• Dubbbrava
    207


    Prijedlog za 14.09 i derbi da dignemo ovakvu poruku

    Zlatne Ribice 1950 :rofl:
  • Jaro
    6k
    sjetilo me na prvi/drugi srednje gdje smo slagali dream timove na papiricima...
  • Droljo
    6.2k

    Sa tom postavom bi zabijali 3 gola po utakmici.

    Ali bi i primili 5-6 komada...
  • DrawTube
    3.5k
    Evo kako bi Gattusov Hajduk mogao izgledati s Alissonom, Walkerom, Stonesom, Diasom, Daviesom, KDB, Rodrijem, Bellinghamom, Messijem, Haalandom i Mbappeom :rofl:
  • Lihtmašinac
    84

    Da ne klikate indexu bezveze, evo ovdje momčadi koju spominju: Lučić - Sigur/Uremović/Šarlija/Melnjak - Rakitić/Krovinović - Brekalo/Livaja/Perišić - Džeko.
    Ali ipak malo smiruje vidjeti da nije Zona jedina koja kuži sve te bedastoće - komentari pod člankom udaraju sa stilom pa ih copypasteam ovamo, možda još nekog nasmiju kako su mene:

    (...)
    A krovinovic bi igrao u prvoj i da dođu Messi De bruyne i Modric
    (...)
    Index je sam po sebi psihijatrija, ali sportska rubrika zaslužuje posebnu terapiju...
    (...)
    fali na golu Neuer koji lituje u Omišu, i on će sigurno doć jer gleda kako će kupit stan u Podstrani da ima di prispavat kad dođe, maslinu koju posadit i to
    (...)
    Ovako bi Dinamo Obrež izgledao da dođu Ronaldo , Brozović , Messi , Suarez , ,,, ovi iz sportske ujutro se sa Milanovićem našmrču pa onda svako na svoju stranu rasapali
    (...)
    postava bi trebala biti: Lucic - Cafu, Sarlija, Uremovic, Marcelo - Krovinovic, Rakitic, Ronaldinho - Vujovic Ronaldo Nazario, Dzeko
    (...)
    Zidane je također slobodan igrač...
    (...)
    Ovako bi Rijeka izgledala sa Kloppom, Messijem i Pršom.
    (...)
    Evo kako bi ja izgledao u trojci sa J.Lo i Heidi Klum

    OK, nisu baš svi na splitskom tripu. Ipak, ne znam zašto u novinarovoj momčadi nema Pukštasa :chin:
  • Praskaton
    2k
    OK, nisu baš svi na splitskom tripu. Ipak, ne znam zašto u novinarovoj momčadi nema Pukštasa :chin:Lihtmašinac

    Moraju s necim platit Rakitica i Dzeku :lol:
  • Lihtmašinac
    84

    A ja mislio da se njih mami gruntom na Hvaru i oko Zaostroga. Možda novinar zna insajdersku da Gattuso ne vidi Rokasa u prvih 11, ako Livaji iz tko zna kojeg razloga da desetku...
  • db-izbjeglica
    13.7k
    slika.png

    kakve sve gluposti neće izvaliti zbog par klikova više?

    najbolje od svega, neinformirani ljudi se hvataju na takve članke.

    nikada nije postojala ni najmanja šasa da dani olmo zaigra za hrvatsku reprezentaciju!

    da, dani olmo je živio, igrao u hrvatskoj, govori hrvatski, voli dinamo, zagreb i hrvatsku, čak mislim da će se on prije vratiti u hrvatsku nego modrić, ali je prije stjecanja hrvatskog državljanstva igrao za mlade selekcije španjolske reprezentacije.

    tu sva priča staje, uvjeti za promjenu nogometnog državljanstva nikada nisu postojali!
    da je dani olmo imao hrvatsko državljanstvo u trenutku kad je prvi put zaigrao za U-16 španjolsku reprezentaciju, tada bi kasnije mogao birati hoće igrati za hrvatsku ili španjolsku.

    takva situacija je bila npr sa rakitićem, igrao je za mlade selekcije švicarske reprezentacije, ali je cijelo vrijeme imao i hrvatsko državljanstvo i zato je u seniorskoj konkurenciji mogao birati hrvatska ili švicarska!
  • nemapredaje
    2.2k


    O čemu ti pričaš? To što je netko igrao u mlađim uzrastima za jednu reprezentaciju, nema nikakve veze s tim za koju A reprezentaciju će igrati.

    https://www.squawka.com/en/features/football-players-switched-international-teams/?amp
  • db-izbjeglica
    13.7k
    O čemu ti pričaš? To što je netko igrao u mlađim uzrastima za jednu reprezentaciju, nema nikakve veze s tim za koju A reprezentaciju će igrati.nemapredaje

    evo, upravo o tome ja pričam!

    ajd pročitaj što sam napisao, uopće nije teko za shvatiti.
    čak stoji i primjer osobe koje je promijenila nogometno državljansto i zašto je to moguće.

    pravila za promjenu državljanstva su se mijenjala dosta puta, zadnji put prije par godina, nekad bi to možda i bilo moguće. međutim, za olma, u danom trenutku, nije postojala nikakva šansa!
  • Mali dioničar
    15.1k
    Berlinskim policajcima zabranjeno je imati njemačku zastavu na opremi. Po "stručnjacima" bi zastave pederčina trebalo tretirati na isti način kao i nacionalne zastave.

    Njemačka zastava ne krši načelo neutralnosti ništa više od zastave duginih boja na policijskim vozilima. S obzirom na to, mnogo toga ukazuje na to da bi isticanje savezne zastave i zastave duginih boja trebalo biti tretirano na isti način.

    https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/promjena-uoci-utakmice-podrzavam-odluku-berlinske-policije-foto-20240615
  • nemapredaje
    2.2k


    To je izjavio AS 2019. i ti si u to povjerovao bez provjere.

    FIFA je to pravilo ukinula 2009.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    To je izjavio AS 2019. i ti si u to povjerovao bez provjere.

    FIFA je to pravilo ukinula 2009.
    nemapredaje

    ne znam ni što je AS 2019.

    točno se sjećam da sam striktno čitao pravila FIFE i da je bila rasprava na sportnetovom forumu.

    dani olmo u trenutku kad je to bilo aktualno nije mogao nastupati za hrvatsku!
  • Infinity
    15.4k
    Uvijek postoji teoretska sansa da netko promijeni sportsko drzavljanstvo uz neke uglavnom rigorozne uslove. Pa cak i danas kad je Olmo aktualni igrac Spanjolske postoji teoretska sansa da igra za Hrvatsku. FIFA nastoji to drzati u granicama normale, ali ti ostavlja neki minimalni prostor.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.