• vjeko1701
    5.9k
    Davanje Marinu šansi pri kraju ovakvih utakmica da mu se nabije minutaža a i pokoji gol je ok način da ga se proda tokom zime za neke novce i tu ne kužim primjedbe. 
  • Majki2111
    2.6k
    Kaj ovaj dečko radi u Dinamu još? Koju kvalitetu on ima??? Neka mi neko objasni, ja sam čorav.
  • Jurki
    8.4k
    ima ugovor do 1.srpnja 2024.. pa doviđenja. Jbg forsiramo ga valjda da se neki dinar za njega dobije.. nema drugog objasnjenja zakaj igra.
    Al kak igra.. ide on u fc without club
  • Zagi
    4.9k
    2 bolja lijeva krila na trenutnoj dispoziciji u dinamu su?
  • vjeko1701
    5.9k
    Daju mi se ovakve minute u nadi da će na zimu doći netko i dati neke novce za njega. Mislim da ako one ne ode do zime da ga čeka klupa do isteka ugovora.
  • Jurki
    8.4k
    Vidovic (bez obzira kaj nije krilo) i
    Menalo je za njega televizor u boji.
  • Zagi
    4.9k
    I rest my case.
  • Nino Bule
    11.3k
    Menalo je za njega televizor u boji.Jurki

    Budimo ozbiljni, marin je premija naspram menala, iako ja bi najradije trpio tog rukavinu ako vec nekog moramo ubacivat umjesto vidovica jer moze eksplodirat, ova 2 su pokazali koliko mogu i to je to u dinamu, mozda im promjena sredine pomogne da malo bolje igraju
  • Jurki
    8.4k
    Menalo ima jebene brojke za razliku od Marina.
    Menalu se nebre osporiti trud i zalaganje..
    Marin mi zgleda ko da je zalutal u Dinamo.
    Istina je da bi za obojicu bilo najbolje da promjene poslodavca.
  • Infinity
    15.2k
    Menalo je za Marina Bale. Samo sto ni Menalo, a jos manje Marin nisu neke referentne tocke kad su u pitanju krila za Dinamo.
  • Oluja
    3.6k

    Ne zelim da mislis da ti pametujem ali molim te prestani pisati "nebre". Svaki put me pecne u mozgu kad to procitam.
  • Eduardo
    17.2k
    Lesički se u podcastu dotakao Marina i njegove karijere u Dinamu pa sam malo bacio pogled na tu njegovu statistiku.

    Za prvu momčad debitirao je još pod Bjelicom 19. svibnja 2018. godine, znači s posudbama već je 5 i pol godina u kadru prve momčadi. Dug period, a upisao je samo 47 nastupa u kojima je samo šest puta odigrao po 90 minuta od čega tri otpadaju na Opatiju, Fernandinovac i Borince.

    S obzirom na to da se kao klinac tretirao kao velika nada, najveći talent generacije (talent koji je bio neupitan) i s obzirom na to da je za njega postojao velik interes inozemnih klubova, a navodno je bilo i ozbiljnih milijunskih ponuda ovo mi ne izgleda kao da su se u klubu previše uzdali u njega. Bio je i u Tuttosportovoj konkurenciji 100 najboljih europskih nogometaša do 21 godine starosti.

    Vjerojatno je u njegovom slučaju taj 'hajp' bio prenapuhan (ni prvi ni zadnji), ali ipak mi se čini da je možda mogao dobiti više minuta. S druge strane, možda se dogodila samo realnost i činjenica da je za seniorski nogomet na ovoj razini ipak previše limitiran... ne znam...

    Gledam sad malog Rukavinu i imam osjećaj da vrtim film koji sam već gledao... vidno odskakanje u mlađim kategorijama i programiranje u novu veliku zvijezdu, a onda uslijedi prijelazak u seniorski nogomet i žešći flop.
  • Krizy
    35.4k
    Potpisuje za Olimpiju iz Ljubljane.
    48 utakmica, 1711 minuta, 5 golova i 4 asistencije.
    Sretno dalje, najbolja opcija za sve.
  • Jurki
    8.4k
    Sretno Marinu. Nazalost svoj talent nije uspio materijalizirati u seniorskoj konkurenciji.
    Najbolje za obje strane.
    Nakon onog demoliranja Bayerna ne tolko rezultatom kolko igrom u ligi prvaka (kaj je njegova najbolja utakmica u plavom dresu).. ocekival sam da je on nasljednik Orsica.. al jebiga stvari nisu isle kak se ocekivalo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.