• Captain America
    15.2k
    U svakom slučaju hvalevrijedan potez :clap:
  • Dinaminjo
    611
    zasto? Znam da si nutra pa ti je netko vjer pokazao brojku, ali pitaj ako vec nisi zasto i nakon brojke..

    Ima jedna teorija da se u 5 zasto moze doci do svih (ne sad bas tajne svemira) odgovora.

    Zasto nema godisnjih za gore?
    Jer je trosak otvaranja zapada visok
    Zasto je visok?
    Itd
  • deda
    29.6k
    A šta misliš da nisam.
  • Dinaminjo
    611
    onda dobro da jesi.. znamo da papir trpi sve
  • Bosskovitz
    8.5k
    Zajebancija oko otvaranja tribine ZG je prilično kompleksna. Nažalost, nama fali taj Istok odnosno tribina koja je cjenovno i mentalitetom između SD-a i ZD-a, i taj problem nećemo moći riješiti Zapadom Gore, barem ne u nadolazećoj sezoni. Za trajno rješenje kroz godišnje ulaznice za tribinu tog tipa morat ćemo pričekati, nažalost, novi stadion.
  • criticus
    1.6k
    Nažalost, nama fali taj Istok odnosno tribina koja je cjenovno i mentalitetom između SD-a i ZD-aBosskovitz

    Jel se razmišljalo o različitoj cijeni za ZD centralno i kuteve?
  • Bosskovitz
    8.5k


    Na aktualnom stadionu? Nije jer godišnje idu samo centralno za najbolja mjesta, a broj im je ograničen raznim faktorima, od obveza prema sponzorima do pravilnika raznih natjecanja, prvenstveno europskih.

    Dosta je tu drugih komplikacija s kojima bi imalo smisla hvatati se u koštac kada bismo bili na ovom stadionu još 4-5-6 godina, ali ovako baš i nemaju. Pogotovo jer je ZD tribina koja se redovito rasproda prva, neovisno o cijeni.
  • emilperska
    4.4k
    Proda se GK za Zapad gore kao i u 22/23. U slucajevima malih tekmi, slabe posjecenosti gdje ce zapad gore biti zatvoren. Pretplatnike sa ZG se prebaci u sektore 8,9,10 na ZD. Sve se moze. To se redovno radilo na proljece 2023. To znam ja jer sam nakon 4 godine istoka, nakon potresa imao godisnju za ZG. Cijeli proljetni dio sezone su nas na dolje bacali u razne sektore..
  • Mazalo
    70
    Ovo s peharima je odlicna ideja!! Eto prilike I navijacima jednog kluba da budu najbliže trofeju za naslov prvaka u zadnjih 18 godina..
  • BBBaranja
    2.1k

    Jedino ako su naši članovi :cool:
  • Mazalo
    70
    Mjesto im je iza ograde, to je dovoljno ;)
  • Brusa
    981
    svaka čast Klubu na ovome! Mislim da ću zapalit sutra za Zg sa klincima samo radi toga. Odlična stvar!
  • Brusa
    981
    meni je žalosno vidjeti zapad gore zatvoren na bilo kojoj utakmici. Ok, kužim da košta, ali to mi je baš onako nedostojno kluba kao dinama, kao da smo neki nebitni klub, a ne dinamo, ponos hrvatske metropole.
    Također, samo moj osjećaj, da je na ovim nekim "malim" tekmama bio otvoren ZG, našlo bi se i tu ljudi
  • Felip
    102
    Jel može malo detaljniji info o fotografiranju, primjerice da li član dobiva sliku u fizičkom obliku i da li će biti moguće preuzeti digitalno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.