• NitkoBitan
    16.7k
    Kriv je jer su mogli stavit kasnije navecer. Uostalom zasto docek bas sad kad ima jos nasih sportasa koji se bore za medalje.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Pa to nije ni meni jasno isto haha ..jbg oni su organizirali samo ..očito u dogovoru sa Olimpijskim odborom
  • nemapredaje
    3.1k


    Zato kaj su se neki od olimpijaca vratili iz Pariza i ne mogu čekati da se i ostali vrate. Jbg. ljudi imaju svoj život.
  • Patak
    2.9k
    Nadam se da senf više nije Uno di noi nakon Sinja.
  • jedan u nizu
    8.1k
    Nevjerovatno novinarstvo.
    Prilog o promjeni naplate parkiranja.

    Imam pozitivno mišljenje o toj odluci, kao što sam vec pisao ovdje, ali poštujem sve koji to propitkuju ili raspravljaju. Ali ovo mi je nebulozno.
    Daju primjer čovjeka koji placa prvu zonu od 13,33 eura.
    Zivi u Đorđičevoj, a radi u Preradovićevoj. I još kažu kako ima 9min od doma do posla, i to pješice, ali kako će jadan plaćati dva puta parking.

    Po meni pokazuje samo lijenost i komotnost svih ljudi, a i novinara koji na taj način to argumentiraju, i svima kojima je taj argument valjan.
    Živiš u centru, povlašten si sa parkingom, i onda je normalno da rutu od 9min ideš autom na posao i onda se žališ na parking.
    Zbog istog razloga imamo veliki problem sa prometom, ljudi trasu od 9min idu autom i to im je normalno, ali glavno da se kuka i govori kako je sjebano. (da se razumijemo smatram da je za situaciju sa prometom najveći problem neplansko projektiranje grada i ne-odvojivost javnog prijevoza od automobilskog prijevoza)
  • NORTE
    11.3k
    Onaj tko je donio odluku da doček bude u 17:30 usred ljeta je teški debil.
    Da je bilo u 19 ili 19:30 to bi sigurno bilo bolje i ugodnije za sve.
  • NORTE
    11.3k
    Pozdrav gradonačelniku grada Zagreba koji pjeva Majstore s mora.
    https://www.facebook.com/share/r/MWTWMQMdWuBp89m9/
    puxigadjurdja
    Kolko vidim po tekstu pjesme to nije hajdučka pjesma... Ne znam stvarno, al čini mi se tako.
  • vjeko1701
    7.9k
    ljudi trasu od 9min idu autom i to im je normalnojedan u nizu

    To mi je osobno bila jedna od čudnijih stvari kad sam došao u zg. Domaći redovno inzistirali na autu ili barem tramvaju vezano uz udaljenosti koje su realno bile 10-15 minuta hoda. Meni je osobno sve do nekih 35-40 minuta hoda uvijek bilo čisto prihvatljivo.
  • Kreten
    114
    Neznam inače je ekipa sa sela takva, kak sam išao na faks u jednom drugom gradu gdje je bilo gro zagoraca, prigoraca i bilogoraca oni su svugdje išli autom bez obzira na udaljenost mi iz Zagreba smo svugdje išli pješke.
  • vjeko1701
    7.9k
    Onda smo valjda znali ljenčine xD
  • Mali Zeus
    12.1k
    Ako se dobro sjećam i inače oni smanje broj tramvaja zbog manje ljudi u gradu iako sam siguran da to ne rade na temelju nekih podataka nego od oka. Plus kaj očito čuvaju one končareve 'nove' tramvaje u spremištu jer na liniji 17 i 12 recimo voze oni mali češki. Dakle, novi iz Augsburga su u spremištu jer nemaju klimu, a oni koji imaju ili ne voze ili su u spremištu jer su pokvareni.

    Što se tiče dočeka gradska vlast je još jednom pokazala potpuni nedostatak osjećaja što i kako organizirati. Čini mi se da su nakon debakla s vaterpolistima, kad je gradonačelnik izjavio da nije znao da postoji želja za dočekati ih, sada htjeli brže bolje organizirati doček da im nitko niš ne kaže. I onda naprave što, organiziraju doček usred tjedna u 17 popodne i to dok OI još uvijek traju. Sve u svemu čestitke svima involviranima. :clap:
  • Bosskovitz
    11.5k
    Možda nepopularno mišljenje, ali dočeke bi se trebalo organizirati negdje drugdje, ne na glavnom gradskom trgu, izuzev baš ovih ogromnih poput naše proslave naslove ili nogometne repke. Budimo realni, a meni su Sinkovići predragi i jebene su životinje, nema baš ogromnog interesa za doček 3-4 olimpijca s medaljama, baš kao kaj ne bi bilo ogromnog interesa ni za doček vaterpolista onda kad ga nije bilo. Lažemo sami sebe ako mislimo da bi.

    To bi trebalo raditi na Europskom trgu, na Cvjetnom, u Strossmayerovom parku iza HAZU-a... jer Jelačić plac je naprosto prevelik čak i kad se skupi 2-3.000 ljudi, kaj je respektabilna brojka,
  • reziser
    6.8k

    Tuđmanov trg je idealan za dočeke....
  • Bosskovitz
    11.5k


    Nisam siguran, Tuđmanac je možda još veći od Jelačić placa, a i zelena površina je. Nakon par tisuća ljudi koji skaču po njemu, nemre to ostati uredno.
  • reziser
    6.8k

    Tamo ima drveća,hlada,svako malo su neki događaji tamo..vinski,pivski,burger festivali,tako da ni sad bas precise trave ne raste.....centar grada,povezan top...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.