• recikaj86
    157
    Navali narode
  • deda
    29.5k
    Skupe majice. :cool: U Maksimiru 50 ljudi u redu čeka.
  • Endeavour
    496
    Kao što sam prošle godine učlanjivao ljude kao poklon, tako sada kupujem majce. Preko weba već osam komada…
  • Marley
    1.1k
    Ma nije stvar u cijeni pojedinacnoj, cijena je ok i fer. Ali nije isto kupujes li sebi jednu majicu, ili bi ih trebao kupiti 5 komada da cijela obitelj bude zadovoljna haha.
    Ajde jos ove majice, ali dresovi, pa to nema sanse da mogu svima kupiti. Da ne spominjem da "treba" sad i za Euro nabaviti nesto. Nisam Caritas kategorija, ali ljudi moji to je puno love kad sve zbrojis.
    (Ja jos nosim svoj stari dres od Srne otprije 20 godina, glavno da su kockice :love: ).
  • Do kraja2023
    140
    Bio prije 5min kod FS na stadionu jos je uvijek red ispred, lose majice...
  • Dudu9
    584
    Nema dječjih majica danas
  • Georg Koch
    4k
    to i mene zanima, hoce li biti uopce? Na webu su samo za odrasle stavili opcije.
  • Olmic
    3.1k
    Jel ima svih velicina za odrasle kod stadiona? Trebam 10 majica pa da bezvze ne stojim u redu
  • gio
    111

    Mama mi sad bila na stadionu M i XXL nemaju više
  • Dudu9
    584
    Meni su rekli u areni da bi sutra trebalo bit na stadionu i idući tjedan
  • Paggini
    10.4k

    Ajme al gustam u ovome, kmeket 5 eura majica pravednika se jako brzo utisao...
  • Marley
    1.1k
    S obzirom kako danas ide prodaja... onda bas nije realno ocekivati da ce se sutra uoci utakmice moci kupiti...?

    Zapravo, jel radi uopce sutra fan shop?
  • Mr Anderson
    6k

    I ja sam bio u Areni. Meni su rekli da će možda, ali baš možda biti dječjih sutra na stadionu, ipak najvjerojatnije isto sljedeći tjedan. Lijepo je bilo vidjet gužvu u dućanu.
  • ivanzg
    44
    Ne može se i ne smije u prvom danu prodaje u prvih nekoliko sati ostat bez majica svih veličina na prodajnim mjestima a pogotovo ne smiješ objaviti da nema dosta skladišnog prostora a ispod sjevera imas hrpu kvadrata praznog prostora.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.