• ZgDLions
    320

    Reda se da uvesti na razne načine.
    Recimo moj frend ima četiri auta, fino zauzme mjesta, a nije da svaki stan ima samo jedan auto.
    Prvi auto ti je povlaštena, drugi duplo skuplja, a dalje na istoj adresi nemreš imati nego iznajmi garažu ili plačaj svaki dan dnevnu kartu.
    Ono sa prijavom sto ljudi na istoj adresi neću ni komentirati.
    Prvo ti počni od muljaža sa kartama, a onda nam prezentiraj kad to riješiš nešto pametno.
    Može i povlaštena doma, plus ti prijavim parking na radnom mjestu pa dodaj još koju kunu gore da se tu mogu parkirati, a ostale kvartove i centar plaćam po satu.
    Od ekstra love počni raditi garaže.
  • gledatelj
    457
    Koliko god mi suludi bio faks tih rodnih studija saznao sam danas di mogu raditi. Kod pojedinih EU projekata je potrebna studija rodne ravnopravnosti u smislu da je zadovoljen broj ženske populacije te je potrebna onda osoba s tog područja da istu napiše. Na određenim nasim fakultetima postoje rodni kolegiji koji se tiču istih stvari te su predavale osobe koje su završile rodne studije u Budimpešti. Do pred 10-ak god na tim kolegijima nije bilo nom binary i fluid pizdarija. Kako je danas, ne znam.
  • ZgDLions
    320
    Evo, objavili da samo možeš parkirnu produživati za jedan mjesec.
    Nemreš dva, tri, godinu produžiti da ti je lakše.
    Znači ozbiljno se spremaju izbiti nam zdrave zube.
  • db-izbjeglica
    14.6k
    Koliko god mi suludi bio faks tih rodnih studija saznao sam danas di mogu raditi. Kod pojedinih EU projekata je potrebna studija rodne ravnopravnosti u smislu da je zadovoljen broj ženske populacije te je potrebna onda osoba s tog područja da istu napiše. Na određenim nasim fakultetima postoje rodni kolegiji koji se tiču istih stvari te su predavale osobe koje su završile rodne studije u Budimpešti. Do pred 10-ak god na tim kolegijima nije bilo nom binary i fluid pizdarija. Kako je danas, ne znamgledatelj

    A što je normalno i dobro u tome da se umjetno pumpa bilo kakav broj, u bilo kakvoj skupini ljudi?

    Ja fakat ne vidim što je toliko čudno i loše u tome da žene i muškarci imaju sličnosti, ali i različitosti (fizičke, mentalne), zbog čega se u globalnoj populaciji događaju različiti životni odabiri.

    Postoje zanimanja u kojima su žene ekstremno dominantnije, postoje zanimanja u kojima je brojka podjednaka, postoje zanimanja u kojima su muškarci ekstremno dominantniji. Između te tri kategorije je cijeli spektar različitih nijansi...

    Nitko ne brani muškarcu da postane odgajatelj u vrtiću, nitko ne brani ženi da postane armirač na gradilištu. Međutim, karakteristike tih poslova su takve da će u preko 95% slučajeva muškarac izabrati posao armirača, a žena posao odgajateljice.

    Ljevičarska sranja su sve nelogičnija i nelogičnija.
    U jednim sranjima potiču izbor (možeš odabrati jesi muškarac ili žena, bez obzira na biološke činjenice), a s druge strane bi usmjeravali i umjetno utjecali na druge životne cikluse koji su uvjetovani odabirom.

    klaunovi...
  • Teofil Kateran
    1.3k
    Više se ne skrivaju uopće, sad su baš krenuli sa nametanjem rodnih studija na FFZG i očito je normalno govorit da je sramota da narod sa 83% katoličkog stanovništva ide u crkvu… Nadam se da nikad neće uzet državnu vlast, to što su na vlasti u Zagrebu je već previše.
  • NKDZ86
    1k
    hvala Bogu, neka te boli, bit će pune crkve dok je svijeta
  • Nolifer
    7.7k


    A bitno da im je mantra da je grad za sve nas, očito po njima nije i rade podjele gdje stignu. Baš se vidi ta njihova netrpeljivost i mržnja prema nama normalnima i katolika, to ti je čisti primjer katolifoba ili još kad te pogrdno nazove katoliban... To sve govori o njima kakvi su zapravo...
  • Bosskovitz
    10.7k
    Izgleda da Grad napokon preuzima natrag Veslačku, kaj je generalno dobra vijest za nas u kontekstu rušenja Maksimira i potencijalnog novog treninga kampa:

    "Grad Zagreb podnio je zagrebačkom Trgovačkom sudu prijedlog za otvaranje stečaja nad Nogometnim klubom (NK) Zagreb zbog nešto više od 500.000 eura neplaćene naknade za korištenje Nogometnog centra Zagreb u Veslačkoj ulici. Grad Zagreb kao vjerovnik ima tražbinu prema NK Zagreb od 521.076 eura koja se temelji na 475.120 eura glavnice i 45.955 eura kamate, a taj je iznos i utužen krajem 2023. na zagrebačkom Trgovačkom sudu, ističe se u prijedlogu za otvaranje stečaja."
  • Dudu9
    746
    Pa dinamo dobija od grada veslačku kad kreni rušenje Maksimira tako je barem bio plan, iako klub traži lokaciju novog trening kampa
  • Bosskovitz
    10.7k


    Pretpostavka za sve to je da se izbaci Medića van jer de facto skvotira tamo, što bi trebalo biti posljedica ovoga gore.
  • Dudu9
    746
    Svejedno nam veslačka mala za kamp to je privremeno, koliko mi poznato nudi se Dinamu da rade kamp izvan grada Zagreba sad hoce klub to htjeti
  • Patak
    2.8k
    Tog Medića se nije uspjelo godinama izbaciti, sumnjam da je stečaj jedna od tih mogućnosti. Radi se o posjedu pa mislim da će trebati suđenje zbog iseljenja, a to će potrajati.
  • Draž
    1.2k
    Svejedno nam veslačka mala za kampDudu9

    Veslačka ima četiri "velika" terena za trening, Maksimir također četiri.
  • Dudu9
    746
    Ako jedan Osijek ima 6 terena ,kako onda Dinamu dovoljna 4 terena
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.