• db-izbjeglica
    13.6k
    Uvijek postoji teoretska sansa da netko promijeni sportsko drzavljanstvo uz neke uglavnom rigorozne uslove. Pa cak i danas kad je Olmo aktualni igrac Spanjolske postoji teoretska sansa da igra za Hrvatsku. FIFA nastoji to drzati u granicama normale, ali ti ostavlja neki minimalni prostor.Infinity

    prije par godina su se pravila opet mijenjala, čak su i ublažena.
  • Droljo
    6k
    Pa cak i danas kad je Olmo aktualni igrac Spanjolske postoji teoretska sansa da igra za Hrvatsku.Infinity

    Naravno. Ako se katalonija odcijepi. Ali mislim da tada može samo za njih ne i za nas?
  • NORTE
    9.8k
    Znači lik koji je u klubu postao netko i nešto samo zahvaljujući svom bratu, uzimao pozajmice iz blagajne kluba, bio dio offshore kriminala na štetu kluba, pravomoćno osuđen na zatvor, bjegunac od hrvatskog pravosuđa, nakon valjda najteže dinamove sezone unazad gro godina koja je završila uspješno trofejima unatoč jakim rivalima i s europskim tekmama u ožujku, bez da je čestitao "svom" dinamu na obranjenoj tituli proziva druge da nemaju kontakte u nogometu.

    20 godina su drmali klubom i stvarali svoj sustav privatnog interesa u kojem se izvlačilo novac preko kluba na njegovu štetu u masu situacija, a sad prozivaju druge da nemaju nogometne kontakte.

    Bjeguncima nije lako, posebno svaki budući dinamov uspjeh.
    Idemo dinamo u tu Ligu prvaka!
    Zbog ovih mi je sve ovo što sada imamo i što nas čeka u budućnosti još i draže.
    Čuvaju ti leđa tvoji Purgeri.
  • serbus
    3.7k
    [img]http://Screenshot-20240616-215626-Chrome.jpg

    Tovari dobili konkurenciju, nebeski narod samo ustaše fale još ali tek je prvo kolo
  • Dino
    2.3k
    Naši Srbi ustaše i odbraniše se
  • Paggini
    10.1k
    Srbi su izmislili shit of the day za ostatak svijeta.

    Ne bih se čudio da i ovaj dan upisu u anale svoje velebne i jako istinite povijesti kao "bitka za Gelzenkirhen"
  • criticus
    1.6k
    Ljudi uozbiljite se,

    ako ćemo naslove sa srpskih portala ovdje dijeliti, nestat će prostora na serveru do kraja miseca.
  • badjibadara
    1.8k
    Gattusa su u zračnoj luci dočekali Kalinić i predsjednik Ivan Bilić koji nisu skidali osmijeh s lica. I sami su svjesni da su doveli najvećeg trenera u povijesti HNL-a, kapitalca s kojim su odmah na početku mandata kupili simpatije među navijačima. Potpuno atipično njemu, inače vatreni Gennaro, vrele talijanske krvi, izgledao je tiho i samozatajno dok je izlazio iz zračne luke i ulazio u automobil. Lagano se smješkao, nije bio dostupan za izjave, ali vidjelo se na njemu da mu baš i ne godi pažnja. U glavi mu je samo kako što prije prionuti poslu i vratiti Hajduk na stare staze slave…
  • Petar86
    635
    U glavi mu je samo kako što prije prionuti poslu i vratiti Hajduk na stare staze slavebadjibadara

    Prije mu je u glavi da se sam sebi cudi gdje je dosao.
  • NitkoBitan
    13.5k
    :rofl: :rofl: :rofl:

    FB-IMG-1718755400527.jpg
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Moderni feminizam je uz LGBT i BLM najveća moderna propaganda, na listi za ikad, također dobro konkurira.
  • NORTE
    9.8k
    Šta su ti današnji tv komentatori, snimaš sam sebe cijelu tekmu kako ju komentiraš da bi poslije tekme mogao objaviti isječak vlastite proslave gola...
  • Crusades1986
    10.1k
    Pa ne snima on sam sebe, snima ga HRT-ova kamera. Već je to bilo na nekoliko prošlih prvenstava.
  • Paggini
    10.1k
    Šapit mi je bio ok komentator, ali ide Čosićevim stopama isforsiranog prenemaganja i urlanja, baš mi je iritantan bio danas i proziv Španjolske.

    Al zato Vela odradio masterclass sad na tekmi Škotske i Švicarske, zarazno je njegovo dječačko uzbuđenje kad je dobar nogomet, fantastičan je za slušati.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Koliko bi lakse i ugodnije bilo gledati nase utakmice da Vela komentira.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.