• IstinaZaDinamo
    1.6k
    Eh da imamo prave ljide u hns-u bio bi i Puki nas
  • NitkoBitan
    13.5k
    Hahahah maknes Misica i plafon ove ekipe bi bilo 3. mjesto u HNL-u.
  • gledatelj
    340
    A niš cudno. Piše po vašem izboru, znači ekipe koja baca pare na kladara.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Birano je po broju lajkova na facebook objavama, još je dobro i ispalo.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Netko tko pogleda tu ekipu sezone rekao bih da je Hajduk uvjerljivo uzeo HNL titulu...

    Kad ono, selo gori a baba se češlja.

    Kakvi egomanijački redikuli, to svijet nije vidio još. Dobro je nisu poluinvalida Perisica uvukli na lijevo krilo, i onog koprivničkog zločinca Šarliju
  • Sajla
    4.1k
    Za 10 godina bu se to izvlačilo kao dokaz da su pokradeni jer kako mogu imati toliko igrača u najboljih 11 lige, a biti treći :lol:
  • criticus
    1.6k
    https://ibb.co/hCmCQ5n

    Koji su ovo bolesnici :rofl:
    Keyser Soze

    Budući da ih je Jurić otpepa pretpostavljam da se to onda zove triska.
  • deda
    29.4k
    Zbrisao sam raspravu jer mi se ne sviđa. Žalite se upravi vodovoda.
  • Paggini
    10.3k


    Zaista interesantna odluka! Moglo bi se reći da je malo i licemjerna s obzirom na sva divljanja na rivi, no usudio bih se reći da je zamjenik gradonacelnika Splita Bojan Ivošević imao par licemjernih izjava.

    No svakako se ne bih složio s njegovom konstatacijom vezanom uz opisivanje Hajduka kao najveceg sportskog događaja u Hrvatskoj.

    Športski pozdrav!
  • Kepec
    5.1k
    Strah ih je da se u slučaju pobjede ne zapale plave dimne i ne pusti Dinamova himna, pa kao prevenciju bolje udaljiti repku od rive.
  • Juznjak
    3.3k
    No svakako se ne bih složio s njegovom konstatacijom vezanom uz opisivanje Hajduka kao najveceg sportskog događaja u Hrvatskoj.Paggini

    Samo zato što sam pojam Hajduk nije događaj ili se ne bi složio ni da je Bojan rekao da je utakmica Hajduka najveći sportski događaj u Hrvatskoj? Pitam pošto neki nisu vidjeli ništa čudno u izjavi da je Europsko prvenstvo u nogometu “neko europsko” i potvrdu toga u sljedećoj rečenici u kojoj govori da svakako više ljudi prati i gleda Hajduk nego reprezentaciju.
    Lp.
  • Paggini
    10.3k
    Samo zato što Hajduk nije događaj ili se ne bi složio ni da je Bojan rekao da je utakmica Hajduka najveći sportski događaj u Hrvatskoj?Juznjak

    Referiram se na rečenicu: "svi znamo da je najbrojniji sportski događaj i klub koji se najviše prati u ovoj državi - Hajduk" koju je zamjenik gradonacelnika Ivošević dosta nespretno sročio, vrlo vjerojatno zbog svoga mentalnog deficijensa!

    Svakako se ne slažem ni da je Hajduk sportski dogadaj, niti da je utakmica Hajduka najveci sportski dogadaj u Hrvatskoj, no to je svakako moje osobno misljenje koje je objektivno tocno.

    Lp!
  • Ludovic IX
    6.1k
    kakvo čuđenje na izjavu u gradu u kojoj su bili transparenti "sve izgubili dabogda" prije Rusije 2018..a i poslije...

    Ja sam na to mislio kad smatram da ovo nije shit of the day. To bi bio prije 6 godina. Tamo je takvo stanje uma kod svih. Ne kod ivosevica ili puljka. Da sad organiziraju navijanje za repku i gledanja uzivo, to bi bio shit of the decade nakon svih njihovih izjava, transparenata i vrijeđanja hns-a, repke..

    Sad bar pokazuju dosljednost
  • kibic
    1.1k
    Ovaj cijeli članak je odličan za pročitat. Preporuka svakome da si uljepša dan.

    Evo samo par citata:

    "... Evo, jučer smo imali situaciju da je jedan majmun u centru Splita ugrizao dva građanina..."

    "...Ukratko, za kraj gdje je majmun?

    Nažalost, ne znam uopće gdje su dotične osobe. To su stranci. Do dolaska službi oni su već pobjegli nakon što je majmun ugrizao nekog građanina"

    Ovak nekaj bi očekival u Gitak TV-u il Monty Python skeču.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.