• Nolifer
    8k


    Ali on je DiNaMoVaC.... Kaj ne?
  • serbus
    4.1k
    Je ,ali binarni ono sve može biti...
  • flexXy
    2.3k
    Ne kuzim sta je cudno da netko takve ideoloske orijentacije pjeva hajducke pjesme.
  • Captain America
    17.5k
    Sad su jasnije njegove priče o praćenju utakmica s južne tribine :joke:
  • Agramer86
    315
    I ljigi je stvarno dopušteno doć u maksimirsku ložu?
  • NitkoBitan
    16.7k
    Da je recimo "Marinu" otpjevao Puljak mogao bi se komotno oprostit od novog mandata.

    Pre mekani su Zagrepcani za ista napravit. Naci ce 100 razloga za kurcobolju i micanje glave od problema.

    Pisanje gradonacelnika u usta Zagrepcanima jer mu se eto moze. Oprosta za mene nema, mislim nikad tu pojavu nisam ni nesto smekao. DZIS
  • Mali Zeus
    12.1k
    On je samo otvarao usta.

    Super je stvar da ne samo da pjeva, nego zdušno pjeva.
  • Common Sense
    796
    Deepfake.
    Sad će morat s Radom i Matulom ić na hajdukove utakmice kad se zaželi gledat nogometa.
  • Medvedgrad
    257
    Nema na Jarun.
  • The Undertaker
    5.1k
    Inače bi glasali za Senfa a sad nakon ovog pjevanja nećete.
  • db-izbjeglica
    15.1k
    Ja jednostavno ne mogu vjerovati da je taj lik dobio bilo kakvu ozbiljniju poziciju, bilo gdje, na bilo koji način, a kamoli gradonačelničko mjesto grada koji broji više stotina tisuća ljudi.

    Da mi je sin, ne bi mu ostavio obiteljski biznis!

    Još jedan argument u prilog teoriji da živimo u simulaciji i netko se odlučio sprdati... kako drugačije opisati likove koje jedni ljudi kandidiraju za bitne pozicije, a drugi ih izaberu?
  • Sljeme
    2.4k
    Ovo s javnim prijevozom ima valjda samo u Zagrebu. Uredno na display-u i rasporedu piše kad koja linija vozi i uredno busevi ne dolaze i tak svaki dan ljudi čekaju na suncu više od pol sata. Ljudi se žale, zovu, šalju mailove, al naravno nula bodova. Fale vozači, stotine molbi za posao stoji u ladici, ali nikoga se ne zapošljava, dok ova maloumna tovarčina cuga po birtijama u Sinju na naš račun i pjevuši od sreće kaj lova kapa njemu i njegovoj bandi za nerad.
  • Tundra
    691
    ni s tramvajima nije bolja situacija, na stanicama gdje je visoka frekvencija prometa razmak između dolaska redovnih linija je više od 10 minuta tijekom ljeta. Raspad sistema je u gradu. Možemoidna banda gubi zadnje konce.
  • NitkoBitan
    16.7k
    "Grad Zagreb organizira doček olimpijaca."

    Nije ni cudno da se radi o debaklu.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Pa nije grad kriv kaj ljudi ne dolaze na doček
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.