• Ludovic IX
    6.1k
    može bit privatni parking pa nek ga plača tko hoće ali ne možeš se kandirat za gradonačelnika, obećat da ćeš radit za grad i onda zaradjivat na bolesnicima. ne bi ni grad zaradjivao, već on. . točka. nema dalje.

    ne možeš bit u dinamu i zaradjivat na prodaji igrača..točka.
  • The Undertaker
    4.5k
    Zanimljivo razmišljanje. Po tome, nijedan gradonačelnik ne smije imati svoj privatni posao, čak i ako ga je imao prije nego se kandidirao. Da li se to odnosi samo na gradonačelnika ili na sve zaposlene u gradskim upravama?
  • SjevernaStrana
    1.2k
    zaradjivat na bolesnicimaLudovic IX

    patetika i manipuliranje
  • Sljeme
    2k
    zaradjivat na bolesnicimaLudovic IX

    Koje komunističke floskule. Daj odi prosvjedovat ispred ljekarna jer naplaćuju lijekove. :lol:
  • Ludovic IX
    6.1k
    ništa drugo ni očekivao nisam od skejinih i bujancevih poklonika
  • NitkoBitan
    13.5k
    Bio je Skoro dobar svima dok nije usao politiku, a pogotovo kada je poceo ugrozavat Tomasevica. Onda su krenuli mediji na platnom spisku u ofenzivu...

    Cuj zaradivao na bolesnicima :lol:
    Pa ti bolesnici uplacuju porez i od tih novaca zive Senf i kompanija! Ili ako oces na drugaciji nacin, zbog Senfa i kompanije ostaje manje novaca za bolesnike.
  • mali M
    4k
    eto... tako to i inače završi.. neću više komentirati jer ću opet biti prozvan lažovom... za slobodu su svih i svega, osim ako ne misliš kao i oni.. i pravila su ista za sve, osim ako ne radiš ono što oni žele, onda više nisu ista. svi su jednaki, samo neki malo jednakiji. znam puno "liberala" koji su zbilja odlični ljudi za rasprave, ali nažalost po mom osobnom iskustvu, sa 95% njihovih istomišljenika ovako završava razgovor..
  • Nolifer
    7.1k


    Isto tako i od soroševih i senfovih poklonika...
  • Ludovic IX
    6.1k
    ja nisam iz zg tak da me boli tuki tko vas vodi. ako si vi hoćete bujanca, imate izbore pa ga izaberite.. kod mene je hdz na vlasti večinu vremena pa ne valja.. bio je sdp, nije ni to valjalo.. sam se gleda kak da se ukrade.

    meni je jedino bitno da gradonaćelnik zagreba vodi brigu o dinamu. a tomašević će više za dinamo napraviti nego bandić u 20+ godina. da je došao škoro na vlast, mi danas izbore nebi imali, to sam siguran 100%. brzo bi biznis prevladao poštenje..

    nažalost , i desničari pruzaju samo ideologiju a kad dođu na vlast, sama ideologija ne vrijedi.. i dalje ju prodaju ali ne rade ništa. još gori su od ovih lijevog ideologa.


    nama jedino može pomoć pokret bez ideologije. i koji neće krast. zapravo, takvi jedino mogu pomoći.a takvih nema ili su ogromnoj manjini.
  • mali M
    4k
    ja nisam iz zg tak da me boli tuki tko vas vodi. ako si vi hoćete bujanca,Ludovic IX
    logično, zato si na temi Zagreb i govoriš nam tko nam je bolji gradonačelnik, logično...
    desničari pruzaju samo ideologiju a kad dođu na vlastLudovic IX
    možeš samo definirati "desničar"? u hrvatskoj su desničari centraši, ne postoje desničari na političkoj sceni.. u zanemarivoj brojci..
    još gori su od ovih lijevog ideologa.Ludovic IX
    taaaako je... :roll:
  • Nolifer
    7.1k
    Vjerovati senfu je kao da vjeruješ prostitutki da je nevina :lol: , volio bih jedino da neki gradonačelnik bude normalan i da napravi više nego semf i banditić zajedno za grad i za Dinamo

    A gorji su mi trenutno nemožemo jer samo njihovi misle da je sve čisto i transparentno, a toga se i bojim.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Bio je Skoro dobar svima dok nije usao politiku, a pogotovo kada je poceo ugrozavat Tomasevica. Onda su krenuli mediji na platnom spisku u ofenzivu...NitkoBitan

    A bubica, on se onda jadan sam povukao. Inače bi sjajno prošao.
  • NitkoBitan
    13.5k
    A bubica, on se onda jadan sam povukaoMali Zeus

    Pametan covjek, trebao se povuc i prije.
  • Ludovic IX
    6.1k
    desničari su penavini, ovih 101 HSP koji postoji i sl. most nešt gura u tom smjeru ali znaju da kvazi domoljubne floskule koje prodaju penava, hspx100 ne prolaze na nacionalnoj razini pa malo važu..
  • Mali Zeus
    10.5k
    Pametan covjek, trebao se povuc i prije.NitkoBitan

    Onda nije trebao ni ulaziti u politiku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.