• Nino Bule
    11.7k
    A ako je istina da marko soldo ide tamo to znaci da osijek prodaje nejasmica, to je ozbiljan downgrade ako se netko boji da ce osijek napast naslov s nasim igracem
  • Peškaman
    2.8k
    Evo sportske novosti upravo objavile da je Soldo prodat ,ali cijena se razlikuje,sportske navode da je riječ o 400.000e.
  • rioda
    3.1k
    Koliko god da je, napredak je. Dosad smo se takvih igrača rješavali tako da smo ih još i isplaćivali...
  • Jaro
    5.9k
    50% ispod realne cijene za dečka od 20 godina koji uredno igra u HNL-u.Banana 2

    Realna cijena je ona koju je netko voljan platiti...
    Al nismo ni ocekivali od tebe da ces bilo sto osim njurganja napisati...

    Transfer - dobili 500k za igraca koji nam ne teeba, nije ni na sirem popisu ni u kakvim planovima i akinuli smo njegovih stotinjak tisuca godisnje...
  • Nogo
    1.4k
    Soldo u Osijek, a najvjerojatnije Krizmanić u Rijeku.
    Mislim da je ovo top posao naš!
  • Zagi
    5.6k
    Dobar je Soldo ali ne dovoljno za nas.
    Solidan posao i za nas i za Osijek. Soldo i Čokaj će biti granitna veza.
  • sanjinlego
    2k
    A okej, fulao sam za 100.000 eura .. nije malo :nerd:
  • deda
    28.7k
    Priča Marka Solde je vrlo jednostavna. Njegova pozicija je pozicija Petra Sučića. Dakle on u najboljem slučaju može biti njegova rezerva. Na toj poziciji pojavljuje se i Vito Čaić koji je 2 godine mlađi i očigledno ocijenjen većim potencijalom, a i on će sigurno još jednu sezonu odraditi na posudbi.

    Matematika je još jednostavnija. On ima ugovor na još 4 godine. Ne znam koja mu je godišnja plaća, ali mogu nagađat da je to oko 150 keka. Dakle, prosto ko grah prebranac. Dobit ćemo 400 i uštedit 600 na plaći igrača koji vjerojatno nikad ne bi dobio pravu priliku u Dinamu.

    Treća stvar. Rizik. Da, postoji rizik da će on za godinu dvije vrijediti 10 milijuna. Ali ako će vrijediti 2-3, a Čaić 5-6 nismo ništa pogriješili, dapače opet smo dobro odvagnuli.
  • Zagi
    5.6k
    Da, Čaić je ista pozicija i isti profil ali mnogo potentniji.
    A i on će teško do minuta.
  • GaijiZG
    722
    Kritiziraš upravu koja je tek došla, ali ne prihvaćaš kritike na svoje postove i oni koji se ne slažu s tobom seru, kako si sam rekao.Krizy



    Možeš kritizirat jedan potez uprave bez da kritiziraš upravu u cjelini. Na kraju ako Modrić fakat ne dolazi, ovo je po meni ispalo patetično i jadno, kako bi klinci rekli:
    " boomers gona cope, we wuz simpin n'shiet bruh. "

    Fakat ste malo sektaši i niš se nesmje reć. A Modriću ako klupa u Realu znači više od jedne one last ride slaven sezone s Dinamom u LP, onda je za mene jazavac i ne treba se vraćat niti za sezonu dvije, ko ga j.
  • Mali dioničar
    14.7k
    Matković iz Osijeka i Soldo koji ide u Osijek iz Dinama imaju istog agenta - Šišića.

    Ne bih se bunio da Dinamo kupi Matkovića i da je Soldo samo prvi dio trgovanja.

    Šišić je vjerojatno i došapnuo Gvardiolu da pohvali Matkovića iako sumnjam da ga u životu vidio kak igra.

    https://sportklub.n1info.hr/nogomet/gvardiol-ga-je-hvalio-danas-je-potpisao-prvi-profesionalni-ugovor-s-osijekom/
  • sanjinlego
    2k
    Pero možda ostaje na Cipru .. osvojili Kup, izborili Europu, a upravo je to bio jedan od uvjeta.
  • Nogo
    1.4k

    Prije će biti neki deal za Miereza nego za Matkovića. Bumo sve vidjeli.
  • marcio amoroso
    33.1k
    Vidim da je Tolić potpisao za Slovan. Jesmo mi imali neku dogovorenu odštetu za njega ili ide besplatno?
  • Nino Bule
    11.7k


    Kad je odlazio tamo bila je prica o posudbi s obvezom/pravom otkupa, ako se dobro sjecam cifra je bila 500k
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.