• deda
    27.5k
    Nazalost nastavlja se niz. Halil, Ćorić, Marin. Dečki koji pokazu strašan talent i onda prestanu raditi na sebi. Krivim ipak više struku od njih.
  • Papastrumf
    9.4k

    Čiju struku? Barceloninu? Rominu?
  • deda
    27.5k
    Što misliš?
  • Papastrumf
    9.4k
    Ne znam zašto bi im dinamova struka bila kriva što su otišli van s 18 i nestali?
  • deda
    27.5k
    Formativne godine 16-19 su loše odradene kod nas. Ti znaš da ja dosta pratim juniore i kod svih je ponavljana ista greška. Data im je sloboda bez obveza u igri. Sigurno su doprinijeli i njihov karakter, bahatluk, roditelji, manageri. Klubovi u koje su otisli jednostavno nisu uspjeli otkloniti urasle navike.
  • Mr Anderson
    5.3k

    Protraćeni talent u smislu da sam nije dovoljno radio na sebi, nije dovoljno grizao da uspije. Tamo na drugoj temi neki dečki koji ga znaju kažu da nije baš ni sportski živio. Znači, umjesto da dodatnim radom sebi olakša prijelaz iz juniora, on si ga još otežava. Super je kad imaš urođeni talent, ali bez samodiscipline ništa.
    Ak je jedan Olmo koji je još veći talent mogao maltene svaki dan dodatno raditi s ocem i bratom, onda je mogao i Marin.
  • Eduardo
    17.2k
    Tamo na drugoj temi neki dečki koji ga znaju kažu da nije baš ni sportski živio.Mr Anderson

    Da, baš sam vidio. To je već nešto drugo i malo veći problem za koji veliki dio odgovornosti snose i ljudi oko njega koji očito nisu odradili svoju zadaću.
  • Georg Koch
    3.3k
    Screenshot-20240117-162717-Instagram.jpg

    Iako ga ne smekam nesto kao igraca, iako nemam osjecaj neki za njega, jako lijepe rijeci decka, najezio sam se dok sam citao.
    Sretno decko, mozda sada bez pritiska i medija i ostvaris svoj potencijal te budes nase ubojito krilo za koju godinu!
  • Ivdzo11
    2.9k
    Nista nek se trzne, eksplodira u Olimpiji pa se vidimo mozda 2025 :sweat:
  • Mrvica
    3.1k
    Puno sreće u nastavku karijere!
  • Samo Dinamo
    92
    Jako mi je žao da Dinamovo dijete nije uspjelo u Dinamu i što je od "navijača" doživio toliko pljuvanja i to bez da je dobio pravu priliku. Uspije li drugdje, Dinamova struka bi se trebala upitati je li u njima problem.
  • Droljo
    4.8k
    Meni se čini da je on dosta izgubio na brzini i pokretljivosti kako je narastao. Slično se desilo i Borni Mikliću, jednostavno se izdužio i to više nije to.
  • SAS1987
    13.3k
    U izjavi je jasno kazao da nije dao sto je trebao ali i da nije dobio sto je trebao. Bas me zanima sto je ocekivao... :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.