• Bosna86
    11.6k
    Evo privatno pišemo na whatsu… Koja je realna vrijednost Jakica? Ja mislim da je 5 realna cijena, a da ovi iz GNK hoće vise sto neće dobiti
  • Carrasco
    4k
    Evo Bulatu prilike...
  • miro
    3.1k
    AKO je ovo istina, odmah potjerat Jakića, a Krznara ako se sutra ne plasira u LP. Jakića smatram odličnim igračem i postao nam je jedan od najvažnijih, ali nemre si nitko nakon godinu dana u klubu priuštit takav bahatluk, pa da je i sam Luka Modrić potero bi ga bez pardona.
  • Bosna86
    11.6k
    Sve koje žele ići bih prodao… Nikakva to sramota nije… Tko misli da je prerastao Dinamo, široka mu vrata… Mladog mesa ima dovoljno na lageru… Baturina, Bulat, Barišić, Saranic, svim tim momcima nije ispod časti sigurno
  • xyz
    840
    Klub je u rasulu... Toliko loših odluka u zadnjih par mjeseci da je to za nepovjerovati. To onda ima loš utjecaj na igrače. Jbg
  • Nino Bule
    11.4k
    Svi smo ovdje izuzetno kriticni na klub, ja prvi ali ovakvi ultimatumi pred najbitnije utakmice nisu prihvatljivi. Naravno ako je ova vijest istina.
  • SAS1987
    13.4k
    Ferguson je davno objasnio da ako trener nema autoritet nad igračima onda igraći vode klub.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Prvo se priča o transferu Majera prije prve tekme sa Šerifom, sad se priča o transferu Jakića prije druge tekme, ko je sljedeći? Propust na toliko razina, čini se da ni igrači ne vjeruju u prolaz i da im se ne da igrat "samo" Europsku ligu. Ako kojim čudom uđemo u Ligu prvaka ko će nam igrat? Deni Jurić, Duje Čop, Amer Gojak? Sramota za Jakića (ako je istina) i za cijeli klub ako im igrači imaju muda davat ovakve ultimatume.
  • IstokKa96
    556
    Nema nezamjenjivih...hvala na svemu i zbogom...
  • SAS1987
    13.4k
    Sramota za Jakića (ako je istina) i za cijeli klub ako im igrači imaju muda davat ovakve ultimatume.namodi grebza

    Ili ga prodaš ili staviš u Dinamo 2 pa i uzmeš mu godinu, dvije karijere. Opomena za buduće igrače da ne mogu tek tako postavljati ultimate klubu, pogotovo dan, dva prije tako važne tekme.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Ovo će jako loše utjecati i na njegovu karijeru. Uopće me nebi začudilo da Eintracht odustane od transfera. Takve se ljude tamo naziva Söldner i uopće nisu cijenjeni.

    Autoritet Krznara je naravno ionako narušen i čak bez obzira na rezultat on jednostavno nakon Osijeka mora ići i mora doći netko sa autoritetom.

    Što se tiče Dinamove momčadi treba joj svježe krvi, ali treba joj i nove kvalitete ako svi ovi odu koji se najavljuju. Očekuje nas jako zanimljivih 7 dana.
  • LovroZG
    1.3k
    Vidio Jakić da se bez beda prodaje Majera pred LP pa se uvrijedio jer se njemu to nije dozvolilo.

    Sad smo od pravih zadnjih veznih ostali na ozlijeđenom Ademiju i “lijevom beku” Franjiću.
  • og1986
    2.9k
    Koliko je tih koji su htjeli što prije iz Dinama, a da su napravili neku super karijeru vani? Bilo iz prve momčadi ili juniora/kadeta.

    Neka ide, široko mu polje.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Sad smo od pravih zadnjih veznih ostali na ozlijeđenom Ademiju i “lijevom beku” Franjiću.LovroZG

    2 zadnja vezna, 2 stopera, 1 "pravi" napadač koji oscilira, nema kaj, odlično odrađen prijelazni rok.
  • Markelo
    2.5k
    Ma ako je 7-8 milja eura u pitanju, goni ga u Njemačku. Tamo očekujem da nestane u roku 2 godine sa nogometne mape.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.