• San Lorenzo
    15.5k
    Ciceron se u grobu okreće na verbalne akrobacije popularnog Kuleta.
  • bbb medimurje
    3.2k
    A da... Iskreno, nismo niti očekivali više gledatelja. Povratak Arijana Ademija, legendarnog kapetana Dinama? Posebna je ta zagrebačka publika. I nema tu nekog novog zaključka. Pretpostavljali smo da će se na Maksimiru skupiti više gledatelja. Pa, vratio se Ademi! Ali, ništa od toga. Bilo je otprilike onoliko navijača koliko se i inače pojavljuje na utakmicama Dinama kad se ne igra u Europi, odnosno, protiv Hajduka. Dakle, ne previše ili, zapravo, malo. No, dobro, navikli smo, to će tako biti uvijek, ne treba od toga raditi neku novu priču, niti se zanositi. Međutim, oni koji su došli, bili su raspoloženi i navijali su. I svakako treba spomenuti, kad je službeni spiker najavio Arijana Ademija, uslijedio je veliki pljesak. Tako da se ipak zna koliko ovima koji su došli znači povratak kapetana.

    SN, Olivari

    Tolko o dnovinarevom poznavanju Dinama
    Nek mi nade jednu redovnu utakmicu hnl a da protivnici nisu hajduk/osijek/rijeka i da je 6 500 ljudi
  • deda
    32.6k
    Na Slavenu vjerojatno nikad nije bilo više od 4 keke u zadnjih 26 godina. Osim na proslavi titule.
  • Eduardo
    20.1k
    Daj pročitajte ove genijalne ideje i plan predsjednika NK Zrinski Osječko iz Čepina Ivana Komaka. Izdvajam najbolje.

    Prošle sezone uoči doigravanja za plasman u drugu ligu sam je sjeo na mjesto trenera te uspio izbaciti favoriziranu Kustošiju Samira Toplaka u dvije utakmice - zbog propuštene prilike za izravan plasman prvo je smijenio dotadašnjeg trenera Antuna Labaka.

    Ja sam predsjednik kluba, ali sposoban sam voditi kompletnu klupsku politiku, mogu biti gazda kluba, ali i menadžer, odnosno prvi trener kad je potrebno. Ubuduće se ne vidim na toj poziciji, ali ja ionako vučem sve konce u ovom klubu. Možda neću službeno biti trener, ali ako treba – vodit ću momčad iz predsjedničke lože.

    U ovom klubu dragi bog je gazda, ja sam upravitelj, a trener i igrači su službenici. Ja odlučujem kome je gdje mjesto, samo jedan upravitelj može biti i sve probleme rješavam za tri minute. Morate nešto znati i davati odgovore igračima i treneru.

    Je li me bilo strah osude okoline? Nije. Ne možete raditi nijedan posao u strahu. Igrači su prihvatili moju odluku po ključu – ako žele neka prihvate, ako ne žele, vrata su im otvorena i to je upalilo.

    Kaže kako je viziju za ovaj projekt dobio davno…

    Bili su me svojedobno bacili maltene na poziciju smetlara, radio sam kao vozač u Osječkoj pivovari i imao sam na jednoj vožnji prema Slatini problema sa sjedalom. Tad mi je došao san da bih jednog dana mogao postati prvak Europe sa svojim nogometnim klubom. Kasnije sam napredovao do pozicije direktora i još uvijek sanjam. Smatram da bih mogao postati i prvak svijeta s hrvatskom reprezentacijom.

    Za potrebe natjecanja u drugoj ligi preselio je klub u Gradski vrt iz Čepina, a za mogući nastup u HNL-u kaže;
    Želio bih preseliti klub u Zagreb kad postanemo prvoligaš. Ne znam hoćemo li odmah preseliti prve godine kad se plasiramo u najviši rang ili druge, ali to je plan. Gledajte, hrvatska liga je tramvaj liga. Veće su mogućnosti za dovođenje igrača kad ste u Zagrebu, jeftiniji je prijevoz igrača jer smo u središtu zemlje, a i dosta utakmica se igra u metropoli.

    U Osijeku me nisu ozbiljno shvatili. Od Grada ne dobivam ništa, plaćam 100 tisuća eura godišnje za najam stadiona. Ovdje smo došli kako bismo lakše otišli u HNL. Gdje ćemo u Zagrebu igrati? Ne znam još, potražit ćemo stadion, ali plan je i napraviti jedan stadion od pet tisuća natkrivenih mjesta, pronađem li dobru lokaciju.

    Plan je naslov prvaka Hrvatske i kroz koju godinu igrati u Europi, a za takve susrete bismo mogli iznajmiti neki stadion u Zagrebu. Kranjčevićevu, Maksimir, što bude dostupno.

    Nogomet je biznis, ako želite uspjeti, morate razmišljati kao biznismen, Zdravko Mamić je bio jedan od rijetkih koji je tako razmišljao pa je uspio podići hrvatski nogomet i Dinamo na drugu razinu. Možete o njemu pričati što hoćete zbog svega što mu se dogodilo, ali imao sam i ja problema s pravosuđem pa sam se na koncu izvukao iz svega. Smatram da Mamić ništa nije kriv, osuđen je politički.

    Iz ovog kluba nijedan igrač neće otići za manje od milijun eura na kraju tekuće sezone. Sve igrače dovodim sam, ja dogovaram plaće i njihov angažman, ja ih biram i potpisujem.

    Planiramo napraviti od ovog kluba unosan biznis, zarađivati ćemo od vlastitih sredstava, prodaje ulaznica i igrača te postati potpuno samostalni. Za to smo sposobni!
  • vjeko1701
    8k
    Tipični hrvatski Delboy...s takvima nam je budućnost svijetla.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Wannabe Mamić.
  • Krizy
    43.2k
    Vjerujem u gospodina, uskoro izlazi novi Football Manager :up:
  • The Undertaker
    5.2k
    Više me podsjeća na pok. Rubinića iz Vinogradara s tim da je ovaj imao i neke rezultate iza sebe.
  • Eduardo
    20.1k
    Ovaj se hvali kako je u tri godine s klubom prošao kroz tri ranga. :smile:
  • deda
    32.6k
    Samo se smijte dečki. Ovaj čovjek je do sad napravio sve što je rekao. Gdje će stati vidjet ćemo, ali zasad rastura.
  • The Undertaker
    5.2k
    Mislim da se i Rubinić nešto natezao sa gradom (Jastrebarsko) da mu poklone stadion i prijetio da će preseliti klub. Mislio sam više na tu sličnost. U pozadini je uvijek neka mužnja lokalnih proračuna.
  • Eduardo
    20.1k
    uopće ne sumnjam da će mu klub zaživjeti u Zagrebu i da će kroz koju godinu osvojiti naslov prvaka Hrvatske i to kako kaže s 20 posto budžeta koji sad ima Osijek.
  • deda
    32.6k
    Neka ambicioznih ljudi.
  • Dudu9
    816
    Nažalost bacanje para u bunar sve će na kraju propast, bolje da je preuzeo neki klub sa tradicijom, i koji ima već navijača tipa marsonija cibalia, iako je i tu zamka kostur dugova
  • Droljo
    8k
    bolje da je preuzeo neki klub sa tradicijomDudu9

    Pa da ga potjeraju navijači. Naučio je na govnetovom primjeru
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.