• deda
    27.5k
    Ćorić je za njega Messi prema onom što su dali Dinamu
  • KlasicZg
    515
    S cim ovaj decko zasluzuje igrat u Dinamu. Doslovno nije ništa pokazao.
  • serbus
    3.5k
    On mi je najmanje kriv ne drži se on sam tu. Ali kad vidiš da jedan Menalo koji je bar pokazao volju i trud nema mjesta, Tolić koji je igrao za narod, Janković u Rijeci stvarno se zapitaš...
  • Jaro
    5.4k
    Definitivno neke kadrovske odluke nisu jasne.
    Ovaj decko je igrac taman za Slaven - nit se bore za ostanak nit za nesto opipljivo. Svaku sezonu odradjuju i to je to.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Antonio Marin nije kriv što smo ispali! Šta ste se dovezali dečka.
  • Cif
    10
    djelomicno je i on kriv.Al da je igrač za Istru ili Rudež a ne Dinamo to fakat stoji.
  • zagr
    505
    kad smo vec kod ove teme, na koju foru je marin bio jedina zamjena, igrač koji kao prvo nije na nivou Dinama ni igrač za europu..
  • Jaro
    5.4k
    to je pitanje za trenera...
  • Zagi
    4.8k
    Na ovaj ili onaj način, sve mu se otvorilo.
    Antonio , sada ili nikada.
  • deda
    27.5k
    Marinu je Sergej najbolja stvar koja mu se mogla dogodit u životu. Ako ga on ne utjera u red neće nitko.
  • Istočnjak
    93
    A i zadnja mu je ovo šansa, po broju igrača na krilima bude jako vruće...
    Osim ako jako ne počne vježbati obranu, bekovi su traženi.
  • Crusades1986
    9.5k
    Mislim da neće nitko. Dečko jednostavno nema ni kvalitetu ni energiju/želju za ovu razinu. Kak ti on može startat u prvih 11?
  • Zagi
    4.8k
    Sad ili nikad,a Marin...
    ... kao i nebrojeno puta do sada , prdac u vjetar.
  • Jaro
    5.4k
    Nije Marin razlog ovoga veceras, a nije niti jedini koji kvalitetom nije za dinamo, ali onaj dinamo od prosle sezone, ove je vise igraca blize Marinu nego Ivanusecu po kvaliteti tak da bi mogao Marin i Marini biti novo normalno...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.