• db-izbjeglica
    13.6k
    jasno da se dodovorava...ali na taj način prenosi ono što magareći puk želi čuti.
    moje pitanje je:

    sve i da je tako, OK, ali što s tim?

    nešto očekujete zauzvrat?
    to je samo za potrebe vlastite zadovoljštine?

    ne kužim....
  • Captain America
    15k
    Ako voliš Hrvatsku, zašto odlaziš u "Minken" šljakat? To ti je na tom tragu logike... :clap:Pero Vragec

    Baš stoji usporedba šljakera koji si ne može priuštit život u Hrvatskoj i nogometaša koji ide na 400 tisuća veću plaću, a već ima preko milijun.
  • Pero Vragec
    73
    Novac je svakom relativan pojam, ono kaj je dosta tebi i meni nije nekom trećem... Tvoj komentar je išel u nekom "emocionalnom" smislu, tako da je usporedba dobra...
  • db-izbjeglica
    13.6k
    Ako voliš Hrvatsku, zašto odlaziš u "Minken" šljakat? To ti je na tom tragu logike... :clap:Pero Vragec


    sasvim je legitimno otići raditi u inozemstvo, za veću lovu...al nemoj onda prosipati patriotizam!

    sasvim je legitimno otići igrati nogomet u mrtvi southampton...al nemoj onda pričati o dinamovoj veličini.
  • Pero Vragec
    73
    Pa točno to! Samo kaj je on o Dinamovoj veličini pričal prije nego je otišel, a ne naknadno, tak da je kužim pljuckanje... Na kraju krajeva, gledali bumo ga uskoro ponovo u svetom dresu, pa bu opet "Bog".
  • gledatelj
    326
    Samo što Orša nije otišao jer mu je san igrat u navedenom klubu već u ligi kojoj se natječe tako da vam teza polovično drži vodu. Možda on i dalje misli da nema većeg kluba od Dinama, ali ima veće lige od HNL-a.
  • The Undertaker
    4.4k
    Ja bih rekao da su igrači predvidili ovo što se događa u klubu pa su na vrijeme odlepršali. Neki su pogodili, neki baš i ne.
  • masacusec
    3.2k
    Sjašite više s Oršića! Dečko je za Dinamo dao više od modrića, petkovića, lovrena…
    Ako je ikoga zajebao, sebe je zajebao!
  • Mrvica
    3.6k
    Svaki nogometaš pa čak i onaj koji igra u županijskoj ligi želi do kraja svoje karijere igrati neku od liga petice. Oršiću se pružila prilika to napravit pa makar i u mrtvi Southampton i sa svojih 30 godina je možda mislio da mu je to zadnji vlak, da će se možda snaći tamo ali nažalost nije i to mi je jako krivo. Nakon svega šta nam je priuštio a ne trebam govorit šta jer sve znate, definitivno je jedan od onih koji je zaslužio još dobrih trenutaka prije kraja karijere. Iako je otišao to ne znači da za njega Dinamo nije najveći klub i da je to bila laž. Od mene će uvijek imati poštovanje i nikad neću sumnjati u istinitost njegove izjave. Kao što je kolega u postu iznad rekao zajebao je samo sebe jer su mu se loše stvari dogodile nakon odlaska.
    Velik si Mislave!
  • jedan u nizu
    6.7k
    moje pitanje je:

    sve i da je tako, OK, ali što s tim?

    nešto očekujete zauzvrat?
    to je samo za potrebe vlastite zadovoljštine?

    ne kužim....
    db-izbjeglica


    ajmo onda ugasiti ovu temu, pa da ne pitas vise.
    Tema je shit of the day.
    Ja sam trazio podatke jer me je osobno zanimalo koliko zaostajemo za njima u brojkama pa sam to odlucio i podijeliti ovdje.
    I da, meni idu na zivce retardi poput krovinovica koji izjavljuje takve stvari, pa sam njegove izjave htio potkrijepiti sluzbenim podacima.

    Ima li jos pitanja?
  • db-izbjeglica
    13.6k
    ajmo onda ugasiti ovu temu, pa da ne pitas vise.
    Tema je shit of the day.
    Ja sam trazio podatke jer me je osobno zanimalo koliko zaostajemo za njima u brojkama pa sam to odlucio i podijeliti ovdje.
    I da, meni idu na zivce retardi poput krovinovica koji izjavljuje takve stvari, pa sam njegove izjave htio potkrijepiti sluzbenim podacima.

    Ima li jos pitanja?
    jedan u nizu

    majko mila :monkey:

    pitanje uopće nije bilo za tebe!
    već retoričko pitanje iz nemogućnosti shvaćanja magareće misli...
  • Droljo
    6k

    Ovo za dinamo je fakt :sweat:
  • Nolifer
    7k


    Kad vidiš ko to piše, sve jasno....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.