• xavier
    11k
    Index-tovarska masinerija
    Vecernji -dea redzic glavna urednica, opet tovarski glasnik
    Gol hr- odavno ustanovljeno da su svi novinari tovari
    24 sata mi slovi kao kolko tolko realan i novinari su i nasi i njihovi
    Sporske ajd vise naginju za nas
    Telesport - holiga, jurisic i ekipa tovar do tovara
    Nogomet plus (nacional) - veci tovari od cistih tovara
    bbb medimurje

    Ja bih to ovako stavio:

    Nogomet plus ni nisu "novinari" kojima je to posao nego se radi o ekipi entuzijasta navijača Hajduka oko NH tako da njih ni nema smisla stavljati ovdje. Želim reći da je logično što su tovari.

    Index uvijek jaše na onom što je aktualno i ne biraju način na koji će dobiti klikove i komentare. Drugim riječima, nisu oni "tovari" nego pišu ono što je u tom trenutku čitano i izaziva reakcije.

    VL i SN ne vidim kao "tovarske medije". SN su prije definitivno bile naše, a sad bih rekao da su i jedni i drugi tu negdje. Recimo neutrealni (pritom ne mislim da su kvalitetni).

    Za Gol i Telesport imaš pravo, a 24 sata stvarno ne čitam (mislim ne čitam ni ostale, ali naletim na članke dok za 24 sata i to jako rijetko).
  • Mali Zeus
    8.7k
    Dea Redžić je urednica sporta na večernjem? Ne znam je li se kaj promijenilo otkad je ona tamo, ali večernji teško da možeš reći tovarski glasnik, dapače, kad god je bila smjena trenera u Dinamu baš u večernjem bi se vršila topnička priprema tekstovima par tjedana unaprijed.
    Sportske naginju za nas? Sportske pišu o transferima na onih 5 strana koliko ih sad ima (od nekad slavne tiskovine), imaju jednog dva koji obrađuju hajduk da ne ispadne baš sad da su totalno Glavino glasilo.
    Telesport, istina pun tovara, ali tamo piše i Mlinarićev sin i to predobre tekstove, a i ti 'tovari' su znali napisati tekstove o dinamu kakve neki kao dinamovi autori ne bi znali napisati nigdje i nikad, u smisli da te prođu trnci dok čitaš. Općenito daleko najkvalitetniji sportski portal u Hrvatskoj.
    Indexu je samo do likeova, tamo piše i alač koji svaka 3 tjedna čeka mitski dvoboj dinama i zvezde.
  • Blue98
    716

    Nije ovako glasan kad se thompsonu brani nastup u pulskoj areni
  • Navijač Dinama
    6.8k
    24 satabbb medimurje

    Nemojte me držat za riječ ali tamo mislim piše Miličić ili kako već, on je čini mi s ei nagradu neku novinarsku dobijao, naš je(Dinamovac).
  • deda
    26.3k
    Je
  • ZgBlue
    468
    Tek malo više od polovice Generacije Z posjeduje vozačku

    Generacija Z su osobe rođene između 1995. i 2010.

    Osobe rođene nakon 2003.g. ne mogu uopće polagati vozački ispit.
    Tj. da ne duljim, populacija generacije Z je premlada za ovakvu vrstu istraživanja. Trenutno rijetko tko od njih uopće ima posao, a kamoli svoju obitelj i tko zna kakvu potrebu kretanja automobilom. Za nekih 10 godina će se sigurno približiti postotku od 79% kakav imaju Milenijalci (rođeni 1982.- 1994.)
  • marcio amoroso
    31.4k

    Čovjek rekao ono šta je do sinoć mislilo 80 posto Dinamovih navijača, a i sada misli preko 50 posto. Pa jel neki tip opisivao da mu se na zapadu nakon 10 minuta psuje majka.

    Općenito smo mi takvi, negativni. Nakon poraza u Beču je Zona gorila, sada nešto tiho. Da smo izgubili gorila bi i krava i štala i sinoć i danas.
  • Mali dioničar
    13.4k
    Nakon poraza u Beču je Zona gorila, sada nešto tiho.marcio amoroso

    Dobro, normalno je da se nakon poraza više analizira pa i pljuje.

    Ovdje na Zoni se radi o konstruktivnim kritikama jer smo svi prevladali hejt zonu kad je dio navijača htio poraz kluba koji će “maknuti Mamiće” pa je bilo i na Zoni prije pojedinih utakmica pitanja “da li je za Dinamo bolje da Dinamo izgubi.”

    Tako da mislim da su kritike nakon Beča bile opravdane, a i jučerašnja utakmica je dokaz tome. Jučer je bila izvrsna atmosfera i domaći teren, ali i prije tjedan dana je bila izvrsna atmosfera pa su igrali ko gluhe svinje.
  • xavier
    11k
    Nakon poraza u Beču je Zona gorila, sada nešto tiho.marcio amoroso

    Htio sam odgovoriti, ali me @Mali dioničar preduhitrio i napisao više manje što sam ja mislio.

    To je jednostavno tako, svugdje puno više "prašine" digne loš rezultat nego dobar.
  • marcio amoroso
    31.4k

    Naravno da su kritike bile opravdane i da kritike treba biti, ali Dinamov navijač općenito ima potrebu da sve šta Dinamo napravi podcijeni.
    Čitali smo da Osijek i Genk nemaju pojma i da tekma u Genku “nije nešto”, čitamo da je Rapid smiješan itd.
    O tome ja pišem. Općenito se potencira negativa.
  • Mali Zeus
    8.7k
    5kBosna86

    Veliki sportski stručnjak. "Dinamo bi se naradnije rješio Petkovića."
    :clap:

    Joj kako sam guštao kad je ovaj ekspert popušio lovu na Milijunašu.
  • Neki tip
    18.4k
    rg70sli2x51bvwhv.jpg

    Nije tol'ko "shit", kol'ko obična nepismenost, ali eto možda još nekoga nasmije, zabavi, razljuti, što god. :)
  • Keyser Soze
    7.8k
    Možda u Beogradu kažu tako pa ni ne čudi s obzirom o kojem se mediju radi :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.