• Sajla
    5k
    i nema novih tabli, naljepit će na postojeće nove oznake zona i to je to. mene više muči kaj je trenutno hrpa parkirnih mjesta u centru zauzeto skelama, građevinskim kontejnerima i sl. ne znam jesu li to uzeli u računicu.
  • Eduardo
    19.8k
    Svatko se orjentira prema sebi jer svatko može imati povlaštenu kartu samo u jednoj zoni. Daj me nemoj zezati, kakav pristup internet i kakvo učenje napamet: živiš na Savici, tvoja zona je Savica. Živiš na Sigi, tvoja zona je istočno od Držićeve i južno od Branimirove. Živiš na Sveticama, tvoja zona je istočno od križanja Vlaške/Petrove i sjeverno od Branimirove. I tako dalje. Sve zone osim zone u kojoj imaš povlaštenu parkirnu kartu su ti nebitne.Bosskovitz

    Fakat nije kompleksno.Bosskovitz

    Nije jer samo je jedna zona - ZonaDinamo

    Šalim se malo, najte kaj zameriti... Morao sam iskoristiti priliku.
  • Bosskovitz
    11.5k
    samo je jedna zona - ZonaDinamoEduardo

    Naljepnice s ovim tekstom na svaku parking tablu u gradu :D

    temp-Image-Jiup-Og.avif
  • Tundra
    691
    Da. Idealno rješenje je maknut promet iz centra izuzev zelenog vala, jer je praktički nemoguće i na rubovima tipa Kvatrić i Zapadni kolodvor napravit P&R lokacije. Platiš par eura dnevnu kartu i onda ti ista vrijedi za javni prijevoz po centru.
  • Sljeme
    2.4k
    Ma baš šteta, zakinuli su klerofašisti znanstvenu zajednicu za buduće doktore queer lingvistike. :cry:
  • serbus
    4.1k
    Ja bi prije rekao odgoda do novog napada... Sad ide pregrupiranje i jači igrači u napad nakon što rezerve nisu uspjele.
  • Bosskovitz
    11.5k
    Nemam ništa protiv tog studija, ali da mi netko dođe i kaže da studira rodne studije... wow stari, blistava budućnost je pred tobom. Nećeš znati kud bi s lovom.
  • Sajla
    5k
    zaboravljaš da je to poslijediplomski studij. kad već imaš diplomu iz japanologije, onda upišeš rodne studije jer si tak povećaš šansu za zapošljavanje pošto možeš objasniti pojam "muške japanke" na više od jednog načina ;)
  • NitkoBitan
    16.4k
    Nemam ništa protiv tog studijaBosskovitz

    Da sam poslodavac rodni studiji bi mi bili eliminacijski faktor prilikom zaposlavanja.
  • puxigadjurdja
    1.6k

    Ni jedan neće završit na burzi to sam siguran.
    Već vidim kako se u Otvorenom ili sličnoj emisiji žale da je grozno što nogometne ekipe zovemo momčad.
  • Jaro
    7k
    Kaj se parkinga tice, jednostavno ukinut povlastene parkirne karte i bok. Kak svima tak i njima. Nek si izgrade garaze ili presele van centra kaj sad...
  • Kreten
    114
    meni je uvijek žešća mistika zašto nije sagrađena još uvijek ona ispod školskog igrališta preko puta Dječje bolnice. Ako netko od vas zna volio bi da podjelite jer meni to nije jasno.mali M

    Isto kao Maksimir, Sveučilišna Bolnica i Jakuševec to služi za predizbornu priču i nikome od političara ne ide u korist da se napravi. Po čem bi onda međusobno pilili i skupljali poene.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Nemam ništa protiv tog studija,Bosskovitz

    Naravno da nemaš kad ti je očito normalno da su ljudi mentalno oboljeli pa se nazivaju svime čime ne bi trebali i umišljaju sebi da umjesto kurca imaju pičku, šminkaju se ili nešto, to nikad i neće biti normalno, da je pravde, takve bi se slalo na robiju, kao i ove koji podržavju ns ikakav način to, a prije toga svega na psihološku analziu.

    Što dalje od kluba i glavnog grada Hrvata od te "woke" klike. Takvi su uz četnike i crvene kmere najveći neprijatelji kluba i države, ne trebaju nam takvi ni u državi ni u klubu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.