• Ludovic IX
    6.1k
    ajde, ja sam imao sreću i pomoć pa sam nekidan vodio sina u obilazak stadiona di smo obišli bas sve. (inače, drugi put u zivotu - prije 26 godina sam tako sestru odveo do maksimira, doslovno pokucao na vrata i pitao jer možemo dobiti obilazak i neki lik, onda sam i zano njegovo ime, odmah ispod canjuge nas je odveo u obilazak)

    maksimir je kakav je ali ima puno članova/navijača/simpatizera i turista koji bi voljeli imati takav obilazak. Zasto se i to ne monetizira? znam da postoji obilazak za skupine po najavi ali to nije sluzbeno.
  • Nolifer
    7.1k


    Bilo bi fora kad bi opet bilo dostupno i za ostale članove obilazak stadiona ... Slažem se sa prijedlogom i nadam se da će se ideja realizirati bez obzira na trenutno stanje stadiona... :up:
  • Felip
    102
    Po meni bi ta ideja mogla proći kad bi se zavrtila priča o stogodišnjem stadionu koji uskoro (?) odlazi u povijest, pa da svi znatiželjni otrgnu komadić povijesti za uspomenu.

    Ili prodati priču pod obilazak muzeja, a ne stadiona.
  • Bosskovitz
    8.5k
    Ili prodati priču pod obilazak muzeja, a ne stadiona.Felip

    Živući muzej, kao u onom starom vicu o Japancima i HŽ-u. Dalo bi se nešto složiti.
  • flexXy
    2k
    pa da svi znatiželjni otrgnu komadić povijesti za uspomenu.Felip

    Ovo mozes i sad poslije tekme posto budu ostatci plocica po podu u hodniku na sjeveru
  • Felip
    102
    Kako onda funkcionira fotografiranje s trofejima?
    Jel postoji službeni fotograf ili je slikanje privatno?
  • The Undertaker
    4.5k
    Jel gužva na slikanju?
  • NKDZ86
    564
    Koliko vidio privatno i šteta kaj su tak pehari u tim boxovima
  • rioda
    3.5k
    Slikaš se sam svojim mobitelom, pehari su u boksovima, na zelenom tepihu ispred autobusa i lijepo izgleda. Nije gužva, ali ljudi stalno dolaze
  • Riot
    1.8k
    ali to mi je baš onako nedostojno kluba kao dinama, kao da smo neki nebitni klub, a ne dinamo, ponos hrvatske metropole.
    Također, samo moj osjećaj, da je na ovim nekim "malim" tekmama bio otvoren ZG, našlo bi se i tu ljudi
    Brusa

    Ne bi baš ni bilo dostojnije da je otvoren pa da na njemu vidiš tek par stotina ljudi, još bi pritom ZD izgledao jadnije s manje ljudi. Ovo s otvaranjem samo 2 tribine pogotovo za male utakmice je top samo što je najveća mana prevelika razlika u cijeni između sd i zd, o čemu se pisalo već stoput
  • Nemrem igra Dinamo
    1k
    Ja se dvoumim između godišnje za ZD i SD... Mali se nabrijao na SD, bio je ove sezone 2x i top mu je bilo pa sada imam pritisak :grin:
    Inače je Istok (bio) tribina po mojem guštu. Uglavnom, uzimam za sebe i za maloga sigurno ove godine, samo čekam opcije da odlučim koja tribina.
    BTW - razmišlja li se u klubu o nekom popustu na godišnju za klince?
  • Dinamosaur
    1.1k
    ne znam kolko ti je klinac star, al to čak nije ni bitno. Ako se tebi ne navija, ne stoji i ne skače, onda uzmi ZD. Za klinca sam siguran da ce biti najsretniji na sjeveru (nemoj ga baš u sredinu otpeljat).
    Imao sam sličnu situaciju nakon zatvaranja istoka, bili i na zapadu par puta, ne bi fala
  • Nemrem igra Dinamo
    1k

    Mali ima 6,5 godina i on bi "baš tam kod bubnjeva" :heart:
    Meni je SD super, inače navijam, stojim i skačem, čak i na ZD kad odem koji put... ali ekipa nekada zna kakiti kad stojiš pa se naživciram, iako pokušavam razumijeti i njih.
    I to se promijenilo par tekmi unazad, evo vidimo i baklje i dimne i navijanje na ZD :strong:
    Zapravo, više je žena zabrinuta malo zbog baklji i dima na SD pa sam onda imal rasprave, kad sam uzeo karte i išli na tekmu SD, a mali još doma pojača dojam s BBB, bog i konjica :lol:
  • Dinamosaur
    1.1k
    onda nemas kaj mislit. Otpeljaj i zenu isto tak, bar da vidi kak je to, odes s njima ipak dalje od bubnjeva i sve 5.
  • Dino
    2.4k
    Postoji li negdje neki lijepi tekst s objasnjenjem i argumentima zasto bi svaki navijac trebao biti clan Dinama?

    Bacio sam se u akciju uclanjivanja, ali bi mi dobro dosla mala pomoc. :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.