• Mali dioničar
    15k
    Da, Bara je preuzeo Kustošiju, a Lakić Studentski grad.

    Očigledno mu je Olimpija bolji izlog nego Kustošija, a sportski direktor Olimpije je Boromisa, čovjek iz Zagreba/Gorice pa je to solidna komunikacijska veza.
  • serbus
    3.7k
    Nešto sam ulovio da planiraju ili su već uveli da menađeri neće smjeti prilaziti klincima do 17te, pa kako smo uvijek bili majstori za zaobići pravila onda jednostavno kupiš klub i klinci su pod još većim nadzorom nego kad su ih pratili..
  • Zagi
    5.7k
    Kada god bi ih gledao, Krdžalić mi je bolji igrač od Brkljače. I to dosta bolji.
    Pokrivaju iste pozicije. Puno bolje fizikalije , a usporediva tehnika. Jedina prednost Brkljače je dominantna lijeva noga.
    Vrlo, vrlo upitna odluka.
  • Viola
    380
    Olimpija ima velike financijske probleme..Imaju 2 milijuna duga..Zabranili su im registraciju novih igrača dok sve ne plate..Mislim da je Krdžalić odlučio potpisati za Kustošiju zato da bi ipak imao klub ako ga Olimpija ne može registrirati..
  • Zagi
    5.7k
    Trebali ste ga vi uzeti. Pisao si da vam treba kreativni zadnji vezni.
    Jel Tomek stigao na kraju ili je negdje fulao skretanje za Breganu?
  • Viola
    380
    Mislim da neće doći..Momčad je prevelika i ne vidim opciju da dođe...
  • SAS1987
    13.8k
    Daj bože. Takva klasa na poziciji gdje nam treba a ima samo 24 godine.
  • Nino Bule
    11.9k
    Bome ovo izgleda ozbiljno
  • Ludovic IX
    5.9k
    Samo šteta što ćemo transfera odraditi do 1.2. a 18-og su ti igrači koje ciljamo trebali biti već u svlačionici. Ali dobro, bolje i 1.2. Nego nikad
  • Captain America
    14.8k
    S obzirom da je osvrtnik jutros objavio da zaboravimo Breksa, možemo stavit šampanjac na hlađenje :cool:
  • miro
    3.4k
    Meni nije jasno, Brekalo sad čeka da mu Fiorentina možda ipak pošalje ponudu u zadnji čas pa da ode tamo, a ako ne, e onda bi on ipak došao u Dinamo. Kužim ja da bi nam on dobro došao igrački, ali ako Dinamo želi biti pravi, veliki klub, kakav za nas navijače i je, onda ovakve moramo počet odjebavat. On će u Dinamu tražit zagarantiranu minutažu, kako bi se mogao vratit u reprezentaciju, ajde nek proba to tražit od Fiorentine. Kažem, meni se to ne sviđa
  • Mlađi referent
    11.3k
    ako Dinamo želi biti pravi, veliki klub, kakav za nas navijače i je, onda ovakve moramo počet odjebavat.miro

    Veliki klubovi ne odjebavaju takve. Kod velikih klubova nema emocija, isključivo kaj ti donosiš na terenu.

    Pa barem u zadnja 2 prijelazna roka imaš 10 situacija gdje su klubovi čekali čak i mjesecima na konačnu odluku
  • Captain America
    14.8k
    Ako ti se nudi uzet reprezentativca Hrvatske, za ovakav kikiriki i to na sad kritičnoj poziciji, nemaš što razmišljat. Jučer se vidlo kolko je to jalovo izgledalo s krilnih pozicija u odnosu na jesen. Špikić može poslužit za povremeni bljesak s desnog krila, al da bude glavno krilo je blasfemija.

    https://www.capology.com/club/fiorentina/salaries/ Evo zašto i čeka. Orša je jedan od najvećih dinamovaca pa nas je napustio, Breksu ne zamjeram čekanje ako ovdje završi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions