• Peškaman
    2.9k
    Mislim da se nitko ne buni na cijenu od 14e jer je ta cijena i više nego prihvatljiva već na cijenu izvan 'akcije' od 28e.
  • Ludovic IX
    6.1k
    ko je misli kupit, kupit će je sad
  • Crusades1986
    10.2k
    Možda sam retardiran, ali ja ne vidim majicu u web-shopu. Može asistencija?
  • Juznjak
    3.3k

    Od sutra su u prodaji.
  • Crusades1986
    10.2k
    Evo upravo ove sekunde pročitao cijelu objavu na fejsu. Tenks :up:
  • Teofil Kateran
    1k
    Cijena je opravdana, pridodajmo inflaciju i bolju kvalitetu majice i dobijemo upravo ovu cijenu. Najbolje da klub još dijeli grah pred stadionom, karte za zapad su 5€ u nedjelju (nekima ni to nije dosta). A o kvaliteti da ne pričam, nosim šampionsku majicu iz 2022 već dvije godine stalno i nije joj ništa, mogu zapravo reć da je kao nova. Mislim da si svatko može priuštit ovakvu cijenu jer ne znam gdje to ljudi kupuju toliko jeftinije majice.
  • Tom Hanks
    2.8k
    Napisao sam prije koji mjesec na Zoni, Dinamov navijač je stoput gori od prosječnog tovaraKlenx

    Bingo,općenito hrvati nemaju mentalitet za ista niti kuze ista.Sto prije svi to shvatite i prihvatite bit će vam lakše
  • seljak86
    2.5k
    Sjetit ćete se kako ste odvojili jedan gablec za njuKlenx

    Ma kaj je i najgore, neće se ni gableca odreć jer ak je nekom tih 14€ presudno, onda su stvarno za karitas.
  • Brusa
    973
    Ovi kojima je majica za naslov prvaka preskupa neka malo samo stave stvari u perspektivu : plava majica, kratkih rukava, sa malim grbićem, Kuba sa sjevera Hrvatske koji igra 2. Županijsku ligu košta 12 €.
    Također,mali mi ima dres od ronalda, fejk, jel i nakon par pranja otpala su mu slova. Otišao sam u dućan taj sa print majicama da ih pitam dal mogu samo slova RONALDO otštampati na dres. Mogu, za 5,50 €.
    Tako da....
  • bskvorc7
    12
    Svi se drze za tih 28eura, a za tjedan dana vjerojatno ce produzit akciju, a kaj se tice sampionskih majica da je kojim slucajem adidas i stave 35-40eura... kaj bi tek onda bilo... ja se sam nadam da budu uskoro slozili i za webshop da clanovi imaju popist a ne sam u fanshopu...
  • Oluja
    3.8k
    Kome nije skupo neka kupi, kome je skupo neka ne kupuje ali nemojte molim vas jedni drugima viriti u novcanike i "raspolagati" tuđim novcem jer nikada ne znamo tko je u kakvoj financijskoj situaciji.
  • Zagreb1992
    1.4k
    Majica koju je Jakir držao u ruci kad je došao pred sjever za Kureta se ima gdje za kupiti ?
  • Ijayi Atiemwen
    841
    Znaci šampionska majca je od ponoći u web shopu?
  • masacusec
    3.2k
    Majica koju je Jakir držao u ruci kad je došao pred sjever za Kureta se ima gdje za kupiti ?Zagreb1992

    Interna majica ekipe
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.