• Krizy
    43.3k
    Top stvar s unaprijed definiranom opcijom otkupa i određenom cijenom, u kojoj se o ostanku u klubu pita samo Dinamo a ne igrač, pa da odbije ostanak nakon dobre sezone.
  • Nino Bule
    13.7k
    Po meni neki tomori ili tammy abraham tip kupnje/posudbe s pravom otkupa di postoji realna buyback opcija maticnog kluba je korektno za obe strane
  • Droljo
    8k
    Ma jednog ili dvojicu možemo progutat i na običnoj posudbi ako nam donesu lp i tako onda dobijemo lovu. Sve više od jednog ili 2 je previše...
  • Klenx
    5.6k
    Izvjesiti
    Baturina - 30
    Šutalo - 25
    Ivanušec - 20
    Petković - 15

    Pa tko hoće nek dođe pregovarat
  • Nino Bule
    13.7k

    Sta ako petko odbije potpisat novi ugovor i ode besplatno sljedece ljeto
  • marcio amoroso
    36.5k
    Realno je za Livakovića, Šutala, Ivanušeca i Petkovića dobiti nekih 50 milijuna.

    Ako se to dobije onda se stvarno može uzeti 20 do 25 milijuna u ruke i probati maksimalno osnažiti momčad i koliko toliko nadomjestiti odlaske.

    Npr. Ivušić za 3
    Sinkgraven za free
    Soldo ili Uremović za 3-4
    Sensi za 4-5
    Despodov 4
    Orša 4
    Frigan 4-5

    Još tu onda imaš kapital u ovim igračima koji su na posudbama i onim koji su ionako na prodaju kao Menalo.

    Bočkaj
    Tolić
    Marin
    Menalo
    Emreli
    Jurić
    Ćuže

    Oni sigurno mogu donijeti još nekih 6-8 milijuna ili se mogu dati u razmjenu za neke igrače. Ima milijun kombinacija i brdo igraca koji su dostupni i koji bi pješice u Dinamo.
  • Klenx
    5.6k
    ta ako petko odbije potpisat novi ugovor i ode besplatno sljedece ljetoNino Bule

    Rizik posla
  • Captain America
    17.7k
    Sta ako petko odbije potpisat novi ugovor i ode besplatno sljedece ljetoNino Bule

    IMO Petko nam vrijedi iduće toliko bitne sezone čak i ako ode onda besplatno. Doduše, nevjerojatno mi je da dobijemo novce koje je Klenx naveo za njega.
  • Rex Ramae
    2.8k
    Ukoliko pričamo o posudbama bez prava otkupa, iz iskustva igranja fm-a znam da ukoliko trebaš instant rezultat i ukoliko se sve zvijezde poklope tj. igrač se uklopi u ekipu i bude dobar ili još bolje odličan, može biti super potez međutim problem nastane kada završi sezona i onda se vrati u svoj matični klub pa si osuđen ponovno tražiti novog igrača.

    Obzirom da se spominje kako je iduća sezona ključna zbog novog formata europskih natjecanja, možda ni ne bi bilo loše neka kvalitetnija/provjerenija imena dovesti na posudbu ako već mora tako biti bez prava otkupa jer nam treba taj 'instant' rezultat. Ne sumnjam da Dario ima u svojoj 'tekici' neka imena provjerenih igrača iz klubova sa zapada.
  • Captain America
    17.7k
    S posudbama iz velikana uvijek postoji i rizik nekakvog Burtona. Isto tako sumnjam da su neke perverzne cijene u pitanju kad je baš Dario izvuki Kalulua Milanu i taj transfer je bio milijun €.
  • Rex Ramae
    2.8k
    A Burton je bio klinac koji je stigao iz juniora. Mislio sam na već dokazane igrače koji bi htjeli doći igrati za nas a da pri tome imaju i kvalitetu tj da mogu igrati sigurno u prvih jedanaest.
  • San Lorenzo
    15.6k
    Posudbe jedino s opcijom otkupa...sama posudba da mi razvijamo nekog igrača Atalante ili Porta ne dolazi u obzir.
  • bluelions
    320
    Posudba jedino s opcijom kupnje, nikakve klasične posudbe
  • Rex Ramae
    2.8k
    Ali igrač od 20 i kusur godina je već razvijen, ne pričamo o posudbama klinaca nego o već gotovim igračima.

    Na primjer rezervni lijevi bek Atalante želi igrati više ali nema mjesta i dovoljno minuta osim ulaska s klupe a nama treba kvalitetan lijevi bek i na tržištu nemaš dostupnih i dovoljno kvalitetnih za kupiti, zašto ne posuditi tog lijevog beka ukoliko vidiš da je dovoljno kvalitetan za tu jednu sezonu gdje ti je bitan rezultat i nemaš pravo na lošu sezonu?

    Mislim da je bolje tako napraviti nego riskirati sa nekim nedovoljno kvalitetnim a jeftinijim riješenjem koje će potpisati ugovor s Dinamom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions