• Mr Anderson
    5.3k
    Marin ima bogomdani talent. Ali imali su ga i Ćorić i Halilović. Uz taj talent treba mu još krv i znoj u ogromnim količinama pa možda bude nešto od njega.
  • Majki2111
    2.6k
    Protiv Varaždina

    45 minuta odigrano
    Golova: 0
    Asistencije: 0
    Udarci (u okvir): 2(0)
    Driblinzi: 0/2
    Centaršutevi: 0/1
    Dueli na tlu: 0/5
    Dueli na zraku 0/0
    Posjeda izgubljeno: 10
    Napravio prekršaja: 1
    Pretrpio prekršaja: 0
    Predriblan: 1
    Oduzete lopte: 0
    Blokirani udarci: 0

    :lol: :lol: :lol: :lol:

    Kako je dečko očajan
  • Carrasco
    4k
    Nakon odlične sezone u Šibeniku gdje je imao 8 golova i 7 asistencija, najviše dobivenih duela i pretrpljenih prekršaja u ligi , odigrati ovako dvije utakmice u kojima dobijes sansu nakon 100 godina je u najmanju ruku neshvatljivo.
  • kajsitilud
    198
    Ja ne vidim apsolutno ništa kod ovog dečka. Dojma sam da je njegova epizoda u Šibeniku klasični one season wonder, ala Jelavić u Evertonu.
  • Mrvica
    3.2k
    Iskreno tog dečka nisam nikad doživio kao igrača koji može igrati u Dinamu. Dao Bog da griješim i da će me razuvjerit al trenutno svaki put kad uđe prva pomisao mi je zašto baš on
  • deda
    27.7k
    Mlak je ko loš gemišt :monkey:
  • Zagi
    4.9k
    Gotovo cijela ta statistika u Šibeniku mu je dok je igrao #10 kod Rosasa. Na krilu je i tam bio kriminalan.
    Kod nas desetku nebu igral nikad pa ni tad. Next.
  • Eduardo
    17.4k
    Nakon odlične sezone u Šibeniku gdje je imao 8 golova i 7 asistencija, najviše dobivenih duela i pretrpljenih prekršaja u ligi , odigrati ovako dvije utakmice u kojima dobijes sansu nakon 100 godina je u najmanju ruku neshvatljivo.Carrasco

    Ja mislim da je on upravo igrač za klub ranga Šibenika i dok je u Dinamu da na nogometnom planu svakim danom sve više gubi i očito je njegov povratak bio pogrešan potez. U ovoj sredini on se ne snalazi. On može dobro funkcionirati u sredini gdje je glavni ili jedan od dva ili tri glavna igrača, gdje se taktika i momčad prilagođavaju njemu. Još uvijek je igrač u stvaranju i takvi klubovi su idealna sredina za igrače poput njega.

    Iako sam vrlo skeptičan po pitanju toga hoće li ikada biti igrač za Dinamo ne bih ga otpisao baš do kraja jer možda tinja nada da jednostavno sporije sazrijeva i da kroz odrastanje u manjim sredinama jednog dana u zrelim igračkim godinama možda može pronaći svoje mjesto u Dinamu.

    S druge strane skloniji sam procjeni da ipak “boluje’’ od sindroma maloga kluba i da je to njegova realnost i budućnost.
  • Zagi
    4.9k
    Taktika pod Rosasom je bila jasna i jednostavna. Čvrsto iza i dodaj Marinu i preko njega ide tranzicija.
    Marin bi oko centra primio loptu često leđima okrenut golu i išao u dribling iz prvog dodira (tu je zaista odličan i zbilja bi rijetko gubio te duele) pa gađao Jakoliša. Nešto takvo bi mi mogli igrati u Europi ali mi izlazimo preko Petka. Dalo bi se to uigrati ali nauštrb Baturine? Ne bih rekao. A i pitanje dali bi te duele dobijao protiv kvalitetnije konkurencije.
    U HNLu se rijetko branimo tako da ništa od toga.

    Ako ga staviš uz liniju limitiraš mu dribling, a nabacio je dosta mase i time izgubio brzinu koja ionak nikada nije bila world class.

    Kvalitetno krilo nikad neće biti , a Rukavina dolazi.
    Na #10 imamo Ivanušeca, Baturinu, Jankovića i još trojicu u juniorima.

    Ne vidim ga u budućnosti u Dinamu. Šteta, potraćeni potencijal.
  • Jurki
    8.5k
    Jbg probat ga prodat i to je to.
    Puno obecaval al nist od njega
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Bar placenih oglasa nikada nije falilo. Ja bi ga dao po modelu Cabraje, pa ako prode prode..
  • Eduardo
    17.4k
    Meni iskreno nikad nije bio jasan toliki hype oko njega. Od svih tih mladića koji su kroz medije gurani na ovaj ili onaj način "hrvatski Neymar" kako su mu tepali na mene je ostavio nekako mlak dojam, nedorečen.
  • LovroZG
    1.3k
    On je isti Ćorić u DInamu. Najbolje tekme je odigro kad je tek krenuo igrat s 16-17 godina.
  • Eduardo
    17.4k
    ma ništa on Lovro nije odigrao - ništa. Ja ne pamtim jednu njegovu partiju ili potez po kojem ću ga jednog dana pamtiti. Ćorić je za njega premija što se tiče karijere u Dinamu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.