• BBBaranja
    2.1k
    Veliki propust marketinga,taman su počeli ići na bolje i onda opet propust..sutra će biti 20000+ ljudi na stadionu i velika većina bi željela imati tu majicu a oni nepripremljeni totalno..
  • rioda
    3.4k
    Shop u Areni - trenutno 50ak ljudi u redu, čeka se vani na prolazu

    Nema jedino M veličine, ali im dolazi oko 18h
  • jedan u nizu
    6.8k
    U Ilici ima jos velicina, nekih 5-6 ljudi u redu.
  • Dudu9
    567
    Zato sam i pisao da je glupost čekati zadnji dan za prodaju majica mogao se cijeli tjedan lagano prodavati, a ne sad imaju navalu nedostatak majica pa i dječjih, loše je neko ovo planirao
  • M94
    605
    Al stvarno ne kužim da ostaneš bez zaliha, zna se da će bit navala i onda neka opravdanja da nema mjesta.
    Moraš biti spreman na ovo.
  • Sajla
    4.1k
    Dinamov shop u Ilici radi danas do 20h ili je već zatvoren?
  • rioda
    3.4k
    Kako bismo sutra pred utakmicu smanjili redove ispred fan shopa na Maksimiru, odlučili smo kraj njega postvaiti dodatnu prodajnu kućicu u kojoj će se prodavati isključivo majice prvaci!

    Dodatna prodajna kućica će raditi u periodu od 14 do 18:30 sati.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Mogli su staviti desetak prodajnih kućica, onakve kakve su bile kada su bili izbori. Išlo bi puno brže i svi bi došli do majice
  • Nevo7
    636

    Radi, sad smo bili u njemu. Imaju sve osim M, to će sutra imati.
    Sutra rade od 14 ak sam dobro čuo.
  • Dino
    2.3k
    U areni imaju samo S. Vele zenske da bi trebalo danas jos tijekom veceri doc i drugih velicina. Inace, model mi se cini malo veci, nosim M ili L, a ova majica velicine S mi je bila ful okej tak da ne odjebete i manje velicine ak slucajno ponestane vecih.
  • Bosskovitz
    8.3k
    ne smiješ objaviti da nema dosta skladišnog prostora a ispod sjevera imas hrpu kvadrata praznog prostoraivanzg

    Nema skladišnog prostora u shopovima, ne generalno. Filali su jučer kroz dućani.

    Nas u Moncleru ‘ko jebe, a?Mlađi referent

    Da, nikad mi Moncler nije sjeo ;)
  • Dudu9
    567
    Jel ima danas dječje majice prvaci na stadionu?
  • Peškaman
    2.9k
    Mogu vam reći da su majice pun pogodak,u jednom Čitluku u sat vremena je prodano 100 komada :grin:
  • Pop corn
    5.9k
    a pogotovo ne smiješ objaviti da nema dosta skladišnog prostora a ispod sjevera imas hrpu kvadrata praznog prostora.ivanzg

    Klasičan primjer kako netko nema pojma, ali lupi glupost! Prostori pod sjeverom su u derutnom stanju, puni vlage, bez struje, prokisnjavaju i tamo možeš "skladištiti" samo ono za što želiš da propadne....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.