trebaju, al ne moramo sad dizat paniku za svaki propali transfer, pogotovo ak se drugi klub pravi mutav. Bilo je toga i ranije, samo tad nismo imali "livefeed" za svaki potez kluba.
  • San Lorenzo
    12.7k
    al ne moramo sad dizat paniku za svaki propali transfer, pogotovo ak se drugi klub pravi mutav.LovroZG

    Nije normalno da se u manje od mjesec dana dva igrača praktički slikaju s dresom i onda navodno drugi klub u zadnji trenutak traži više novca...zajednički nazivnik u oba slučaja smo mi.
  • LovroZG
    1.3k
    Nije normalno, al je moguće.
  • Kaktus Car
    403
    Bilo je toga i ranije, samo tad nismo imali "livefeed" za svaki potez kluba.LovroZG

    A sad moramo imati konstantan priljev vijesti i glasina inače kmečanju dostojnom navijača onog "rivala" nema kraja.

    Nije normalno da se u manje od mjesec dana dva igrača praktički slikaju s dresom i onda navodno drugi klub u zadnji trenutak traži više novca...zajednički nazivnik u oba slučaja smo mi.San Lorenzo

    A što se tu točno moglo drugačije ako druga strana mijenja uvjete u zadnji tren?
  • dinon7
    554
    Do sada naši mediji nisu imali nikakvu nikakvu informaciju o Ukrajincu, a sad odjednom sve detalje znaju i imaju. Pametnom dosta
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions