• seljak86
    2.5k
    Postoji li argument da ne bi trebao biti?
  • Dino
    2.4k

    Meni je tesko pronac argument zakaj ne bi bio clan, ali moras uzet u obzir da je nakon godina nerada s clanovima i zanemarivanja vaznosti clanstva tesko nekoj osobi koja je dinamov simpatizer objasniti zasto se clanstvo ne smije gledati kao korist, nego kao iskaz pripadnosti klubu za kojeg navijas.

    Kad pojedine ljude koji posjete maksimir 2-3 puta godisnje pokusam potaknuti na clanstvo, prvo pitanje koje mi postave bude “kaj ja dobivam s tim?”

    Nedavno sam prijatelja koji prati svaku dinamovu utakmicu preko televizora po prvi put otfuro na stadion zbog cega je ostao pozitivno sokiran. Nakon tog sam mu predlozio uclanjenje za koje “ne vidi dobar razlog”.

    Uglavnom jebiga, dosadan mi je ovaj period kad nemam utakmica koje bi iscekivao (osim reala) pa trazim druge sfere za pomoc klubu.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.2k
    kaj ja dobivam s tim?Dino

    Upravo i najveći problem letargičnog dinamovog puka. Obrni priču i reci da ne gledaju šta mogu dobiti od Dinama, nego šta mogu dati Dinamu, da je svaki član bitan i svaki euro da će se uložiti u prave stvari da Dinamo dođe na razine koju želi i zaslužuje.
  • deda
    29.7k
    Biti član Dinama je stvar ponosa, pripadnosti, emocije i prkosa. Biti član Dinama je pravo, ali za svakog pravog navijača bi to trebala biti i obveza. GNK Dinamo je udruga građana tj. članova koji su njegovi vlasnici.

    Uloga člana i njihova brojnost dugo je u našem klubu nažalost zanemarivana upravo zbog ljudi koji su klub vodili, a kojima članovi nisu bili bitni. Ta su vremena prošla. Dinamo se uzdiže i bit će na ponos svih svojih članova.

    Danas smo između ostalog saznali da naš klub trenutno broji 29.000 aktivnih članova što je veoma respektabilna brojka. No na tome se ne smijemo zaustaviti. Također smo saznali da će iduće godine jedino članovi GNK Dinamo moći kupiti godišnje ulaznice.

    Pozivamo sve one kojima je plava boja u srcu da obnove svoje članstvo, a posebno pozivamo one koji dugi niz godina nisu bili članovi ili to nisu bili nikada.

    Načini za učlanjenje:
    1. U svim fanshopovima GNK Dinamo
    2. Poštom
    3. Online na https://tickets.gnkdinamo.hr/membership
    4. Putem povjerenika čiji popis je u linku: https://gnkdinamo.hr/hr/povjerenici-kluba

    Forum: https://www.zonadinamo.com/
    Instagram: https://www.instagram.com/zona.dinamo/
    Twitter: https://twitter.com/zonadinamo?lang
  • deda
    29.7k
    Dino, ovo ti je moja objava od prije 2 tjedna.
  • dumitrumitu
    966
    Već sam pomislio da je pao broj članova :)
  • Dino
    2.4k

    Ne znam kak mi je ovo promaklo, hvala deda!
  • Sajla
    4.3k
    Kad pojedine ljude koji posjete maksimir 2-3 puta godisnje pokusam potaknuti na clanstvo, prvo pitanje koje mi postave bude “kaj ja dobivam s tim?”Dino

    prvi odgovor - besplatne karte. za istu ili manju lovu koju je potrošio na karte mogao je 4 puta ići na utakmicu, a biti član Dinama. time što nije bio član, već je u financijskom minusu. (ne znam hoće li i od sljedeće sezone biti besplatnih karata)
    a mogao je dobiti od kluba čestitku za rođendan, imati pravo prvokupa karata, simbolični poklon uz člansku iskaznicu, popust u fan shopu, neke pogodnosti kod klupskih partnera i slične sitnice. a imao bi crno na bijelo da je dinamovac, imao bi pravo izaći na izbore i direktno utjecati na budućnost našeg kluba. bio bi službeno, formalno i pravno dio Dinama, nešto čime bi se mogao ponositi. ti kao član možeš reći "mi smo prvaci!" - oni to ne mogu.
  • deda
    29.7k
    Trenutno je broj članova 30.437
  • Paggini
    11k
    “kaj ja dobivam s tim?”Dino

    Dobivaju pravo da se zovu dinamovcima.
  • Marley
    1.2k
    Mene zanima u vezi godisnjih ulaznica. Kakva je tu tocno racunica, financijski gledano, ako se nekome da objasniti? Koliko dodje godisnja itd.? Je li isplativije...? Ako kuzite sto me tocno zanima.
  • criticus
    1.6k
    Po financijskom izvjestaju klub je 2022. uprihodio ~266k eura od članarina, 2023. se ta brojka digla na ~629k. S obzirom da je ovo prijelazna godina, odbosno nije svaka članarina "koštala jednako", vjerojatno će biti slična brojka ko lani ili nešto veća. Ako nastavimo dizati brojke i budemo govorili o milijunskom iznosu, reci prijatelju da mi članovi platimo godišnju plaću igraču ala Bruno Petković, Mislav Oršić, Dominik Livaković, itd.

    Znam da to u suštini nije točno, ali je dovoljno blizu da ljudi dobiju dojam šta mi možemo za klub napravit. I nisu to samo članarine. Klub godišnje uprihodi oko 3 i pol milijuna eura samo od članarina i ulaznica. Dakle samo idi na utakmice i učlani se, pokaži da si Dinamovac.

    A di još onda šta te brojke čine u plasiranju proizvoda kroz fan shop, ponudu na utakmicama i vidljivost za potencijalne sponzore.
  • deda
    29.7k
    Sljedećih dana će biti i obavijest o godišnjima za sljedeću sezonu pa ćeš moći iskalkulirati. Za onog tko ide na 80-90% tekmi se godisnja uvijek isplati.
  • Jurki
    9.7k
    Mene zanima u vezi godisnjih ulaznica. Kakva je tu tocno racunica,Marley

    Nema zajebavanja s ulaznicama..(cekanja na pocetak prodaje) nemres ostati bez karte (kaj se meni desilo sad za Rudes)..printanja karata..stajanja u redu.. ides na utakmicu koju zelis (cim vise, tim bolje).
    Bilo je racunano vec na forumu.. za one koji idu na svaku.. isplativije je i financijski itekak.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Racunica je takva da si dolaskom na svaku utakmicu do poljetnog dijela sezone isplatis godisnju. Uz to ne trebas cekat u redovima ili brinut da ces ostat bez karte. Sto se tice online kupnje uz samu kartu tu je i trosak transakcije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.