• Morales7
    184
    4. kolo HNL, donosi nam tekmu protiv Osijeka u Osijeku gdje nam nikada nije bilo lako. Nakon razočaravajućeg rezultata u utorak vrijeme je da se vratimo pobjedama. Osijek u europi loš, u prvenstvu dobar, kiks protiv Gorice isključivo zbog odmaranja igrača. Što se tiče nas, očekujem cijelu novu ekipu ( ako je Zagorac spreman ) i to u sastavu:
    Zagorac/Livi
    Pinto Theo DIlaver Franjo
    Moro Beli Majer
    Šitum Marin
    Gavran

    Mislim da će bit dobra tekma i dobar test za ove igrače i očekujem da Moro, Pinto, Theo, Dilaver i Majer osiguraju mjesto za uzvrat u Budimpešti
    1. Osijek-Dinamo 09.08.2019. (21 votes)
        Pobjeda
        57%
        X
        38%
        Poraz
          5%
  • markoli
    1.6k
    Bojim se koliko će igračima biti glava "unutra" s obzirom da svi čekaju taj Ferencvaros.
  • Morales7
    184
    Upravo zato će igrat novih 11 kojima mora bit jedino u glavi da izbore mjesto u sastavu za uzvrat
  • Neki tip
    19k
    Meni je Stojanović bio baš dobar protiv Fradija, nisam baš ziher da bih htio Pinta u uzvratu.. al ok, nek me Pinto demantira protiv Osijeka. :smile:
  • marcio amoroso
    31.9k
    Meni je Stojanović protiv Fradija bio najbolji.
  • Infinity
    15.2k
    Ako je itko zasluzio biti u prvih 11 u uzvratu onda je to Stojanovic. Mogu pljuvat po njemu tri dana, ali je u utorak bio najbolji igrac Dinama.
  • Bosna86
    11.5k
    I prosli petak isto tako protiv Gorice, odlicno je odigrao
  • Hipo
    406
    Zagi
    Moharami-leško-perić-mubanđe
    Šitum-gojak-beli(prevara)
    Kadzior-marin
    Andrić


    Ovako nešto bilo bi normalno očekibat ali sumnjam da će bit i slična postava
  • Neki tip
    19k
    Hm, prilično "ultimativno".

    Ne znam zašto Moharrami ispred Pinta, zašto Leško i Perić, kad u ritam treba vratiti Katu i Dilavera, zašto Andrić pored Gavranovića (koji je malo igrao u utorak).

    Uglavnom, svatko vidi svoje, sve 5, ali ne vidim zašto bi baš to bilo "normalno", kad ima argumenata i za brojne druge kombinacije. :wink:
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    ti si svjestan da je ovo valjda najgora postava koju sam u životu vidio? znači prevara od napadača, ozljeđeni desni bek, ozljeđeni golman, 4 krila od 5 veznih igrača da ne nabrajam dalje...
  • Neki tip
    19k
    malo si oštar, ali složio bih se s tobom :lol:
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    a gle šta da kažem na postavu s kojom ne bi mogli dobit Hajduk haha (dobro možda njih još i bi)
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ali da ja kažem šta ja očekujem kao postavu sutra odnosno danas haha.
    Livaković
    Pinto Katarina Perić (eventualno Dilaver) Mubandje
    Moro
    Konđor Majer Beli Marin (jedino možda Gojak ili Olmo umjesto njega)
    Gavran
    Jer sam prilično siguran da će isprobavat igrače za Ferencvaroš
  • Morales7
    184
    284uvwnfedjxsdv4.jpg

    Fulao sam jedino Kondzor/Šitum
  • MM17
    221
    Ajmo Plavi!
  • marcio amoroso
    31.9k
    Olmo ni na klupi?
    Ili je totalno odmaranje ili je već papa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.