• Markelo
    2.5k
    Ne moze Dinamo tempirat formu za playoff lige prvaka i istu zadrzat do sredine prosinca. Zato je ovoliki pad i Dinamo je bio sve gori i gori
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ko ih šiša. Nek slave, samo to imaju.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Nećemo ban jer se uz svoj klub ostaje do kraja ali uvredljive sadržaje moramo brisati.
  • reziser
    6.2k

    Ko piše uvredljivo nakon ovakve godine?
    Ovo je naša realnost. Nije nas pomazila sreća. Sve je krenulo loše sa zadnje 3 minute protiv šahtjara
    Ovangodina je dobitak par igrača. Energija publike.
    Povratak pravog sjevera..
    Kakav je bio samo rastanak s igračima od lp....svaka čast i sjeveru na podršci i igračima...

    A najbolji sz mi dežurni pljuvači i generali nakon bitke

    Svima za ovu sezonu u lp. Kapa dolje.igračima i navijačima. Treba biti realan

    Šteta.. Velika šteta što se ovako sve negativno poklopilo.. Jbg

    Idemo dalje osvojit prvenstvo i probat ponovo.


    Teško je držat formu ovako dugo.. Kad smo mi krenuli s Evropom a kad mc.
  • reziser
    6.2k
    A za prijatelje s juga. Nek slave. Petarde..baklje

    Njima je samo to ostalo. Veselit se tuđoj nesreći..a zapravo ispadat glup...
  • Salva
    2.3k
    Utakmicu komentirat necu, mi smo svoje proljece izgubili protiv Shaktara doma. Zelim samo pozdravit sve one odvratne nakaze sa zapada (čak i na istoku) koji su na 1-2 poceli odlaziti sa stadiona. Svasta bi im jos napisao, ali ne zelim dobit ban. Odvratno.
  • EastsideZg
    166
    zbog spodoba mi je jedino drago sto vise nema europskih tekmi.
  • Neki tip
    19k
    slažem se Salva 100%!!!

    Ja i stari smo baš to komentirali i tad sam pomislio kako ću od Eduarda trazit da ispuni ponudu i makne mi ovaj "zapad" iz nicka.
    Sram me je bilo što istu tribinu dijelimo.

    Rekao sam da bih ih najradije legitimirao i stisnuo višegodišnju zabranu. Jer oni to zbilja zaslužuju.

    A sjever mi je rasplakao tatu na kraju.. "koje budale oni što su otišli, jebeš poraz, makar ovo da dožive.."

    Hvala bojsima na ovome.
  • Eduardo
    17.2k
    Bili smo odlični prvi dio. Šteta one dvije kontre što su Moro i Olmo upropastili. Drugi dio se dogodio sad već standardni pad u igri, ovi dodali gas i ugasili nas u startu.
  • reziser
    6.2k


    O tom odlasku sa zapada prije kraja smo neki tip sa zapada i ja vec komentirali odavno.. Na zalost...
    Nikad mi to nije jasno nito ce mo biti jasno.
    On i ja smoo sa zapada.... I sramimo se takvih likova...

    O danasnjoj tekmi.. I sezoni. Dovoljno govori poziv sa sjevera prema igračima
    I ta podrška

    Neprocjenjivo..
  • reziser
    6.2k
    I naravno. Ostali na zapadu dok igrači nisu otišli u svlačione.
    Pozdravljali ih do kraja
    Nisu svi sa zapada isti...
  • Neki tip
    19k
    ma jesmo reziser, komentirali smo to prije, ali ovo danas me bas odsarafilo... ne govorimo o ljudima koji odlaze par min prije kraja "da izbjegnu guzvu". Idioti svoje vrste, ali ocekivano, ima ih na svim stadionima svijeta.
    Ovdje govorimo o posebnoj vrsti.. ma uopce necu reci navijaca, to je svakom navijacu pa i simpatizeru uvreda.
    Ovako dakle - o posebnoj vrsti iskompleksiranih ništarija koji su prvo 50 minuta vrijeđali Stojanovića, a onda razočarani i gotovo uvrijeđeni što Dinamo, zamisli, od tamo nekakvog Cityja gubi 1-2, napustili tribine!??

    Dabogda se nikad na njih ne vratili!
  • EastsideZg
    166
    bas sam puko kad sam vidio da odlaze...odma sam se sjetio Dede kako tvrdi da nam treba stadion od 15 000 mjesta maksimalno. Radije bi i stadion od 10 000, ako ce to znaci da nijedan klosar koji je danas ranije otisao nece vise moc doci kad su eurotekme.
  • reziser
    6.2k
    Ti likovi sigurno ne dolaze na varazdin i lokomotivu.

    Na žalost nikad nemeš zabranit ulaz na stadion
    Ali ae slažem
    Ne trebaju nam takvi likovi ni na jednoj tribini...
  • Markelo
    2.5k
    Na Europskim treba drmnut brutalnu cijenu karata, pa nek iskesiraju pa onda nek izlaze kad god hoce ako im nije zanimljivo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.