• Kepec
    5.1k
    Košarkaški Partizan je prije 2 dana dobio Monaco 89:85.
    Nemojte krivit novinara, jednostavno se dogodi da se pomiješa dan dva simo tamo, sport ovaj onaj, protivnik taj i taj...
    Novinarstvo u školama će uskoro postati ozbiljnije od "pravog" novinarstva.
  • NORTE
    9.8k
    Shit of the day:
    "Kranjčevićeva je rasprodana. Hajduk ponovno postavlja rekord stadiona?"

    Rekord Kranjčevićeve mora biti neka tekma 90-ih kad je istok bio stajanje i sve bilo krcato, ovo sad sa stolicama nema veze s rekordima.
  • Mali Zeus
    10.5k
    "Jedan od igrača koji nas je sve oduševio je Takuro Kaneko koji je na posljednjim utakmicama ponajbolji igrač Dinama.Taj podatak je malo zabrinjavajući. Ako je Kaneko najbolji asistent, najbolji dribler ili najbolji igrač Dinama, onda je to razlog za brigu u svlačionici Modrih - smatra Cvitanović"Sibirski plavac

    Kakav panj. :lol:
  • NORTE
    9.8k
    Shit of the century!
    Svaki dinamovac za ovo mora znati. Nikad više neću kliknut na taj portal.

    Nakon što je objavljeno da Grci počinju puštati Hrvate nakon 4 mjeseca zatvora ovu anketu je u članku objavio večernji list.


    "Podržavate li odluku suda da se dio Boysa pusti iz grčkog pritvora kući? :vomit:

    -Da, sve trebaju pustiti749 glas/ova
    -Da, ali ih treba dobro kazniti u Hrvatskoj731 glas/ova
    -Apsolutno ne, trebaju odslužiti kaznu u Grčkoj"
  • Mathiasovi Chageri
    1.9k

    Mislim da je ovo zaista shit of the day. Glavna osoba SDPa Zagreb uspoređuje gradnju stadiona novcem privatnog investitora sa gradnjom bolnica. Da stvar bude gora, to je osoba koja predaje na Pravnom fakultetu.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Politicki populizam, 30 godina stadiona nema, pa ne vidim taj procvat vrtica i bolnicke infrastrukture. Svako tko ima 2 mozdane vijuge nece nasjest na ovaj standradni proljev. Nije ni cudo da je SDP na nikad nizim granama..
  • Mathiasovi Chageri
    1.9k
    Nitko da ga pita zašto on nije doveo investitora, predložio projekt gradu, ušao u javno-privatno partnerstvo i digao bolnicu, a investitoru dao parking bolnice i bolnički hotel. Najlakše sa jeftinom demagogijom skupljati poene. Gdje su te silne bolnice, vrtići i škole bili dosad? SDP je bio na vlasti u par mandata između HDZ-a pa nisam vidio da su bolnice bile prioritet Milanovićeve vlade.
  • Sajla
    4.1k
    je li netko otišao u Brisel i gurnuo kameru u lice onom liku kaj siluje cucke? gamadi sa milijunskim krađama kojima su slučajevi otišli u zastaru? lopovima koji su uništili tisuće radnih mjesta i bezbrojne familije gurnuli u siromaštvo? a ne, oni su ugledni članovi zajednice ili u najboljem slučaju kontroverzni poduzetnici.
    ali se zato o ovim dečkima izmišljalo sve i svašta i dodavalo na ionako tešku situaciju. i onda se čude da ne žele s njima razgovarati. a ovaj luzer Gotovac zbilja ne zna kad treba umuknuti. kad te jedan raspali SDP izbaci iz stranke jer si debil onda se bolje pokriti ušima i ne dizat glavu.
  • sport
    2.5k
    Upravo slušam novinarku Anu Raić na N1,jučer isto neki novinar o stadionu,Dinamu,BBB a ja jadan ne znam gdje bi napisao neka nam se skinu s one stvari.
  • Sibirski plavac
    1.5k
    https://www.reddit.com/r/croatia/comments/18f9hkk/povratak_boysa/
    Kakvi pacijenti,od ovog kaj je napisao uvodni post pa do ovih debila u komentarima
  • Keyser Soze
    8.6k
    Pusti to, radi se o Redittu, leglu ljevičarske propagande.
  • Infinity
    15.4k
    Ovakvi ne shvacaju da pare treba i zaraditi. Njemu da se da budzet u ruke, on bi vjerojatno za godinu napravio svasta, bio bi Bog velikom broju ljudi, ali bi srozao prihode, a vrlo brzo i kvalitetu zivota. Ne shvaca on da taj stadion ima potencijal da sutra zaradi bolnicu ili nesto slicno. Valjda misli da lova u budzet pada s neba. Bude mi pored ovakvih debila zao i politicara, jer logicne odluke budu nepopularne.

    Nitko zeljan bolnica se nije sjetio da bi mozda Maksimir s 35.000 mjesta bio dobar ako ima pokretni teren i ako se za sat vremena pretvori u koncertnu arenu, pa da ti se mozda isplati dovesti nekog Eminema, Bon Jovija i slicna imena kad ce doci 40.000 ljudi, a ne 17.000, pa se nece pizditi na Prijovicke, jer ce Zagreb privuci ljude koji slusaju i neku drugu vrstu glazbe, cak ce ih privuci veci broj i taj veci broj ljudi ce platiti skuplju kartu. Svi ti ljudi ce nesto popiti, pojesti, prespavati... Grad ce naplatiti koristenje prostora, pa ce od te love napraviti neki vrtic.

    Treba ljudima dati da igraju neku igricu gdje od nule ulazes i gradis nesto, jer ocito ne shvacaju da ne mozes graditi nista bez prihoda, a prihode neces imati bez ulaganja.

    Ne znam, mozda zivi negdje gdje sve financira medjunarodna zajednica...
  • seljak86
    2.4k
    Ne čitati reddit pogotovo hrvatski ako želiš ostati imalo zdrav u glavi.
  • Captain America
    15.1k
    Ne čitati reddit pogotovo hrvatski ako želiš ostati imalo zdrav u glavi.seljak86

    Imaju 2 hrvatska suba, onaj manji s 50 tisuća je okej.
  • seljak86
    2.4k
    Znam samo za onaj hreddit, ne znam kolko ima pratitelja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.