• Nolifer
    7k
    Ma sve jasno, ali ti govoris kao da oni guraju neku ekstremnu ideologiju odrasta u nas grad i da je to ne znam sta.jedan u nizu

    Nije kao, nego i je tako. Govore jedno, rade drugo i po svome i žive u nekom imaginarnom svijetu sa tvom svom nebitnom ekstremnom ideologijom...
  • kibic
    1.1k
    Al ono, bas ekstremne teorije se tu navode.
    A oni imali jednu javnu tribinu u kojoj su govorili o odrastu.
    jedan u nizu

    Ma rista, ta zelena lijevica odavno to javno govori ko tipa ovdje a svi se prave blesavi ko da ne čuju. Zeleni izvana, crveni iznutra, nesposobni na sve strane.

    znači ovo je pristrano pisanjemali M

    Naravno, zato sam i stavil link. Mislim taj mali Tomica odavno drži predavanja o političkoj ekologiji, valja gluposti o crvenoj zvijezdi i radničkom pokretu oduvijek, a svi se prave blesavi i ne slušaju. Ista ekipa ide palit krijesove na nasip, bacat vijence u Dunav, dizat spomenik obitelj Zec, i svi se prave da su oni tu urbani i apolotični ekolozi.

    Urbane sredine, gradovi općenito su nažalost odavno preuzeli lijevu politiku. Svi vole bit tolerantni kad su zaštićeni i daleko od problema. Tek bu se za par godina vidlo kakve gluparije su napravili i uveli u obrazovanje. Nije ni slučajno da trube o vrtićima i odgoju djece i kurikulumu.
  • mali M
    4k
    Ne kuzim zasto se odjednom ti, i neki drugi pojedinci hvatate kao da je ovima cilj da pobiju pola hrvaatskog stanovnistva da bi progurali neku zapadnu, sorosevsku zlu politiku.
    I vjerovatno usput naselili milijardu srba .
    U svemu se vide neke sulude teorije i neki evil master plan iza svega.
    jedan u nizu
    nemoj sve stavljati pod jedan nazivnik, ja ne tvrdim da žele pobit sve hrvate.. samo tvrdim da su iznimno nesposobni i u jednu ruku, da, samo su financirani iz vana da unose nered.. da su sposobni nebi trebali nikakvo pozadinsko financiranje nego bi sami izborili za vlast i moguć napredak. Nije nekakava luda tajna njihovo financiranje..
  • Patak
    2.5k
    Ljevica oduvijek nudi samo destrukciju, i taj odrast je vrsta destrukcije, a Možemo je lažna oporba, uostalom kao i cijela ta ekipa na tom "prosvjedu" a taj "prosvjed je bio smiješan kao i onaj skup dnovinara protiv vlasti. Svi financirani i upravljani od istih gospodara izvana kao i HDZ. Glume oporbu ali samo dok ne dođe do neke stvarne ili globalne krize, npr. Covid ili oni zambijski "posvojitelji". Tu se vidjelo kako djeluju skladno i organizirano, HDZ=Možemo= mainstream mediji.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Inace samo da se zna da je Zagreb skoro kompletno ostao bez WRCa (inside info).

    Nit ce bit trke na Sljemenu nit ce baza bit na Velesajmu, samo ce bit predstavljanje kod Bandicevih fontana (da Bandic nije fontane napravio ne bi ni tog bilo haha).

    Vijest bolja od bolje za nas Zagrepcane. Ozbiljne organizacije bjeze glavom bez obzira.
  • masacusec
    3.2k
    100 puta rekoh...Lako je biti oporba kraj ovakve vlasti!
  • Captain America
    15.1k
    Neće biti onešićenja zraka ispušnim plinovima :joke:
  • Bosskovitz
    8.3k
    eto... tako to i inače završi.. neću više komentirati jer ću opet biti prozvan lažovom... za slobodu su svih i svega, osim ako ne misliš kao i oni.. i pravila su ista za sve, osim ako ne radiš ono što oni žele, onda više nisu ista. svi su jednaki, samo neki malo jednakiji. znam puno "liberala" koji su zbilja odlični ljudi za rasprave, ali nažalost po mom osobnom iskustvu, sa 95% njihovih istomišljenika ovako završava razgovor..mali M

    Samo da napomenem da sam u ovoj raspravi izvjesno i ja proglašen jednim od "skejinih i bujančevih poklonika", a još nekidan sam na drugoj temi bio "zadrti ljevičar i đenderist"... kaj ti je život običnog, malog liberala u zemlji koja poznaje samo lijevo i desno :D

    Dosta piramidalna šema financiranja koja dokazuje strani novac u hrvatskim strankama, kaj je ak se dobro sećam protuustavno. Kak se ta priča dalje nije zarolala nemrem skužit.kibic

    Zato što nije protuustavno i zato što ama baš svaka veća stranka ima programe (su)financirane od matičnih europskih organizaicija, think tankova i zaklada - u Njemačkoj imaš čak zakonom definirano pravo na udio u javnom proračunu za političke zaklade ako stranka osvoji mjesta u dva uzastopna mandata u Bundestagu. Ono kaj je Možemu Alexander von Humboldt Stiftung, HDZ-u je Konrad Adenauer Stiftung ili Martens Center, SDP-u Friedrich Ebert Stiftung, liberalnim strankama Friedrich Naumann Stiftung itd.

    Most nema veze sa desnicom..mali M

    Stvarno? Ok, Most jest primarno populistička, tek onda ideološka stranka, ali Most je ideološki čista konzervativna desnica, desnije od HDZ-a. Od zazivanja vojske na granici, preko protivljenja pravu na pobačaj i koalicija s HDZ-om i Suverenistima do toga da su im istaknuti članovi bivši članovi Hrasta i U ime obitelji, Most je 1/1 desnica. Ušminkana (izuzev Bulja) desnica, definitivno dominantnog štiha moderne, konzervativne desnice u odnosu na priprostu, ruralnu nacionalpopulističku desnicu DP-a, ali definitivno desnica.

    da su sposobni nebi trebali nikakvo pozadinsko financiranje nego bi sami izborili za vlast i moguć napredak.mali M

    Ovo možeš reći za ama baš svaku stranku u Hrvatskoj koja ima ikakvog uspjeha, a pogotovo onu koja je pridružena nekoj europskoj grupaciji. Svaka ideologija ima svoje strane financijere, više ili manje javne.

    100 puta rekoh...Lako je biti oporba kraj ovakve vlasti!masacusec

    Stvarnost te negira. Do lokalnih izbora je tek nešto više od godinu dana, a ozbiljne oporbe u Zagrebu nema niti se nazire.
  • kibic
    1.1k
    Ma mali Tetejac pravi je znalac bil oduvijek https://youtube.com/clip/Ugkxbb9hnKzTJTxfyJQUXvZEfKxCr9pJHnEK?si=pzOnyKmGawi3500O

    Ne znam jel je na linku zrezano dobro Uglavnom, njemu su zvezda i srp simbol radničkog pokreta. Čim sam to čul urlal sam, sam da ga netko pita kaj je slovo A u NSDAP pa bi možda i njihov simbol bil za radnički pokret. Taj trust mozgova na kauču i još se sećam kad sam prvi put slušal Kekina i njega i nisam mogel vjerovat za koga ljudi glasaju i govore o toleranciji i smiju se drugima da su zatucani i neobrazovani. Celi podcast ima super stvari za čut iz današnje perspektive mišljenje današnjen gradske glave.
  • mali M
    4k
    još nekidan sam na drugoj temi bio "zadrti ljevičar i đenderist"Bosskovitz
    Da, ali naš najdraži ljevičar :rofl:

    koalicija s HDZ-omBosskovitz
    Aaaaahahhahahhhaha... Most je centar čisti. Ponavljam ono što već znaju ptice na grani, mi desno politički neku relevantnu stranku nemamo. U Hrvatskoj je sve pomaknuto u lijevo. Imaš hrpu ljudi koji nisu za abortus pa to ne znači da su desno. Kriva je premisa da tko god nije ljevičar automatski je desničar. Pa ja sebe ne smatram nimalo desničarom, mogu neke stvari shvatiti zašto tvrde, ali ja se prvo vodim moralnim dobrom i prema tome donosim odluke. Može bit najveći ljevičar na svijetu ako donese moralnu ispravnu odluku za dobrobit drugih ima moju podršku u toj stvari.

    Ovo možeš reći za ama baš svaku stranku u HrvatskojBosskovitz
    Slažem se. Apsolutno. To su trenutno najviše HDZ, SDP i Možemo..
  • Nolifer
    7k


    Al Rale ih je svjetski trolao :rofl:
  • Bosskovitz
    8.3k
    Most je centar čisti.mali M

    Ako govorimo o čistom centru, najbliže čistom centru kod nas su Fokus i HSLS, jedni idealisti koji nikad ništa neće napraviti na nacionalnoj razini, drugi uguženi pragmatici koji se zadovoljavaju HDZ-ovim mrvicama.

    Most nema veze s centrom, Most je čista moderna, konzervativno-populistička stranka. Ne znam zašto potreba rebrandirati ih u nešto što nisu niti oni niti njihovo biračko tijelo. Kaj se njihovi glasači srame svog konzervativizma? To mi nikad nije bilo jasno. Jebote, ja sam liberal, ne sramim se to reći. Ako si konzervativac, socijaldemokrat, demokršćanin, zeleni, socijalist, fašist - reci ljudima kaj si, čega se bojiš? Neće nitko popušiti priču da su Petrov, Bulj i Raspudić liberali kao što ne možeš Kekinicu, Radu Borić ili Katu Peović prodati pod liberale. Ne da nema smisla, nego je potpuno nepotrebno.
  • kibic
    1.1k
    Zato što nije protuustavno i zato što ama baš svaka veća stranka ima programe (su)financirane od matičnih europskih organizaicija, think tankova i zaklada -Bosskovitz

    Krivi izraz, ne protuustavano, ali protuzakonito prema ovom Zakonu, članak 46. može biti. Nisam upoznat s ostatkom pravne pozadine toga, ali tak stoji u Zakonu. Da, stoji; puno stranaka se preko svojih europskih panda dobiva novce.
  • kibic
    1.1k
    Je ovo sa slavonskom mitologijom urlanje :rofl: Imal je kroz cijeli podcast provale.
  • Deleted User
    0
    https://lidermedia.hr/biznis-i-politika/stvarni-vlasnici-medija-jedemo-ono-sto-medijski-moguli-zele-da-jedemo-142986
    https://www.vecernji.hr/vijesti/maleni-klub-bogatasa-u-rukama-drzi-svjetsku-medijsku-sestorku-1583776
    neda mi se puno tipkati jer se nećemo složiti sigurno ali ako ti se da pročitaj ova dva članka. ne znam radiš li to namjerno ili ne ali tvrdiš da su mediji pod kontrolom države zlo a prešućuješ da većinu medija u svijetu drže multimilijarderi koji imaju svoj interes i koji vrlo agresivno i sustavno kroje javno mijenje. mislim da ćeš negdje u ovim člancima naći primjer švicarske nacionalne televizije kao lijepog primjera brige za javni i nacionalni interes i kako su ga švicarci branili na referendumu protiv ukidanja pretplate. pazi, narod (napredniji od nas daleko) brani pretplatu i želi da se i dalje plaća kako bi imali svoj javni medijski servis. mogu ponoviti rečeno. svakom prosječno inteligentnom je jasno da današnji tzv mediji nemaju veze s medijskom poslanicom "informiraj ,obrazuj, zabavi" nego da su propaganda određenih interesa. ok, možda su ti interesi u skladu s tvojim osobnim pa ćeš to relativizirati ali to je činjenica. također, vlasništvo večernjeg i još hrpe medija u HR poput 24 sata, story, elite,....nije onako kako si rekao tvrtke styria koja već jako dugo nema nikakve veze s katoličanstvom nego srpska tvrtka kćer Adria media grupa koja je kupila u zagrebačku podružnicu Adria media zagreb 2018. ili 2019.. ista tvrtka npr drži šljam medij kurir koji ima članke poput " thompson mrzi srbe jer ga je krajiški srbin vidio kako nateže kozu kao mladić" i slične priče. o dobrodošlici za ljubitelja četnika u HR medijima me ne vuci za jezik bolje :) s druge strane jedan thompson ili škoro su UGAŠENI i ELIMINIRANI iz tzv hrvatskih tzv medija. eto dosta sam drobio, nemam iskreno baš volje nešto danas . jučer sam bio u boljoj formi. nemoj se praviti ćelav boss i dobro mi stoj :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.