• Simke
    497
    Olmo, Oršić i Đira isto
  • Krizy
    35.4k
    Zagorac je na slici iza More, do Petkovića?
  • Neki tip
    19k
    Ono što sam siguran je da Dilaver nije došao ni prvi put. Otišao ravno u svlačionicu. Pripisujem to tuzi/ljutnji/frustraciji, ali tako je bilo.
  • xavier
    11.1k
    Dobro, Dilaver je navodno bio upitan za utakmicu zbog gripe pa je moguće da je to razlog odlaska ravno u svlačionicu.
  • Infinity
    15.2k
    Majer nije bio u bundi, on se bio vratio, Izet, Bruno, Ademi, Moubandje, Liva i netko u bundi, Moro ili Šitum?Mali Zeus

    Majer je odmah po zavrsetku utakmice dosao pod sjever u dresu kao i ostali. Po polasku u svlacionicu ju je obukao s klupe i onda se u bundi jos jednom vratio pod sjever kada su navijaci vikali 'dodjite ovdje'. Sjecam se da je prelazio reklame i da je to izgledalo smijesno u toj bundi.

    Dio igraca se nije vratio, ne zato sto nije htio nego zato sto su vec bili u svlacionici. Petkovic je bio posljednji koji se uputio u svlacionicu i on je bio taj koji je prvi cuo ponovni poziv sjevera i on je vikao igrace da se vrate.


    Nasli smo video tog povratka i ipak se radi o 13-14 igraca iako je meni ostao dojam da ih je bilo 6-7. Moja greska. To znaci da su eventualno 3-4 igraca zavrsila u svlacionici. Dilaver je jedan i moguce da su tamo vec bili ovi koji su napistili igru pa ispadne da su se mozda svi vratili. Ne znam, ne sjecam se najbolje, al ostao mi je pod je*enim dojmom taj drugi dolazak pod sjever.
  • Neki tip
    19k
    ostao mi je pod je*enim dojmom taj drugi dolazak pod sjever.Infinity

    Da, to je zapravo najdojmljiviji trenutak utakmice, premda je ista već završila. Tatine suze sam već spomenuo, dodat ću samo da je to bio trenutak baš istinskog ponosa što sam dinamovac.
  • Infinity
    15.2k
    Da, to je zapravo najdojmljiviji trenutak utakmice, premda je ista već završila. Tatine suze sam već spomenuo, dodat ću samo da je to bio trenutak baš istinskog ponosa što sam dinamovac.Neki tip sa Zapada

    Meni je knedla u grlu ostala, nisam glasa ispustio.
  • eduardodasilva
    38
    Može video dolaska igraca pod sjever?
  • Mališan
    1.7k
    Horkaš je isto bio među igračima koji su se vratili, on je čini mi se i ostao posljednji ispod sjevera
  • Ovo ono
    20
    https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2139627

    Znam da index, al jbg haha.
    Tu ima jedan dio, nadam se da će izaći negdje cijeli video sa svih tih 20tak min nakon utakmice, jer u tom trenutku je sjever možda i najglasnije grmio tu večer. Strašan trenutak, baš se odnavijalo onako iz srca, a mislim da je sve počelo onom reakcijom na odlazak pola ljudi sa zapada prije 80te min, nakon toga je krenulo.
  • Ero
    930
    nisam neki emotivac, ali ovo me je jebeno rasplakalo..
  • BluePhone67
    3.2k
    Sada sam tek skuzio kada sam vidio ovaj video da svira razglas u pozadini na najjace. Ili sam to negdje zatomio duboko u sebi i ostavio osjecaj za pamcenje sa ovim krajem ili sam vec bio u nekom svom filmu i nisam cuo muziku.
  • Infinity
    15.2k
    Bilo je to malo cudno. Malo pojacaju, malo smanje. Bilo je bas zbunjujuce na kraju.
  • Cosey
    433
    https://www.youtube.com/watch?v=w_V2_NsBoBY

    Tribina.hr o jučerašnjoj tekmi i generalno o euro-sezoni.
  • markoli
    1.6k
    Kada je počelo skandiranje Lesički se okrenuo prema igračima i pokazao im prema sjeveru, onda su skužili da ih se zove i krenuli tamo. Gojak je ostao s Lesičkim dati izjavu za TV.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.