• ZDS86
    205
    Zato i ne idem na europske.Biti okruzen 'navijacima" kojima uopce HNL nije u glavi a za europske se trgaju da bi onda otisli prije kraja.Ne hvala.
  • Cosey
    433
    Zato i ne idem na europske.Biti okruzen 'navijacima" kojima uopce HNL nije u glaviZDS86

    A dobro sad... Pretjeruješ malo.
  • reziser
    6.2k
    to je krivi stav... Mora se ići na tekme
    .. Sve.. Bez iznimke
  • reziser
    6.2k

    Čuo sam za svakava opravdanja za ne ić na tekmu. Od stadiona .... zm.. Parkinga. Kurca palca. Al ovaj razlog još nisam čuo..
    Bez uvrede...
  • SAS1987
    13.3k
    Ovaj razlog je jos bolji od onog da se ne ide na stadion jer igrači ne primaju plate :lol:
  • ZDS86
    205
    Nije to opravdanje,samo moj princip.Mozda cudno,glupo drugima al jebiga.Ne podnosim to,i onda od takvih klobucara procitas da nam treba stadion od 50 000,kome to?Nama sigurno ne,za nas je 20 000 u vrh glave.
  • ZDS86
    205
    Kad na HNL pocne dolazit vise ljudi,kada skuze da su tekme puno cesce negoli kaj misle onda cu i na europske doci.
  • deda
    27.5k
    Ja gledam Dinamo, nemam skoro pojma uopće s kim smo danas igrali. Ne poznam ni jednog igrača te momčadi.
  • EastsideZg
    166
    "Nas" je 3000 u Zagrebu i mozda jos 7000 sa strane.
  • agramZ
    2.3k
    zds-ov razlog je zapravo jedan od najpopularnijih kod normalnih i zdravih klubova gdje dosta ljudi izbjegava derbije i sve vece tekme, "vece tekme" kao sto bi kod nas bilo protiv rijeke, osijeka ili europa ali idu na tekme tipa varazdin, slaven itd. iz cistog razloga sto kako kazu dolazi previse seljacina i pacijenata na takve utakmice.
  • LovroZG
    1.3k
    Valjda bu nagodinu bolje. Ne znam šta drugo reć na ovo. :confused:
  • BluePhone67
    3.2k
    r1lpc96er6xls25n.jpg

    Bit cu pristojan i napisat da ono u životu svom od kada pratim Dinamo, nisam vidio takav masovni bjeg sa stadiona vec u 80 minuti.

    SRAMOTA
  • Mali dioničar
    14k


    Ok, moraš znati da je to bilo 2-3.000 ljudi koji su došli gledati City, a ne Dinamo.
  • BluePhone67
    3.2k
    Jos gore, ako su dosli gledat njih, a City im vodi tada 2 razlike i kasnije jos pada gol
  • Mali Zeus
    9.3k
    Onih zadnjih 10 minuta, koliko, protiv Šahtara neću nikad pogledati ponovno, nisam ni nakon tekme. A i ovo od jučer nemam potrebu gledati ponovno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.