• Eduardo
    17.6k
    A kaj Majer nije napravio isto?Ali

    Lovro je ucijenio klub?
  • marcio amoroso
    32.5k
    I tu je proble., ako si rekao u svlacioni da ne.a transfera onda nema za nikog, a ne za neke da za neke ne...Ali
    Pa u svakoj momčadi je netko na prodaju, a netko nije. To je sasvim normalno.


    gledajte gestikulacije ekipe na terenuAli
    Upravo njegove gestikulacije su najgore. Na svaku grešku svakom prigovara.
  • Ali
    1.9k
    Upravo njegove gestikulacije su najgore. Na svaku grešku svakom prigovara.

    Mislio sam na reakcije u fazi napada (soliranje i ne asistiranje suigracu bolje postavljenkm), kad se primi gol ili bude zicer za protivmika, meni je normalno ako ti je stalo da se izgalamite medjusobno ili podviknes da se trgne ekipe...
  • marcio amoroso
    32.5k
    meni je normalno ako ti je stalo da se izgalamite medjusobno ili podviknes da se trgne ekipe...Ali

    Normalno je da se ekipa međusobno motivira, ali da si međusobno jebe mater nije normalno. Uostalom tko je on? Trebao bi biti zadnji koji će nekom prigovarati. Zadnji je došao, a nije neka klasa pa da ima zbog toga autoritet. Lik pomislio da je Makelele jbt.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Mislim slažem se s tobom, ali čovjek uvijek igra 120% pa mu moš oprostit nekad ako popizdi na greške jer onda on mora ispravljat takve stvari obično. Ali ja nisam primjetio da toliko psuje igrače tako da nisam tu mjerodavan previše.
  • Eduardo
    17.6k
    Netko je ovdje nedavno izrazio želju za Šutalom iz Atalante... pa da i to prekrižimo.

  • Mali dioničar
    14.3k
    Ove kritike da kak to moze raditi tri dana prije utakmice?? A kaj Majer nije napravio isto? Samo jednima se dopusta pregovaranje a drugima ne? I tu je proble., ako si rekao u svlacioni da ne.a transfera onda nema za nikog, a ne za neke da za neke ne...
    Ja sam u ovoj situaciji na strani igraca, jer mi se svidio svojim zalaganjem i kako je guinuo od prvog dana. Sjecam se debia protiv Hajduka na poljudu, pojeo je njihov vezni red i samo zbog toga bi mu dao slobodu ako osjeti da nema me.ine trenutno u ekipi. A o ito da je nema, poslusajte izjave npr. Ivanuseca nakon moldavije, ili gledajte gestikulacije ekipe na terenu i izraze "podrske" ekipe na klupi....
    Zakaj su talijani uzeli evropsko, jer su svi disali kao jedan, a cije ne to zasluga , Trenera !
    Ali

    Osnuj si svoj NK Jakić.

    Usput poradi na gramatici.
  • KlasicZg
    515

    Kristijane Jakiću umjesto da treniraš, ti se pravdaš tu na Zoni...
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Kakva jalovost Krznara. Trebao je pokazati muda,i poslati ga na tribine,a i klub je trebao stati iza njegove odluke. Da bude primjer drugima što ih čeka ukoliko budu glumili zvijezde.
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Je li kasno pokušat Šunjića vratiti? U kojoj fazi se nalazi on gore, koliko mu je ugovora ostalo?
  • Eduardo
    17.6k
    Je li kasno pokušat Šunjića vratiti?puxigadjurdja

    Neka ga tamo di je, ja ga ne bih volio vidjeti nazad. Inzistirao je na transferu, nema nazad.
  • The Undertaker
    4.1k
    Već sam napisao drugdje, Ademi, Mišić, Franjić, Đira, Đurasek, Burton, Bulat su zadnji vezni. Barem četvorica nisu lošiji od Jakića. Što će nam bilo tko?
  • Eduardo
    17.6k
    Erik Sviatchenko zapratio Dinamo na Instagramu :sweat: inače on prati puno toga pa možda zvučim kao žuta štampa, a možda tu ima nešto :grin:
  • Eduardo
    17.6k
    Jorge Jesus ✓ Benfica ✓ Livaković ✓

  • KlasicZg
    515
    Bas super kaj takve objave objavljuju prije ovak vazne tekme...svaka cast
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.