• Mali Zeus
    10.5k
    Trebala je karta za rudes bit besplatna i uz to gratis majicaBlaz

    Plus piće dobrodošlice odmah iza kentaura.
  • Pop corn
    6.1k
    Majica i tisak na nju su kvalitetniji nego prošle godine!
  • dumitrumitu
    936
    Pretpostavljam da je majica kao i ova dinamo dubrava kaj se prodavala. Meni djeluje ok.
  • Captain America
    15.2k
    Majica i tisak na nju su kvalitetniji nego prošle godine!Pop corn

    Pamuk ili poliester?
  • don
    2.5k
    Pa sigurno nije u cilju da klub gubi novac da bi sto vise ljudi nosilo majicu. Ne gledaj na klub kao na kurvu od koje hoces sto vise za sto manje novceBBB Mataa998

    pa ne bi trebali ni služiti kao za zaradu, već za zahvalu navijačima. Pogotovo kad su sada klub i navijači kao jedno, što nije bio slucaj prijašnjih godina. Kažem po mom mišljenju, da se ne upecate odmah.

    Ali svejedno će se uzeti :up:
  • Peškaman
    2.9k
    Mislim da 14e nije puno i da je ok cijena.
    Mislim da je veći problem tih 28e nakon 'akcije'.
    Stoga,kupit u vrijeme akcije i gotovo.
  • BBB Mataa998
    1.4k

    Evo meni kao navijacu se nemaju sto zahvaljivati. Ja se osjecan duzan prema klubu a ne da je klub nesto duzan meni. Cijena ulaznice za utakmicu je samo 5€, eto jos jedan primjer zahvala navijacima. Debelo ispod cijene…
  • NitkoBitan
    13.5k
    Da su kojim slucajem tovari ili Rijecani osvojili naslov i da im je sampionska majica 14 eura rijec ne bi rekli. Nama je isto ova sezona posebna da vrijedi imat svaku uspomenu na nju.

    A to kaj neki daju 15e za fals majice, 5-6 eura ze pivo i cigarete a ne bi od svog kluba kupili majicu za 14e to je njihov problem na kojem ce se godinama trebat radit. Kad klub da za bagatelu recimo zapad dolje ni a ni b od zahvalnih navijaca, samo grabi ko stoka...

    A ni organizacije proslave na Trgu nike besplatna, a vi cete besplatno slusat izvodace za cije koncerte bi placali od 20-30 eura pa na vise.
  • don
    2.5k
    pa ne treba ni meni nikakva zahvala. Ja sam davno rekao da je ovosezonska majica 100e ja bih ju uzeo 1/1.

    Ali govorim kroz oči ostalih ljudi. Pogledaj samo komentare na društvenim mrezama, i gro tih ljudi neće uzeti majicu zbog navedenih razloga. 'Njušim' tvoj odgovor "ne zanima me". Pa jbg, ne zanima ni mene, ali nemojmo onda očekivati neki boom u prodaji. Jer ovdje nismo samo ti, ja, on, zona... Već desetine tisuća i tisuća navijača.

    Nama je isto ova sezona posebna da vrijedi imat svaku uspomenu na nju.NitkoBitan

    slažem se.
  • BBB Mataa998
    1.4k

    Znas koliko medju tim ljudima ima onih koji svakako nece kupiti majicu… Ja cu reci makar. 1/3, i onda imas 1/3 ljudi koja je onaj tip navijaca daj mi sve i daj mi uvijek ali za 0€ i sta me boli kurac gdje ce klub nabavit novac.
  • Paggini
    10.7k
    Treba mic po mic korigirati navijače.

    Mi ovdje na zoni smo više-manje svi osvješteni navijači i stvari koje su nama same po sebi jasne, nisu nimalo jasne prosječnom navijaču koji gleda na TVu, nekad skokne do Maksimira, udari koji "evo vam fritula ahah" komentar na Indexu, a to je najveći postotak dinamovih navijača.

    Ne smijemo zapasti u zamku osuđivanja i kenjanja po ekipi koja ne razumije da svaka lipa koja se da za službeni Dinamo artikl pomaže Dinamu i da nije nošenje Najte kaj majice antidinamovski čin. Isto tako, kenjanjem po ekipi lako zapadnemo u radikalizaciju jer su i meni iritantni sa svojim kretenskim argumentima, ali mic po mic, korak po korak i za godinu, dvije, tri više neće biti ni riječ protiv cijene šampionske majice.
  • marcio amoroso
    34k
    Kad se stavi karta 5 eura za Rudeš da se nagrade navijači svi šute, a kada je majica 14 eura svi se dignu na zadnje noge.
  • Zambatine škude
    2.3k
    Pamuk ili poliester?Captain America

    Pizda materina je, eto da ti ja odgovorim.
  • Mrvica
    3.6k
    Skok od 6.5€ na 14€ je znatna razlika, ali uzmite najobičniju majicu u nekakvom print shopu i stavite nekakvo sranje na nju izaći će skuplje od 14€. Ako ćemo iskreno klub nam nije ništa dužan, nego smo mi dužni pomoći klubu na bilo kakav način pa makar i na ovaj. Nekome ko kupuje više majica nije jeftino to se slažem, iskreno nisam ni očekivao da će biti 5 - 6€ majica, tako da je ovo čak i ok cijena. Nakon akcije 28€ to je malo diskutabilno, ali ko misli kupit odradit će to dok traje akcija. Nadam se da je ova bolje kvalitete nego prošlogodišnje, tj. čak i ona od prošle godine print je dobar nakon masu pranja ali se majica izobliči tj. rastegne se pa izgleda malo bezveze, ali mi je svejedno jer nije to majica za na misu nego oko kuće.
  • Captain America
    15.2k
    Pizda materina je, eto da ti ja odgovorim.Zambatine škude

    Zašto si nervozan što postavljam pitanje zaposleniku kluba o klupskom artiklu?

    Ovakve reakcije na pitanja koja mu ne odgovaraju su bile karakteristične za jednog bjegunca od hrvatskog pravosuđa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.