• Mali Zeus
    10.6k
    Hlačice kupujem za trčanje al odmah.

    Iako nije mi jasno da nisu mogli ništa sašiti za shop, a godinu dana se već zna da prelazimo na Castore.
  • jedan u nizu
    6.8k
    Pa meni ovo uopce ne izgleda kao sluzbena odjeca za trening, nego samo zaljepljeni logotipovi castorea i favbeta na obicnu crnu\tamnoplavu majicu sa dinamovim grbom.

    Cak se na svakoj majici vidi taj 'kvadrat' gdje je ljepljen dodatak, zato i izgledaju neujednaceno.

    Ne znam cemu takva fama oko takvih majica uopce.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Cak se na svakoj majici vidi taj 'kvadrat' gdje je ljepljen dodatak, zato i izgledaju neujednaceno.jedan u nizu

    Ja gledam taj kvadrat i ne vidim ga.
  • Mulec86
    390
    Nije taj kvadrat od printa nego je takav uzorak majice. Preslikac grba sponzora nema veze s tim
  • badjibadara
    2k
    Druga stvar koja me vise smeta je simetricnost Dinamovog grba i znaka sponzora/znaka Castore, odnosno njihova ravnina u kojoj se nalaze. Usporedite sami majice i gornje dijelove na slikama da ja sad previse ne analiziram, vidi ce ocita razlika od modela do modela, pa cak i na istim majicama/modelima sto mi je dosta amaterski, kao da ih je radnik/stroj random stavio. Sto se tice poravnanja po meni bi to trebalo izgledat kao na Jakirovom gornjem dijelu, a ne kao na pomocnom treneru pored Spikica (btw. na Spikicevoj majici isto dobro poravnanje).NitkoBitan

    Screenshot-20240701-200226-Instagram.jpg

    Da, ovo na šuškavcu baš bode u oko i nadam se da će biti ispravljeno u što kraćem roku.

    I sa adidasom je bilo dosta lutanja sa pozicioniranjem grba, pogotovo na crnom dresu.

    Nadam se da će dresovi oduševiti.M94

    Pisalo je negdje neki dan da će se oko jednog lomiti koplja.
  • criticus
    1.6k
    Pisalo je negdje neki dan da će se oko jednog lomiti koplja.badjibadara

    Hej!

    Pa mi smo Dinamovi navijači. Kod nas će se lomiti koplja ako bude čisto modri dres sa grbom i logom Castore. Siguran sam da nijansa plave neće biti "ta".
  • plavi72
    753
    Adidas 7 sezona ,7 titula,neka nam i castore bude tako dobar,a nijanse plave ćemo zaboraviti.
  • mali M
    4.1k
    Hlačice kupujem za trčanje al odmah.Mali Zeus

    doslovno kad sam vidio sam pomislio isto. Mislim si kupit nekih 2-3 za treninge i lagano gledam po dučanima i sad vidim ovu sliku i reko pffffff, sve tri će biti od Dinama!
  • Mali Zeus
    10.6k
    doslovno kad sam vidio sam pomislio isto. Mislim si kupit nekih 2-3 za treninge i lagano gledam po dučanima i sad vidim ovu sliku i reko pffffff, sve tri će biti od Dinama!mali M

    Ja idem kupiti crne adidas dok ih još ima.
  • mali M
    4.1k
    ma meni je baš ovo sa malim slovima "dinamo zagreb" top na hlačicama.. te oču!
  • Eduardo
    18.1k
    Slobodno pišite ideje ta Božićne poklone i idejePop corn

    • poklon paket poput ovih priloženih na slici - po mogućnosti da se može personalizirati
    • sadržaj paketa može varirati ovisno o uzrastu, ali npr: dinamova zastava, šal, magnetić, privjesak, kemijska, rokovnik, šalica, podmetač za šalicu, uokvireni grb kluba prigodan za objesiti na zid ili uokvireni tekst dinamove himne, čaša za pivo, plišanac, bodi za bebače... sve to zaokružiti jednom lijepo upakiranom kutijom
    • bezbroj je mogućih kombinacija
    Barcelona-Hamper-3-1000x.jpg
    Fandom-Culture-inter-derby-ditalia-gift-box.png
    Inter-Kids-Basket.png
    il-794x-N-5202492015-ld08.jpg


    • puzzle u kombinaciji grb + dres
    • može se ići na nekoliko različitih dimenzija i različit broj komada tipa: S (21×27cm / 150 komada), M (30×38.5cm / 270 komada), L (42×54cm / 500 komada)
    Fotoiovilmaebabbo2packbarcaperhome-480x480.jpg

    • nešto ovog tipa možda
    il-794x-N-5561044197-lh8p.jpg
  • austrijanac
    3k
    Pliz dodajte sat Dinamov, trenutno u uredu doma imam Dinamov sat kupljen na štandu u West Gateu ja mislim, no bilo bi lijepo imat original iz shopa
  • Nolifer
    7.1k
    Osim sata, neki parfem da prostorija mirisi na Dinamo, kozni novcanik, gaming stolica npr, ima tu ideja...
  • Olmic
    3.2k
    koji je to miris Dinama, zivo me zanima :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.