• Papastrumf
    9.4k
    Aaa to je kljuc :smile:
  • deda
    27.5k
    Tako je, Galicija
  • SAS1987
    13.3k
    1867. Austrije nije bilo u BiH.Neki tip sa Zapada

    Testirao sam vaše znanje povijesti :smile:

    Šalu na stranu, mi bečki konjušari smo znali da se širimo i u Bosnu :cool:
  • Neki tip
    19k
    :lol:

    Ok, pošteno. Vi konjušari ste ipak bili bliže carskim skutima nego mi kmetovi. Logično da ste u konjušnicama bili i bliži pravim informacijama, nego mi na poljima.
  • xavier
    11.1k
    Svaki put kad netko potegne ovu temu, rasprava ide istim putem...prvo netko spomene ex Yu ligu (koja nam sigurno ne treba) da bi zatim priča završila na nekakvoj ex AU ligi. Ja ću samo ponoviti da sam siguran kako Austrijanci s oduševljenjem žele na tjednoj bazi igrati s hrvatskim klubovima i nositi se s hrvatskim navijačima :cool:

    Austrijanci ako će ikad s nekim raditi zajedničku ligu, to sigurno neće biti s nama.
  • Neki tip
    19k
    ma di ti vidiš raspravu.. :grin:

    Čista zafrkancija.. barem s moje strane (nisam ni za kakvu reg. ligu), a čini mi se i većine drugih koji sudjeluju u ovoj "raspravi".
  • xavier
    11.1k


    Nisam pod "raspravom" mislio da se netko s nekim svađa, samo kažem da je tijek uvijek isti :smile:
  • Crusades1986
    9.5k
    Ne znam jel nas prije jedva čekaju u Austriji ili Češkoj :lol:
  • Neki tip
    19k
    znam da nisi mislio na svađu, htjedoh reći da mi se čini kako se nitko ovdje ne bavi ozbiljno mišlju da bi eto baš Austrijanci htjeli ili ne bi htjeli ligu s nama..

    Slažem se da je taj A-U refleks uobičajen čim netko počne maštariti o "starim Yu rivalstvima", ali sam ciljao na to da ove naše A-U papazjanije u mojim, a mislim ni u očima ostalih nemaju baš nikakve promišljene temelje niti ikakvu realnu idejnu osnovu. ;) I toga smo potpuno svjesni. :)
  • SAS1987
    13.3k
    da bi zatim priča završila na nekakvoj ex AU ligi.xavier

    Dodajem gas i predlažem ligu trečeh reicha. O
    Prve godine se finale kupa igra u Parizu a druge u Kievu :rofl:
  • xavier
    11.1k


    Tehnički gledano je jedan dio današnje RH bio "neovisan", a jedan dio Italije.
  • SAS1987
    13.3k
    pa zato pišem u topicu "Regionalna liga" :grin:
  • vjeko1701
    5.9k
    Moja cijela poanta zato je bila da je najbolje što možemo Slovenija i Mađarska. Austrijanci bi prije s Švicarcima ako ne bi mogli s Njemcima. Česi imaju uz sebe Slovake i Poljake. U ex-yu ne želimo...tako da... xD Liga SHM, Slovenaca, Hrvata i Mađara.
  • deda
    27.5k
    "Ja sam uvijek za jače i jače natjecanje, čak sam bio više sklon regionalnoj ligi prije godinu-dvije, no razvoj i uzlet HNL-a posljednje vrijeme budi nadu da prostora za napredak i dostatnost HNL-a kao ozbiljnog konkurentnog natjecanja ipak ima.

    S druge strane bojim se da će nas nogometne okolnosti u Europi gurati u budućnosti prema nekoj verziji regionalne lige. Ako do toga dođe treba igrati s onima koji žele igrati s nama i s kim mi želimo igrati. Prosto ko grah prebranac. I zato treba biti spreman i u konzultaciji, a ne da nam se nešto nametne.

    Dakle, ako ćemo igrati ikakvu regionalnu ligu to treba raditi isključivo sa savezima Slovenije, Mađarske, Austrije, Češke, Slovačke što bi rekli bivša bivša država. Eventualno plus BIH."

    Samo da citiram sebe od prije koji dan. Ako stvari krenu u ovom smjeru, što sam i pretpostavljao godinama, odjednom ni opcija regionalne lige neće zvučati toliko ludo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.