• db-izbjeglica
    13.5k
    Screenshot-20231113-082320-Brave.jpg

    Sportske....

    Pohvalno je da prvoligaška momčad, u ovom slučaju varaždin, napravi 8 prekršaja na utakmici, od čega čak 2 u drugom poluvremenu...
  • Neki tip
    19.6k
    Pohvalno je da prvoligaška momčad, u ovom slučaju varaždin, napravi 8 prekršaja na utakmicidb-izbjeglica

    Gorica je u prvoj tekmi protiv Dinama ove sezone napravila 9 prekršaja, a u drugoj kad su nas dobili 2-1 - 7 prekršaja.

    U te dvije utakmice, s ukupno 16 prekršaja u 4 poluvremena, treba li podsjećati, uzeli su 4 boda.
  • marcio amoroso
    33.5k

    Rekao sam sto puta da crne kese tu nikoga ne zanimaju. Komentar ti je izbrisan i biti će svaki koji njih spomene.
  • Jurki
    9.4k
    Ne znam zakaj se spominje zapisnik i ta "situacija" kad je sve jasno ko dan? Glupo novinarsko piskaralo iz sn je htio citan clanak i dobio ga je.
    A komentator tekme je valjda mislil u kontekstu "otkud je sad ovaj ispal a do sad nije bil ni na mapi".
  • Kepec
    5.1k
    Ne znam gdje bih stavio pa evo ovdje. Novinar napiše kako je raketa pogodila i ozljedila sakupljača lopte i stavi sliku Boysa na sjeveru. Inače radi se o utakmici Dugog Sela i Belišća. Screenshot-20231126-152720-Facebook.jpg
  • Jurki
    9.4k
    ah kaj drugo reci nego smece novinarsko.
  • jedan u nizu
    6.7k
    https://www.index.hr/sport/clanak/krovinovic-uvijek-ista-prica-jedini-punimo-tribine-u-hrvatskoj/2515890.aspx?index_tid=430741&index_ref=naslovnica_sport_najnovije_d&fbclid=IwAR0VqZkFeeknVqtYitpodWVMrNnVm2aUVHL81WNbTfWsECPNhXMHIZ8jJn0

    Dakako da tovari pune domace tekme vvise od svih zajedno valjda, ali da gostujuce jedino oni pune ne bih bas rekao. Vise od nas vjerovatno, ali ne za ovakve izjave.
    Pa sam ponukan tom izjavom izvukao podatke nasih i njihovih domacih i gostujucih tekmi, pa cu uzeti prosjeke.
    Takoder uzet cu prosjeke gostujucih tekmi, svih zajedno, ali cu i izuzeti derbiije jer su to kategorija za sebe ajmo reci.

    Dinamo

    doma ukupno 45 481
    prosjek 6 497
    doma (- hajduk) 33 053
    prosjek 5 508

    u gostima ukupno 72 098
    prosjek 10 299
    u gostima (- hajduk) 38 274
    prosjek 6379

    Hajduk

    doma ukupno 180 025
    prosjek 22 503
    doma (- dinamo) 146 201
    prosjek 20 885

    u gostima ukupno 59 687
    prosjek 7460
    u gostima (- dinamo) 47 259
    prosjek 6751


    Daklem. Ako izuzmemo derbije, Hajduk u gostima u prosjeku gleda 6751 gledatelj, a dinamo 6379. Razlika od 372 gledatelja. Stvarno zanemarivo. Vise od nas, ali neznatno.
    Od istih gostovanja:
    Hajduk je vise gledatelja imao imao kod Rudeša (4050 naspram nasih 2420), kod Varazdina (7903 naspram nasih 5190) i kod Istre (8606 naspram nasih 5322).
    Dinamo je vise gledatelja imao kod Osijeka (12 222 naspram njihovih 11 105), kod Gorice (5012 naspram njihovih 4514) te kod Rijeke (8108 naspram njihovih 8071).

    Ako ipak pribrojimo derbije Hajduk na gostovanjima gleda 7460, a nas 10 299. A tu prevagu cini gostovanje na poljudu sa 33 824 gledatelja.

    Evo sto radi novinaraska msinerija i drkanje na hajdukova gostovanja. (na Poljud ne, jer za to imaju apsolutno pravo). Ali govoriti da jedino oni pune stadione po RH su nebuloze, i nadam se da ce netko od divnih i krasnih novinara koji citaju zonu, uociti moj post, i sami iznijeti statistike, pa da malo i spomenu dinamo kada vec govore o punim Aldo Drosinama.
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Ma priča gluposti. Znam da sam jednom negdje vidio podatak da je Dinamo na gostovanjima (bez derbija u Splitu) već barem 10ak ako ne i više godina najgledaniji klub. Oni su sad u najvećoj euforiji ikad jer dugo dugo ovoliko blizu nisu bili tituli pa se zato i ruše rekordi u gostovanjima,broju članova i slično. Zakaj nisu rušili rekorde u gostovanjima,broju članova kad im je vrhunac bilo treće mjesto iza Rijeke i Dinama i kad su ih šamarali velikani sa Malte,Gruzije,Kazahstana itd? Kad ih pitaš takvo pitanje uopće ne pokušaju argumentirati nego odmah krenu na vrijeđanje uz standardne izjave "ma šta ti znaš purgeru ljubomorni,dali biste vi sve da imate ovo šta mi imamo,držte se praznimira i tattinih kupljenih titula"
  • Captain America
    14.8k
    Novinar ga je pitao za atmosferu, što je trebao odgovoriti? Shvatite da su gotovo sve izjave svih sportskih djelatnika (čast izuzecima poput Zekića) recitiranje istih floskula čisto da se odrade obaveze prema medijima.
  • jedan u nizu
    6.7k

    jedno je pohvaliti atmosferu i zahvaliti se navijacima i sta sve vec ne.
    a drugo je reci da jedino oni pune tribine u hrvatskoj, i to jos sa komentarom kako je to 'uvijek ista prica'
  • Captain America
    14.8k
    Krovinović želi zapaliti navijače i dodvoriti im se. Ništa već neviđeno u modernom sportu. Oršu se slavilo za "nema većeg kluba od Dinama" pa je prvom prilikom pobjego u engleskog fenjeraša. Ako nema većeg kluba od Dinama, zašto odlaziš u budućeg drugoligaša? Ne trebate uzimati zdravo za gotovo sve što igrači govore nakon utakmice.

    Provjereno imam info da je Krovinović za vrijeme jedne propuštene utakmice Hajduka na Poljudu cijelo vrijeme proveo na mobitelu nemareći za zbivanja na travnjaku. Nije se htio ni slikati s navijačima pod poluvremenom. Krovinović je profesionalac koji pošteno odrađuje svoj posao dolje, a nema govora da se radi o HC hajdukovcu poput Lovre Kalinića.
  • jedan u nizu
    6.7k

    inace, ime teme je shit of the day. Opusti se.

    Znam da trkelja gluposti, i znam da smo tu negdje po brojnosti.
    Kada sam procitao izjavu bas sam htio samostalno provjeriti brojke i maknuti derbije, pa da imam jasniju sliku.
    Iskreno, ocekivao sam malo vecu razliku u njihovu korist. A sami smo si krivi sto je na Rudes u Kranjcu doslo samo 2400 ljudi, da je doslo vise, bili bi skroz jednaki :D
  • Pero Vragec
    72
    Ako nema većeg kluba od Dinama, zašto odlaziš u budućeg drugoligaša?Captain America

    Ako voliš Hrvatsku, zašto odlaziš u "Minken" šljakat? To ti je na tom tragu logike... :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.