• og1986
    2.9k
    Protiv sam te regionalne,ali ako bude primorana...

    Gledati države samo sjeverno i zapadno od nas. Nikakav jug i istok, s njima samo problemi.
  • vjeko1701
    5.9k
    To sve stoji, samo kao što su neki pisali, kolikbi Austrija, Češka i Slovačka to htjeli. Bojim se da je za nas ili ex-yu ili Mađarska i Slovenija.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Slovenije, Mađarske, Austrije, Češke, Slovačke što bi rekli bivša bivša država. Eventualno plus BIH."deda

    Maribor,Olimpija,Mura
    Fehervar , Ferencvaroš
    RBS, Rapid, Lask i Sturm
    Slavia, Sparta, Sl.Liberec, Trnava
    Mi, Rijeka, Osijek i spec.pozivnicu tovarima radi kakve takve povijesti.

    Iz Bosne bi zvao samo Želju i Zrinjskog, ligi u kojem će biti SDA i mudžehidinski klubovi iz istocnog mostara, ili Dodikiv Borac iz BL, nista od toga( velež i pitare)
  • SAS1987
    13.3k
    Realno je da će sledjeće sezone iz HNL 2 - 3 klubova igrati "regionalno ligu" - prvak u LP / EL i još klub, dva u KL. Regionalna liga nebi imala nekog velikog smisla niti sportsko niti financijsko.
  • Kwedi
    3.8k
    Jedva čekam epske okršaje Mura - Jablonec ili Puškaš akademija - Dunajska Streda.
  • deda
    27.5k
    Oni ne budeju nastupali u tu ligu
  • Eduardo
    17.2k
    Ako stvari krenu u ovom smjeru, što sam i pretpostavljao godinama, odjednom ni opcija regionalne lige neće zvučati toliko ludo.deda

    Baš sam razmišljao ovome i tome da će nas Superliga pogurati u tom smjeru. Ako se nakon ovoga pokrene i Liga Beneluksa vjerujem da je zajedničko natjecanje u kojem će nastupati i Dinamo samo pitanje vremena, ali vremena koje će doći brže nego to mislimo. Pitanje je samo s kojim savezima će to biti, ali nisam uvjeren da će ići bez Srbije.
  • SAS1987
    13.3k


    Regionalna liga nije potrebna, pogotovo ako ce stvarno KL imati 64 klubova.
  • Eduardo
    17.2k
    pitanje je kako će to sve izgledati nakon Superlige i što će biti tj. kako će izgledati natjecanja po okriljem UEFA-e.
  • SAS1987
    13.3k
    naravno, to je sada sasvim neka nova situacija. Moj osobni dojam je da će se ovi stvarno odcjepiti (što ne vjerujem) da bi se uefa morala više otvoriti klubovima srednje i istočne europe.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    kako su odbijenice krenule, još će ovi iz superlige doći do dinama sa pozivnicom da se priključi :lol:
  • og1986
    2.9k
    Evo otkako je Florentino Perez rekao kako skandinavci i balkanci žele svoje lige odmah je na 24 sata članak o tome. Govore kako je to daleko i da je UEFA i HNS protiv toga.

    Što me je iznenadilo, je anketa koju je do sada popunilo oko 2700 ljudi ( naravno ne zna se koliko je botova i trolova), ali rezultati su iznenađujući 59% ljudi je protiv, a 41% za takvu ligu.
    To me još više iznenadilo pošto meni osobno nema nikakvog smisla balkanska liga, ali i pošto je HNL u rastu zadnjih godina. No, očigledno je da "obični" ljudi na to drukčije gledaju.
  • Neki tip
    19k
    većina površnijih pratitelja je za regionalnu.. nemam dokaz, zaključujem na temelju razgovora s takvima.

    Profil - 45-65, išao povremeno na derbije u Jugi, sad pogleda reze na Dnevniku "jer sve je to k..c od nogometa".

    Klince zaboli za regionalna rivalstva, nas koji redovito pratimo HNL još manje, tak da sam miran po tom pitanju.
  • Markelo
    2.5k
    Ma šta bi nam točno da regionalna liga dala? Na balkanu ima još jedino zvezda koja ima kvalitetu i koja sudjeluje u Europskim natjecanjima. Ovi ostali su u rangu klubova sa sredine HNl ljestvice. Ne hvala.
  • Eduardo
    17.2k
    "Ne mislim ništa o tome. Kao što ne mislim ništa o tome već zadnjih 20 godina. Stalno je priča oko toga, kao i s ovom Superligom, pa vidim kako je završila. Ja sam sportaš, obožavam sve sportove, košarku, boks, vaterpolo, bilo što, ali uz respekt svima, ako ih uspoređujete s nogometom, mislim da je to pogrešno. Nogomet ima jak utjecaj na društvo. To je sport mase. Lako je iskontrolirati dvoranu, bilo koji drugi događaj, ali kada je stadion u pitanju, kada je navijačka strast u pitanju, nogomet je puno teži", tvrdi Stojković i odmah nastavlja:

    "Svjedoci smo gdje živimo, u kakvom podneblju. Ovo je mjesto jedne bivše velike zemlje i tu su strasti još valovite kada su navijači u pitanju. Bilo ih je i onda. Ali uz sve što se događalo na tlu bivše nam zemlje, mislim da još nismo spremno za tako nešto. Postavlja se pitanje organizacije, gdje će biti sjedište toga, tko će rukovoditi. Možda regionalna liga u nekom periodu uspije, ali ne tako brzo. Ako većina bude za to, naravno da ću podržati. Ali u ovom momentu mlatimo praznu slamu, to je rekla-kazala, netko će iz Zagreba reći jedno, iz Sarajeva, Ljubljane i drugih centara će reći nešto drugo pa ćete vi mediji imati materijala da vrtite tu priču, ali u praksi je to teže. Mislim da su ljudi dosta neiskreni jer sam siguran da žele zadržati svoje nacionalne lige. Hrvatska liga, crnogorska liga, naša liga - svi želimo i dalje imati svoj nogomet. Regionalna liga je lijepa tema za priču, ali po meni je malo teže ostvariva."
    — Dragan Stojković Piksi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.