• serbus
    3.8k
    Pa najveći gubitnik je baš Castore ako oni nisu spremni odmah ući u dućane njima prolazi ugovor svakim danom taj ugovor je bliži kraju i gube novac.
  • Gelipter
    3.5k
    Sve je puno "insajdera" kako za pojačanja, tako i za ostale segmente kao što je recimo predstavljanje dresova. Tako je netko objavio da danas predstavljamo Pjacu koji će u isto vrijeme biti u novom dresu i na taj će ga način predstaviti. Takvi fejk njuzovi se u sekundi prošire i onda ekipa misli da će tako i biti. Nakon toga kreće razočaranje i ljutnja prema Klubu što nisu ispunili obećano iako Klub s time nema veze. Svejedno i klub bi trebao malo preciznije nekad dati informacije, a ne pustiti da se svi skupa nepotrebno mariniramo i da krenu ove "stručne procjene" insajdera.
  • CrouchTomislavgrad
    81
    Ovaj sorc za trening mi se jako sviđa. Posebno ovaj detalj na dnu gdje pise Dinamo Zagreb.
  • badjibadara
    2k
    448928203_1033078818186510_9036425712665986787_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=23Ak5gTDko4Q7kNvgFsK1yZ&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AYC5-meE3_uJMp1adb123ORaXbya1dCy2MSsPLdTC0EBng&oe=6688BD90

    Palac gore za trening opremu.
  • BBB Mataa998
    1.4k
    Trening oprema je bombaaaa!!! :starstruck:
    Nadam se da ce biti u shopu u dovoljnim kolicinama
  • Nolifer
    7.1k


    I dovoljno velikim...

    Screenshot-20240701-200226-Instagram.jpg

    :up:
  • Paggini
    10.8k
    Nadam se da ce u shopu majice biti bez Favbeta.

    Čak i ne smeta toliko dizajnerski na majici, dobro se uklopio, ali ne bih to na majicama u shopu imao.

    Roba grmi inače, top izgleda :fire:
  • Nogo
    1.8k
    20240701-203215.jpg

    Lijepo to sve izgleda a evo i "teške" kategorije Dinama. :cool:
  • NKDZ86
    565
    Hlačice vuku malo na diadoru, sličan font je diadora imala na dnu dresa
  • Cosey
    467
    Sviđa mi se ova trening oprema, čini mi se da bu dobro to.
  • Mrvica
    3.6k
    Uff, trening oprema izgleda brutalno! Veselim se definitivno!
  • NORTE
    9.9k
    Na opremi igrača i trenera svuda je i diskretni logo favbeta, dobro se uklapa jer i Castore ima svoj natpis, a vjerujem da je to dobro i plaćeno.

    Član stožera doduše nosi jaknu bez sponzora. :up: To je dobar znak da sponzor neće biti i na opremi koju kupuju navijači u shopu.
    U suprotnom slučaju ne bih kupio ni jedan Castoreov proizvod (nebitno tko je sponzor).
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Iman neku svadbu u Mostaru za 10ak dana, ova trening majica ide ispod sakoa koliko je dobra.
  • M94
    612
    dobro zgleda oprema.

    Nadam se da će dresovi oduševiti.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Eto da se na kratko sa prisilnog "godisnjeg odmora" da dam par bitnih opservacija.

    Cini mi se da se dio sa natpisima na Teophilovim hlacicama malo odlijepio od ostatka. Svakako ocekivano kad nije sivano, isto se dogada i sa drugim markama. Osobno bih forsirao sivano ali dobro... Takoder koliko god taj dio hlacica lijepo izgledao na prvom mjestu bi ipak trebala bit funkcionalnost.

    Druga stvar koja me vise smeta je simetricnost Dinamovog grba i znaka sponzora/znaka Castore, odnosno njihova ravnina u kojoj se nalaze. Usporedite sami majice i gornje dijelove na slikama da ja sad previse ne analiziram, vidi ce ocita razlika od modela do modela, pa cak i na istim majicama/modelima sto mi je dosta amaterski, kao da ih je radnik/stroj random stavio. Sto se tice poravnanja po meni bi to trebalo izgledat kao na Jakirovom gornjem dijelu, a ne kao na pomocnom treneru pored Spikica (btw. na Spikicevoj majici isto dobro poravnanje).

    Apsolutno treba ukazivat na svaki detalj kako bi se stvari u buducnosti popravile, ugovorom smo vezani jos dosta godina, a i obecano nam je kako ce biti vise sluha za glas kluba. Bez obzira na ovo ja sam optimistican oko Castorea, tesko da moze bit gore od ovog sto smo imali od Adidasa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.