• Jaro
    7.3k
    nisam uspio uloviti iz clanka. Tih 450 stranaca postsju zaposlenici grada(holdinga, cega vec) ili ce ostati u agenciji pa rentani gradu?
  • flexXy
    2.3k

    Agencija vrsi samo selekciju i posredovanje pri zaposljavanju. Znaci radnik potpisuje ugovor sa gradom. Grad na teret uzima njihove place, troskove smjestaja i lijecnicke preglede.
  • Jaro
    7.3k
    "samo", al ajd bar nije stalno oreljevanje novca u dzepovr vlasnika agencija, makar je i ovo vec fina cifra poklonjenog gradskog novca...
  • Fanboy
    2.6k


    Pogledaj si samo koliko je agencija se stvorilo zadnjih par godina za dovođenje stranih radnika. Ministar Aldrović tj. bivši ministar i brat od Ćorića su osnovali istu takvu, biznis cvate. Od Kambodže, do Egipta...

    Okreću se milijarde i onda kažu da fali stanova...Dobro, pripremaju porez na nekretnine pa će nam biti lakše.
  • Plavi-9
    567
    Zatvorit će se podvožnjak Savska za sav promet počevši od 05.08. radi izmjene rasvjete i još nekih stvari. Isprike ako je netko već pisao o tome.
  • Mali Zeus
    12.4k
    Kakva je sada situacija s tim povlaštenim kartama?

    Inače dobri su mi ovi 'članci' koji se sastoje samo od komentara ekipe po netu.
  • Nolifer
    8k
    Inače dobri su mi ovi 'članci' koji se sastoje samo od komentara ekipe po netu.Mali Zeus


    Ti bi onda objavio radije članke od komentara od ekipe po netu koja ga redovito brani i pritom žmiri na jedno oko, ako sam dobro shvatio ili? :yikes:
  • Mali Zeus
    12.4k
    Ti bi onda objavio radije članke od komentara od ekipe po netu koja ga redovito brani i pritom žmiri na jedno oko, ako sam dobro shvatio ili? :yikes:Nolifer

    Naravno da nisi, al nisam ni očekivao da ćeš dobro shvatiti.
  • Nolifer
    8k


    Dobro sam shvatio pitanje, kaj vrijeđaš odmah? Jesam tebe uvrijedio nečim ili?
  • Mali Zeus
    12.4k
    Dobro sam shvatio pitanje, kaj vrijeđaš odmah? Jesam tebe uvrijedio nečim ili?Nolifer

    Di ti vidiš uvredu? :D

    Općenito me nerviraju takvi 'članci' a ti si moj upis shvatio kako si shvatio.

    Plus što si preskočio pitanje o povlaštenim kartama.
  • mali M
    5k
    ma ne Lifer, Zeus kaže da mu je glup članak za jednog plaćenog novinara da čita komentare na fejsu pa onda od toga radi priču... čisto da to nije novinarstvo, ako sam dobro shvatio, s čime se btw slažem jer ne volim kad se lovi na priču koja je napisana u novinama bez neke poveznice sa dokumentima, točnim citatima, nego bubaju pretpostavke i procjene jer je Pero s dva zuba na fejsu nekoga/nešto spljuvao...
  • Mali Zeus
    12.4k
    ma ne Lifer, Zeus kaže da mu je glup članak za jednog plaćenog novinara da čita komentare na fejsu pa onda od toga radi priču... čisto da to nije novinarstvo, ako sam dobro shvatio, s čime se btw slažem jer ne volim kad se lovi na priču koja je napisana u novinama bez neke poveznice sa dokumentima, točnim citatima, nego bubaju pretpostavke i procjene jer je Pero s dva zuba na fejsu nekoga/nešto spljuvao...mali M

    Eto, vrlo jednostavno. Prije su ispitivali ekipu po cesti, to još uvijek rade, a sada se pišu i članci koji su samo citati štefa i barice sa ceste, a da ne govorim kad pišu o tome što je tko objavio na instagramu itd.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Općenito me nerviraju takvi 'članci'Mali Zeus

    Najveće dno od članaka, prezirem ih na svaku temu. Kao vox populi, a zapravo redovito izvuku par komentara najvećih debila koji komentiraju na internetu i onda to predstave kao "Evo što Zagrepčani misle o..." ili "Ovo su reakcije Dinamovaca na...". Ni ne otvaram to, sugeriram isto i drugima. Ima ih toliko baš zato kaj ih ljudi klikaju.
  • Nolifer
    8k
    Općenito me nerviraju takvi 'članci' a ti si moj upis shvatio kako si shvatio.

    Plus što si preskočio pitanje o povlaštenim kartama
    Mali Zeus

    Pa nisam nikaj krivo shvatio. Uvijek će bit takvi članci, nekom pašu, nekome ne. Ne vidim čemu nervoza oko istih?

    A kako bi ti onda čuo glas jednog dijela naroda i o tome pisao nego ovako?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.