• ZGBhoy
    1.7k
    Bojim se da nebu One Season Wonder, a to bi bilo fatalno platit Milja
  • Mali Zeus
    12.8k
    Nisam vidio da su Klenx i @Mali Zeus hvalili sebe po forumu :yikes:Papastrumf

    :grimace: :grimace:
  • Viola
    422
    Klasičan napadač. Ne očekujte asistencij od njega. Ali svaku minimalno korisnu loptu pospremit će u gol. Sigurno. Njegova najveća prednost, uz već spomenutu preciznost, i nos za gol, je to da može navući 2 igrača na sebe bez problema. Ove godine se puno puta činilo da je odsječen, a zapravo je navlačio igrače na sebe, a samim tim je bilo i više prostora na krilu gdje je Brnić svojom brzinom mogao doći do gola. Možda bih ga nekako mogao usporediti s Haalandom. Isti tip. Ne gledam svaku utakmicu Cityja, ali ga rijetko vidim da nekome dodaje pametnu loptu, pa zato stavi sve korisno u gol.
  • SAS1987
    14.7k
    Kakav je konkretno profil? Koje su mu mane, a koje vrline? Koliki mu je plafon po nekom vašem mišljenju? Može li se usporediti s talentom Šeška?OsamŠest

    Već je netko objasnio. Ak od njega očekujemo da bude "Petković", razigrava, drži loptu, spušta duge lopte itd. onda ćemo biti jako razočarani. Ima solidan udarac, dobar osjećaj za gol al mu recimo fali tehnika, igra u obrani, presing itd. Ak bi ga mogao usporediti s nekom iz Dinama onda bi to bio Drmić.

    u ovakvoj igri Dinama?OsamŠest

    U kakvi igri Dinama? Gdje krila hrani napadač sa spuštanjem dugih lopti i razigravanjem ili u igri gdje napadač čeka da ga krila hrane loptama.
  • Yovitssa
    625


    Čak i sve što je napisao ima neku logiku, osim da budemo filijala RB Salzburga pa da razvijamo Šimića... Jedino ako se neka buy opcija ponudi u sklopu posudbe (u što sumnjam jer ga RB ne bi dao za manje od 5 mil. koliko su uložili u njega, a mi to ne plaćamo).
  • deda
    32.6k
    Eto s Friganom se možda događa ono što ja mnogima ovdje pokušavam objasnit. Ti ne kupuješ trenutnu vrijednost nego očekivanu vrijednost. I kad u toj igri nisi spreman na rizik jer bi htio kupiti sigurno i jeftino ribe prolaze kroz mrežu. I zato je scouting i procjena jedina važna. A ne tm i 50 kibica na forumu Zona Dinamo.

    A na kraju dana ako budeš ful neodlučan završit ćeš s Kuletom kao prvim napadačem na jesen.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Kule je kod Biscana bio prvi izbor kad je smijenjen Gracan :cool:

    Morat cemo nazad na tvornicke postavke, veci dio ekipe slagat s mladim igracima i pokusat ih zadrzat sto duze.
    Tesko je bit mudar kad ti je vecina proracuna varijabilna tj. ovisi o izlaznim transferima i UEFA natjecanjima.
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Samo se ljudi ne smiju razočarati kad shvate da se radi o klasičnom napadaču koji ne razigrava suigrače, ne igra leđima prema golu, nije mantinela, ne sudjeluje u igri.xavier
    Mislim da ljudima treba biti jasno da zelimo dovesti igraca kao Petkovic onda bi Petkovicu dali novac koji trazi i on bi ostao,boljeg igraca Petkovicevog tipa necemo naci nego ga imamo a to je sam Petko.
  • Zagi
    7.7k
    Daj ti meni napadača koji će napadati.
    Baturina će razigravati.
  • OsamŠest
    3.4k
    Ovo sa Mierezom mi ima smisla s obzirom da je Bišćan trener.
  • xavier
    12.1k
    Mislim da ljudima treba biti jasno da zelimo dovesti igraca kao Petkovic onda bi Petkovicu dali novac koji trazi i on bi ostao,boljeg igraca Petkovicevog tipa necemo naci nego ga imamo a to je sam Petko.BBB Mataa998

    Problem je samo u tome što takvog napadača već imamo u Drmiću pa ga ljudi pljuju iz razloga što ne igra leđima prema golu, ne razigrava suigrače, nije mantinela. Ukratko, zato što "nije Petković"...a onda opet kad Petko upadne u svoju "boli me k" fazu, onda se kuka da zašto nemamo pravog napadača koji zabija golove.

    I tako stalno u krug.

    Loša je vijest što mi trenutno uopće nemamo igru za "klasičnog" napadača. Dobra vijest je što bi Bišćan trebao znatno promijeniti način igre.
  • Jaro
    7.3k
    Drmica ljudi pljuju jer nam je trener bio Cacic koji je svu igru bazirao na "Petkovic ce nesto napravit" - i sve je to super dok ti se Petkovic nije ozljedio pa ubacis Drmica da ti glumi Petkovica - odjednom Drmic ne valja...
  • San Lorenzo
    15.6k

    Barišića bih doveo iste sekunde ako se proda Šutalo...i sad protiv nas je pokazao da je klasa, osim jednom kad mu je Bruno polomio gležnjeve.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions