• xyz
    840


    Pročitaj još jednom što sam napisao, pa onda što si ti. Možda uspiješ shvatiti da jedno s drugim nema veze...
  • Neki tip
    19.6k
    Došao sam se na ovu temu malo posut pepelom.

    Piskarao sam tu s velikom skepsom da se u Dinamo može dovesti bilo Omeragića, bilo Brekala, kad li dobre su šanse da obojica dođu.

    Kad deda bude predsjednik Dinama, barem znamo da ja neću biti sportski direktor. :lol:
  • blue heart 72
    1.5k
    kaj znači "strgao"? Zaradio je povredu koljena, točnije meniskusa. Po meni u današnje vrijeme ozljeda meniskusa nije tako strašna. Ja pod trganje smatram recimo dok odu "križni", ali nebitno. Za Omeragića je definitivno problem, neproduljenje ugovora sa FCZ-om. Živim i ja Švici, doduše ne u Zürichu, ali pratim njihovu ligu.
  • xyz
    840


    I da li je po tebi to igrač za Dinamo?
  • Armagedon13
    958
    Kad se vratimo unazad za malo nas(možda i sve) Orša i Petko su bili smješteni transferi,Mišić je došao poslije teške bolesti i duge pauze .Tako da ...
  • blue heart 72
    1.5k
    Ima 20 godina, veliki je potencijal. Istina je da je sada dosta dugo izbivao sa terena. Za njega sam već ovdje (ili na scout službi, ne znam točno) pisao prije otprilike pola godine da bi ga trebalo kontaktirati. Da se mene pita, ja bi ga sigurno probao dovesti. Pogotovo sada kada se može dovesti relativno jeftino. Naravno da uvijek može ispasti i promašaj, ali za nijednog igrača nema garancije da će biti ono što se očekivalo
  • maddaddam
    2.9k


    Ove sezone nastupio je samo pet puta od prve minute. Iz kluba tvrde da je razlog povreda koju vuče od aprila, ali švicarski mediji tvrde da je Omeragić odbio novi ugovor i da ga je klub zbog toga odlučio prizemljiti.

    To u razgovoru za Blick poriče sportski direktor kluba Marinko Jurendić. Tvrdi da je povreda razlog što 20-godišnjak ne igra previše.

    "Nažalost, Bećir nije uspio da se vrati na nivo na kojem je bio prije pobjede. Povreda mu konstantno pravi probleme".

    "Želimo zajedno s Bećirom i njegovom porodicom pažljivo isplanirati njegov naredni korak. Ovdje je narastao kao igrač i vjerujem da će, usprkos problemima s povredama, naći način da se vrati u staru formu", rekao je Jurendić.

    Za Bećiragića su tokom ljeta interes pokazivali Sampdoria i Reims, ali do transfera nije došlo. Zurich želi zaraditi barem nešto na njemu i ne želi dopustiti da u ljeto naredne godine ode besplatno.
  • blue heart 72
    1.5k
    može zaista biti ovo istina što si naveo kao dio intervjua Jurendića za Blick. Ja iskreno ne vjerujem u Jurendićevu verziju, ali je ne isključujem. Nekako sam skloniji verziji koju favoriziraju i mediji, a to je ne produljenje ugovore. Neke insajderske informacije nemam, pošto kao što rekoh ne živim u Zürichu. A vidjet ćemo, vrijeme će sve pokazati. Prvo hoće li uopće kod nas, te kojim će se smjerom razviti njegova karijera.
  • maddaddam
    2.9k
    Pa i sada ga TM vodi kao ozlijedjenog i ne zna se kad se vraca na teren.
    Zdrav bi nam sigurno pomogao, ovako je lutrija.
    Da nije bilo tih ozljeda zavrsio bi u Milanu ili Atleticu.
  • blue heart 72
    1.5k
    Baš sam na brzinu otišao na forum od FCZ-a. I tamo su podijeljena mišljenja u vezi Omeragića. Dio navijača bi uzeo što se uzeti može, dio bi ga htio zadržati, dio osim osjetljivosti na ozljede navodi i čestu migrenu kod njega. Prenose se i financijske strane dogovora sa njime iz Jutarnjeg, uz napomenu da još nije došlo do zaključenja posla....
  • Zagi
    5.8k
    Prema ofenziva podcastu Filip Brekalo ide na posudbu u slovensku Goricu.
    Info od samog igrača.
  • Beowulf112
    301
    Sta kazu zadnje info u vezi Omeragica i Brekala?kakva je situacija?
  • Krizy
    38.4k
    Imao je dosta problema s ozljedama (lom noge, koljeno, istegnuće mišića, potres mozga...), no sad je zdrav.

    Švicarci su ga uvrstili u Zlatnu kategoriju talenata lige.

    "Ovaj je srednji branič, visok 187 cm, došao u Zürich 2018. iz podmlatka Servettea. Impresionira brzim reakcijama, dominantan je u zraku, jaka mu je strana i uloga u izgradnji igre, voli imati loptu u nogama. Sposoban je uputiti duge, milimetarski točne dijagonalne lopte svojim napadačima iza leđa suparničke obrane, a zna i tehnički elegantnim solo akcijama iznijeti loptu sa svog dijela travnjaka. U rezultatski nestabilnom Zürichu, jedina je konstanta razvoj Omeragićeve iznimne nadarenosti"...
  • Mr Anderson
    5.9k
    Dosta već ozljeda za tako mladog igrača.
  • Olmic
    3k
    Mislim da danas zadnji put gledamo Livija. Villareal je prodao svoju spicu i rekli su da tada krecu po Livija
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions