• superhik
    10.4k
    Ona ekipa iz '67 gazila Eintracht u sred Zagreba kod 3:0 u prvoj utakmici, a iz ove ekipe igrači bježe u njega
  • SAS1987
    13.5k
    Ma ako je 7-8 milja eura u pitanju,Markelo

    Nema šanse. Prije 3 - 5 + neki bonusi.
  • blue heart 72
    1.4k
    Ja jednostavno ne mogu vjerovati, kaj si uopće ti igrači umišljaju. Samo da bude uvijek voda na njihov mlin? Jesi li potpisao ugovor na "x" godina? Jesi, prijatelju. E pa onda ga budi i spreman ispoštovati. Klub uvijek ima mehanizme, da takvim igračima stane na kraj. Nikada, ali baš nikada ne bi dozvolio da igrač ucjenjuje klub. Shvatio bi da je netko tko je dugo godina u klubu, i da mu se pruži neočekivana prilika za neki super transfer, ali ovo i to još uoči važne europske tekme ???? A da Krznar ima krivice u ovome, sigurno ima. Dobro je netko napisao, mi lagano pucamo po šavovima
  • Jaro
    5.7k
    Prije sezonu - sezonu i pol, kad je hijerarhija u momcadi bila poslozena, trener je imao autoritet i oni za kije je bilo realno da odu su govorili da zasto bi odlazili, a sad razni jakici ucjenjuju klub...
    Jakic je realno potrosan, ali za primjer svima bi ostao do kraja ugovora u dinamu 2 pa nek se glupira ko se usudi... Pa da spalis te 2,3 milje koje se mogu dobit za njega...
  • Majki2111
    2.6k
    Dobro bio je i Petko u drugoj momčadi na hlađenju, ne vjerujem da je Jakić loš dečko. Vjerujem da će se stvar brzo rješit na pozitivan način. Meni je drag igrač s obzirom na kako se ponaša na terenu. Pravi terijer.
  • Plavac
    21
    Mislim da se treba imati neko poštovanje prema klubu, suigračima, navijačima i ostalima koji su vezani za klub. Nadam se da je novinarsko sranje i da Jakić nije uzburkao atmosferu u svlačionici koja je već u lošem stanju s obzirom na kadar, ozljede i na rezultat koji se mora ganjati. Ovo se sve moglo dogoditi (ako se već dogodilo) na miru poslije Šerifa, kada će se znati kako i šta će biti s Dinamom. Što se tiče njegove zamjene, imamo dosta mladih igrača koji ga mogu zamijeniti a i možemo probati u drugim sistemima i formacijama ako ne bude išlo bez njega.

    Dinamo će živjeti bez njega ili sa njim kako god se ovo završilo. Jakić neka se ispriča dečkima i odigra korektno utakmicu protiv Šerifa, ako uopće bude u planu nakon ovakvog "ispada" za koji ne znamo da se uistinu dogodio.
  • markoli
    1.7k
    Prije sezonu - sezonu i pol, kad je hijerarhija u momcadi bila poslozena, trener je imao autoritet i oni za kije je bilo realno da odu su govorili da zasto bi odlazili, a sad razni jakici ucjenjuju klub...
    Jakic je realno potrosan, ali za primjer svima bi ostao do kraja ugovora u dinamu 2 pa nek se glupira ko se usudi... Pa da spalis te 2,3 milje koje se mogu dobit za njega...
    Jaro

    Zaboravili smo slučaj Šunjić?
  • Nino Bule
    11.6k
    Sunjic isto nije bio starter u svim bitnim utakmicama i ne sjecam se da je ucjenjivao klub ne igranjem.
  • Ludovic IX
    5.5k
    neznamo cijelu priču. ali očito frankfurt ne nudi sad neku cifru za koju bi ga mamić pješke nosio gore a stvarno nema smisla prodavat jednog od ključnih igrača za neki kikiriki. nije on tu sad 5 godina pa da se zasitio dinama i HNL-a i ovo mu je zadnja prilika za van. dinamo mora biti ovdje čvrst i ako frankfurt ne ponudi cifru što ja znam 8+ miliona, but dosljedan i ako treba na tribinu 2-3 mjeseca dok se ne zbroji
  • Ali
    1.9k
    Ja mislim da se Krznar u potpunosti pogubio. Gledam to sa poslovne strane, ako odgadjas donijeti odluku o svom timu, ili odgafjas istu priopciti timu, srljas u propast i raspad tima. Samo jasno iskomunicaran i pravovremena odluka stvara povjerene tima u vodju. Mozda je Krki, profesor na akademiji po pitanju nekih tehnickih detalja, ali trebao si je na aviti barem "leadership for dummies" , mozda bi mu pomoglo.
    Ovak imamo sto imamo, ja razumijem jakica, potentan si, ides svaku utakmicu 120%, ne stedis se u duelima, gines, pokusavas stici svaku izgubljenu loptu i vratiti reposjed. Nema tehniku ali nadomjesti angazmanom. I onda na gostovanju u moldaviji nemk se scu po terenu a on pokusava pokrpat barem jos dvojicu (misic i moubandje) u defanzivi koji kao da su na terminu a ne kljucnim utakmicama...
    I nazove te agent i kaze , decko imam ponudu za bundesligu... kaj bi vi svi napravili nego iz obog nereda trazili izlaz ?
  • Crusades1986
    9.8k
    Dan prije utakmice u kojoj loviš 3 gola sigurno ne bi tražio nikakav transfer.
    Do kraja ugovora bi mi sjedio na tribini zbog tajminga s kojim razjebe polovicu ekipe.
  • superhik
    10.4k
    Ma i da su ponudili 50 milja i gradnju novog stadiona za njega ne radiš to prije ovakve utakmice.
    Ako ne kao čovjek, onda barem kao suigrač, kolega i profesionalac.

    Ali isto tako mislim da treba pričekati i vidjeti što se zapravo događa, iako nije nikako dobro da ovakve stvari izlaze van prije ovakvog susreta.
  • markoli
    1.7k
    To samo govori koliko Jakić vjeruje da je moguće nešto napraviti večeras. Nadam se da tako ne razmišljaju i ostali.
  • Ali
    1.9k
    Ove kritike da kak to moze raditi tri dana prije utakmice?? A kaj Majer nije napravio isto? Samo jednima se dopusta pregovaranje a drugima ne? I tu je proble., ako si rekao u svlacioni da ne.a transfera onda nema za nikog, a ne za neke da za neke ne...
    Ja sam u ovoj situaciji na strani igraca, jer mi se svidio svojim zalaganjem i kako je guinuo od prvog dana. Sjecam se debia protiv Hajduka na poljudu, pojeo je njihov vezni red i samo zbog toga bi mu dao slobodu ako osjeti da nema me.ine trenutno u ekipi. A o ito da je nema, poslusajte izjave npr. Ivanuseca nakon moldavije, ili gledajte gestikulacije ekipe na terenu i izraze "podrske" ekipe na klupi....
    Zakaj su talijani uzeli evropsko, jer su svi disali kao jedan, a cije ne to zasluga , Trenera !
  • Crusades1986
    9.8k
    Za Majera je klub prihvatio ponudu i dao mu dozvolu da dogovara uvjete sa Rennesom. I to prije prve utakmice koliko mi se čini.

    Jel ista situacija kao i sa Jakićem? Jel Dinamo prihvatio ponudu za Jakića?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.