• BBB Sibenik
    4.1k
    Ovo je prava bomba od transfera ako dode
  • Mlađi referent
    11.4k
    Ja se nadam da naši imaju spremnu alternativu. Ne mogu se uvjerit da je ovo s Brekalom blizu realizacije, a ne bi bilo dobro da nakon njega ne znamo gdje dalje gledat.
  • Nino Bule
    12k

    Mislim da skoro sigurno nemaju neku alternativu, oni misle da im je ok kadar eto kao dobre su prilike brekalo i omeragic pa ce im dat ponudu, ako dođu dođu
  • Keyser Soze
    8.6k
    Ako su mu dali 72 sata možda imaju i drugu opciju :chin:
  • xyz
    840


    Koliko su sposobni, vjerojatno im je Hodža iz Slavena druga opcija...
  • Beowulf112
    301
    Moguce da im je "druga opcija" Marco Pasalic...nisam ga nikad gledao kako igra ali vidim da mu ugovor istjece na ljeto
  • Praskaton
    2k
    jel to spada u temu igraci koje bi željeli gledati u dinamu il postoji neka realna mogucnost tog transfera ?
    Jer cak ni kod ovih dnovinara koji svaki dan izbace po tri clanka i nagađaju moguca pojacanja nisam vidio njegovo ime
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Ja bih malo ipak smirio se oko dolaska Brekala jer od tog dečka su napravili gospodina savršenog ili tako nekog lika u medijskoj sapunici. Danas ide u Dinamo, sutra ne ide, pa ga želi fiorentina pa on nju odbija, pa ga ne želi, pa on njih želi i tako u krug. Mislim da je jednostavno brekalo u zadnjih pola godine ugovora i da svi novinari očekuju da će napraviti neki transfer pa sad svako nagađa gdje bi mogao i piše nekakve svoje predikcije pa da se na kraju može hvaliti da je pogodio. Sto se tiče samog igrača definitivno sam za i siguran sam da bi bio najbolji igrač lige kad bi došao ovdje, ali kakva je trenutno situacija u klubu niti malo ne vjerujem u to jer se ne zna niti ko vodi klub, niti ko je glavni za transfere ni ništa, a uz to sve odradilo smo jako loše pripreme i kiksali protiv uvjerljivo zadnje ekipe u prvenstvu. Tako da bio bih oprezan s tim medijskim naslovima, a i nerealno mi je da Dinamo s ovakvom situacijom u klubu preotme nekog igrača fiorentini ili nekom takvom klubu
  • Dammir10
    266
    Navodno Dinamo i Fiorentina nude istu plaću, Brekalo bira. Ajde da vidimo je li toliki dinamovac kao što priča ili će biti po onoj ''hvali more drž se kraja''.
  • Keyser Soze
    8.6k
    Ako Brekalo bira onda sam gotovo siguran da će prije u Italiju.
  • Papastrumf
    10.4k

    Ne postoji neto kod primanja igraca. Svi oni imaju bruto ugovore. Neto im ovisi o tome koliko imaju troskova, odnosno koliko plate poreza. Da bi Orsic imao cistih 1.2 mil €, to znaci da bi ugovor s dinamom trebao biti cca na 1.8 mil €, a to sigurno nije imao.
  • Krizy
    38.4k
    Antolić

    "Imamo 13-14 milijuna eura na računu nakon što smo izmirili sve obveze po slovu igračkih ugovora i premija, nakon što smo platili sve dobavljače", predstavlja se u jednom trenutku razgovora Antolić kao oprezan, a možda i preoprezan gazda kluba. Jer Dinamo je imao Belju na dlanu i posustao u licitaciji s Augsburgom.

    - Ponudili smo tri milijuna eura Osijeku. Uz PDV koji vam se, istini za volju, kasnije vrati, to je 3.750.000 eura, ali Osijek i igrač su izabrali drukčije. Lako je Mamiću iz izbjeglištva slati poruke da je sramota što nismo ponudili pet, ali takva logika njega je na kraju dovela do tri optužnice. Htjeli smo Belju, treneru je struka predložila i Kleinheislera ali je rekao da ima višak veznih igrača. Krenuli smo u akciju, ali ne pod svaku cijenu."
  • maddaddam
    2.9k
    treneru je struka predložila i Kleinheislera...Krizy

    ...sportski direktor Čačić treneru Čačiću, pa trener Čačić odbio sd Čačića i pokazao širinu kadra protiv Gorice, ili...?!
  • Captain America
    15k
    Nadam se samo da neće po dobroj staroj špranci odustat od potrage za novim krilom, ne mogu vjerovat da ovo pišem, pa makar to značilo dovođenje Lovrića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions