• Maksim Maksimirski
    4.7k
    Gol.hr je neprikosnoven u ovakvim stvarima. I danas su nakon dinamove pobjede komentirali ''Dinama je u ključnoj europskoj utakmici pratilo 6 tisuća ljudi''. To im je valjda jedino zadovoljstvo večeras jer Dinamo nije izgubio a to su priželjkivali i očekivali. Telesport isto, svaki put kad Dinamo dobije izvještaj im je kao da je Zvezda dobila, sve nešto kratko i u tmurnom tonu.
  • Tongo Doumbia
    2.9k
    To za Telesport sam i ja skužio. I za Dinamo je uvijek ironičan, sarkastičan ili ciničan narativ. Uvijek je ona opisna rečenica iznad teksta u takvom tonu. Bode mi oči to!
  • Krizy
    38.4k
    KO IH JEBE! Uživajte u novome proljeću, zašto uopće otvarate takve gluposti nakon izborenog proljeća.
    Ajmo Dinamo! :heart:
  • Maksim Maksimirski
    4.7k
    To za Telesport sam i ja skužio. I za Dinamo je uvijek ironičan, sarkastičan ili ciničan narativ. Uvijek je ona opisna rečenica iznad teksta u takvom tonu. Bode mi oči to!Tongo Doumbia

    Najlicemjerniji medij. Miho i ekipa sa Telesporta se uvijek pozivaju na moral a plaću im daje notorni Ninoslav Pavić. Malo vitra!
  • Mrvica
    3.6k
    Ko ih jebe sve od reda! Izboreno proljeće, sami guramo u europi iako je natjecanje kakvo je. Uopće me ne diraju takvi "portalčići"
    Kao i uvijek sami guramo u europi a svi nešto jaki, traju kraće od čunga lunge.
    DZIS! :strong:
  • Sibirski plavac
    1.5k
    To im je valjda jedino zadovoljstvo večerasMaksim Maksimirski

    Zadnjih 18 godina im je to jedino zadovoljstvo. Jbg,nije lako kad shvatiš da je i ovaj Balkanni u 21. stoljeću odigrao više puta u grupnim fazama nego tvoj klubić pa ti je jedini način kojim možeš spustiti rivale posjeta...

    Al koga briga za njih, mi slavimo večeras još jedno europsko proljeće i to je najvažnije :heart:
  • Brusa
    973
    samo se meni čini da zvezda dobije bi s guštom pisali o tome i hvalospjeve
  • mali M
    4k
    meni se ne čini nego znam da bi. Dinamo je trn u oku cijeloj regiji i kvazi novinari žive za trenutke kad mogu povuć paralelu il reć da je netko nešto napravio bolje od Dinama...
  • Fanboy
    2.3k


    Znam da si išao opisati prostor, ali ja izbjegavam prostor regija jer to su nasilno uveli kroz medije i stalno pumpaju taj izraz kao standardan...
    Meni je "regija" sad zapadna Europa gdje pripadamo.
    Za ovo im napišem EX--yu.
    Ex namjerno veliko jer ih svrbi da je bivša, a yu malo da ju ponizim i gramatički.

    Neka si oni regiju nose u Bg i svi mogu tamo...
  • nemapredaje
    2.2k
    https://www.index.hr/sport/clanak/gol-ponisten-zbog-pravila-koje-nitko-ne-zna-pogledajte-scenu-o-kojoj-bruji-europa/2521097.aspx?index_ref=naslovnica_sport_ostalo_d

    Kakvi kreteni od novinara su na tom indexu. Mislim da svatko od nas na zoni zna za ovo pravilo, a oni se čude k'o pura dreku.
  • Svi na Sjever
    2k
    @Maksim Maksimirski

    Telesport ja ne pratim već par godina i ne živciram se više ,bili su mi zanimljivi jer su imali neke taktičke opservacije od Mihe čini mi se, a onda sam skužio da za njih piše bernard jurišić,holiga i slični koji podbadaju na vrlo ružan način i klasično su neobjektivni.

    Vidim da gol.hr ide u sličnom smjeru kao općenito ekipa sa nove tv.
  • Tongo Doumbia
    2.9k
    Da, dobro si detektirao. A i te taktičke stvari su mi dosadile, forsiraju " elitno " , " upgrade " i slične termine koji se samo ponavljaju.
  • austrijanac
    2.9k
    Svi su smeca, nema postenih novina/portala u Hrvatskoj.

    Doslovno svi.
    Telesport je orjuna, Gol bi bio najsretniji s povratkom zlocinca, Sportske ne znaju kako bi puhali, Germanijak se bavi vise prozivanjem igraca (npr. smrad Tomo skace sa jednog igraca na drugog, sad se uhvatio Vidovica u zadnje vrijeme).

    24 Sata nisu ozbiljne novine, a Index nisam otvorio od korone.


    Radije listam zonu 24/7
  • Rakovica1986
    537
    bilo bi jako kad bi na Zoni izrasla nova generacija sportskih novinara, pa krenuli u vlastiti portal koji će za razliku od svih ostalih držati razinu objektivnosti i ne loviti klikove. Jasno da su financije onda upitne, ali vjerujem da će se jednog dana nešto tako izroditi.
  • Droljo
    6.4k
    Ma neka novinari seru i rade sprdačinu od dinama. To će nas samo mobilizirati i rasti ćemo u svakom pogledu. Samo će probuditi prkos i inat u nama pa svi na stadion. Nadam se da i igrači čitaju i kuže o čemu se tu radi, neka i njima dodatne motivacije..
    Samo dinamo!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.