• Bosskovitz
    8.6k
    Klub bi trebao maksimalno otezat neclanovima pristup utakmici, sto tajmingom prodaje sto cijenom ulaznice (dakle jedna cijena za clanove druga za ostale).NitkoBitan

    Trenutno imamo blizu 50% clanova vise nego mjesta na stadionu i već sada je prilično izvjesno da je jako mala šansa za onoga tko nije član da će na Maksimiru gledati Dinamo u LP/EL. Kako vrijeme prolazi, ta šansa sve je manja i manja.
  • jedan u nizu
    6.8k
    Jel postoji mogucnost da prodaja ulaznica traje duže? Tj da ranije krenu ulaznice u prodaju?
    Dosta europskih klubova ima prodaju par tjedana unaprijed.
    Nama je to uvijek 3-4 dana (rijetko kad je duze), i uvijek je na knap otici po ulaznice.
    Imam godisnju pa me ne brine, ali ako ce biti prvokup za europu za godisnjake, onda bi valjalo staviti da taj prvokup traje nekoliko dana, ako ne i tjedan. Treba se organizirati sa poslom da odem po ulaznicu, a ako je to samo jedan dan onda je uvijek zeznuto, pogotovo jer se ta informacija pusti van par dana prije kada ne mogu ni organizirati svoje vrijeme.
    Iskreno uz kupnju godisnje sam komotan i nece mi smetati ako ne budu europske ukljucene u to ako bude bilo prvokupa za godisnjake.
    Ali malo ce me smetati ako taj prvokup bude trajao samo jedan dan, jer ce postojat mogucnost da cu izvisiti za europksu utakmicu, makar kupio godisnju kartu.
    I nemojte mi govoriti snadi se druze, netko ce ti uzeti. To mi mice smisao godisnje da ja moram zicati ljude da dodem do karte.
  • Sajla
    4.2k
    godišnja: HNL + kup
    play-off LP: prvokup za vlasnike godišnje (može birati isto mjesto) što ranije u prodaju, zatim ostali članovi, pa ako što ostane za ne-članove
    kad se zna jesmo li u LP ili EL, paketi ulaznica za skupinu: prvokup za vlasnike godišnje, zatim ostali članovi, pa ako što ostane za ne-članove
    pojedinačne ulaznice (HNL i Europa): prvokup za članove bar 2-3 dana, tek zatim ostali

    pa da vidimo koliko će uopće biti karata za ne-članove...
  • Dudu9
    597
    99% da ce tako i biti godisnja za HNL+kup a Europa paket za LP ili EL
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ja sam za model po kojem bi godisnjaci placali jeftiniju kartu za europske utakmice od ostalih. Mislim, zasto bi ja placao istu cijenu kao netko tko dode 1/2 godisnje pogledat derbi i "Chelsea"?

    Onima koji nisu godisnjaci i clanovi bi oderao kozu bez beda.
  • Olmic
    3.1k
    Samo molim da prvokup vrijedi za ista mjesta gdje su godisnje za HNL
  • emilperska
    4.4k
    Prosle godine je GK za ZD bila 300 EUR i to je bilo poskupljenje od ne znam koliko puta.
    Ove godine po ovim najavama "eminentnijih" Zonaša ocekuje se da onda vrijedi za HNL samo ove godine. Posto pojedinacna cijena za Europu nece biti ispod 40 EUR za ZD, ocekujem da ova krnja HNL godisnja ne kosta vise od 180 EUR za ZD jer inace ce one koji ce uzimat godisnju i sve europske izac + 400 eur ako se prezimi u pravom smislu.
  • Dinaminjo
    611
    1400 kn je bila prethodna ZD, dakle 185,81 euro. Poskupljenje je bilo 61%.
  • dinamo u srcu
    1.4k
    Klub bi trebao maksimalno otezat neclanovima pristup utakmici, sto tajmingom prodaje sto cijenom ulaznice (dakle jedna cijena za clanove druga za ostale).NitkoBitan

    Klub da otežava svojim navijačima da ne mogu kupit ulaznice zato jer nisu članovi? To klub sigurno nebi trebao radit. Klubu je u interesu da bude što više navijača, a ne manje. Ako želi povećat broj članova to će sigurno ići u proširenju ponude za članove, a ne u smanjenju mogućnosti za nečlanove kako bi ih se prisilo da se učlane.

    Proširi pogodnosti za članove pa češ povećat broj članova, imaš masu marketinških akcija koje bi mogao napravit.
  • InatiseSlavonijo
    479
    Uvesti mogućnost preuzimanja ulaznice nakon utakmice za godišnjake, za kolekcionare. Da ne žicam ljude uokolo.
  • emilperska
    4.4k
    185 pa 300 euro je velik skok. A slijedi novi skok.

    Treba imat na umu neka socijalna kretanja pri kreiranju cijene..
  • Yovitssa
    475
    Mislim da bude ove godine popriličan skok jer smo već osigurali proljeće u Europi. Prijašnjih godina se kupnjom godišnje karte ulazilo u "rizik" u smislu mogućeg ispadanja već u kvalifikacijama.
    Još kad se ukalkulira inflacija, moguće da budemo ove sezone skupo plaćali godišnje...
  • deda
    29.6k
    Prosječna i minimalna plaća su u Hr posljednje dvije godine narasle preko 30%.
  • marcio amoroso
    34k
    Za mene osobno je također jako bitna stavka da novac koji dajem za godišnju dajem napokon svom klubu bez trunke sumnje da će završiti u privatnim džepovima i da će se koristiti u besramno bogaćenje.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    ostali životni troškovi su rasli još i više.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.