• Mlađi referent
    11.4k
    Nismo mi mali simpatični klubić koji sanja titulu nakon punoljetnosti, tek sedmu od osnutka države. Mi smo iritantna imperija, svi klubovi žele biti mi, svi navijači žele ovakve uspjehe, svi igrači u državi žele doći ovdje. Naravno da nas mrze, hvala Bogu da je tako. Kad postanemo favoriti medija, onda znamo da smo potonuli i da nam osim simpatičnosti nije ostalo ništa.
  • mali M
    4.1k
    a ima nešto i u tome. Dobro kažeš treba si posvijestiti zašto je netko takav pa je odma lakše za shvatiti.
    Index nisam otvorio od korone.austrijanac
    ja mislim da sam ja iz bunta prestao još davno kad su pljuvali HNL i nisu htjeli pisati o njemu. Tu su mi se prvi puta jako zamjerili, a kasnije sam skužio da nisam pogriješio jer na svim poljima su kriminalno neprofesionalni..
    bilo bi jako kad bi na Zoni izrasla nova generacija sportskih novinara, pa krenuli u vlastiti portal koji će za razliku od svih ostalih držati razinu objektivnosti i ne loviti klikoveRakovica1986
    nije to danas ni problem. ako je kvalitetno odrađeno našlo bi se i sponzora i svega. lova je problem na nekoj mikro razini, ali ako se to digne na veću razinu onda te i ulagači ozbiljnije shvate.
  • Paggini
    10.7k
    Ima ovdje kandidata koji ne da bi bili izvrsni novinari i kolumnisti, nego imaju kapacitete za pisati knjige. Ako bi zona krenula u takvom smjeru, s člancima, vijestima, opinion piecevima - ne bi ni to bilo loše...
  • Jurki
    9.7k
    Kad postanemo favoriti medija, onda znamo da smo potonuli i da nam osim simpatičnosti nije ostalo ništaMlađi referent

    Potpis.
    Hocemo golove, pobjede i titule. Jebes simpaticnost i tapsanje po ramenu.
    Mi cemo vjerujem na proljece biti bolji nego sad. Opet cemo slaviti titulu, a ovi koji nas mrze ce se i dalje gušiti od jala i nemoci.
  • Mrvica
    3.6k
    Welcome to the dark side, we have cookies! :rofl:
  • Mihaljević
    8.7k
    GBd_ItXXQAANu7d?format=jpg&name=900x900
    Daj Klaune doseg karijere ti je da si bio rezerva u CSKA, pa ne boji te se ni Kaneko da staneš ispred njega sa nožem... :rofl:
  • Mali dioničar
    15.1k
    Daj Klaune doseg karijere ti je da si bio rezerva u CSKA, pa ne boji te se ni Kaneko da staneš ispred njega sa nožem.Slavonski interpunkcijski znak




    Ovo je njegova izjava nakon utakmice Superkupa koju je Dinamo pobijedio.

    Zašto je to tebi danas “shit of the day” samo ti znaš.

    Bio je apsolutno u pravu, iduće 2 je dobio Hajduk.

    Bilo bi dobro da pišeš u nekom kontekstu.
  • Mihaljević
    8.7k
    Na Instagramu je stranica objavila ovu izjavu pa sam mislio da je od sada , al' klaun je klaun sad i poslje superkupa. Veliki pozdrav.
  • Infinity
    15.5k
    Bitno je zalijepiti nesto o Hajduku, nije bitno sta i zasto, jer bi dan mogao biti neispunjen i tuzan bez omiljenog kluba. Pocinjem vjerovati da neki navijaju za Hajduk, ali se jos nisu pomirili s tim.
  • Captain America
    15.2k
    https://www.24sata.hr/sport/nista-se-dinamo-nece-pitati-ako-hajduk-bude-na-nivou-hoxha-sef-slavena-sigurno-bi-na-more-952669 Uz malouman komentar na račun Markulina, tu je i komentar da su Kalinić i Lučić najbolji golmani u ligi...
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    znaci sad se javno objavljuju i podrzavaju prijetnje klupskim celnicima?

    ovo za golmane nije ni vrijedno spomena, pretpostavljam da je onaj junior treci najbolji u ligi
  • sport
    2.5k
    Ako nitko ne smije na more onda neka tovari isele iz Zagreba i oslobode radna mjesta za druge.
  • Bruh
    901
    nek napuste i kupljene stanove u zg koji su prazni
  • sport
    2.5k
    Preko ljeta nam naplaćuju apartmane a od tih novaca kupuju stanove u Zagrebu i rentaju.Što se mene tiče nek idu u 3pm jer su prevaršili svaku mjeru sa svojim prijetnjama .
  • jedan u nizu
    6.8k
    Navijači su uvijek dvanaesti igrač - kako Hajduka tako i Dinama. Mislim da se Hajduk ne mora bojati za podršku jer stvarno puno navijača Hajduka ide u Zagreb i ja se nadam da će oni stvarno, kao i uvijek, biti 12. igrač Hajduka.

    Nenad Pralija

    :vomit: :vomit:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.